Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Antyjedenastka dekady

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Jak się nazywał ten ziomek o mniej więcej takich proporcjach twarzoczaszki ?

Zostaw komentarz:

• szymek283
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• LioneL
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Jeśli tak no to sorry, ale na lewej obronie musi się znaleźć Jakub Wawrzyniak. Wskażcie mi gorszego lewego obrońcę w minionej dekadzie. Suler zagrał na lewej flance tylko jeden mecz.
    Nie no bez przesady z tym Wawrzyniakiem...był jaki był, miał gorsze okresy, ale miał też czas, że był najlepszym lewym obrońcą w lidze...

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Axel Zobacz posta
    Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    To trzeba jakieś ustawienie wymyślić, bo np. będzie pewnie 2 środkowych obrońców, 2 defensywnych pomocników, 2 skrzydłowych, ew. 2 napastników - tak, żeby można wtedy było głosować na więcej niż jednego.
    Wydaje mi się, że głosowanie wg ustawienia 1-4-4-2 będzie najlepsze
    Jeśli tak no to sorry, ale na lewej obronie musi się znaleźć Jakub Wawrzyniak. Wskażcie mi gorszego lewego obrońcę w minionej dekadzie. Suler zagrał na lewej flance tylko jeden mecz.

Zostaw komentarz:

• paether
    odpowiedział(a)
    Jakoś tak

Zostaw komentarz:

• wrc
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    w propozycji działaczy i osób związanych z klubem - jeszcze jednego typa związanego za iti-ów z ochroną, ale nie kojarzę na bieżąco nazwiska, postaram się sobie go przypomnieć...
    bogusław błędowski.

Zostaw komentarz:

• Axel
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem większe wymagania były stawiane przed Masłowskim, który przecież miał zastąpić będącego w super formie Radovicia. Poza tym Nacho Novo, w przeciwieństwie do Masłowskiego, miał jakieś przebłyski chociaż..

Zostaw komentarz:

• baranele
    odpowiedział(a)
    Moja jedenastka perełek z ostatnich lat

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    A kto dla Was, Kibiców Legii był większym niewypałem? Nacho Novo czy Masłowski?
    Zastanawiam się, bo jako "obserwator z boku" myślałem, że to Hiszpan namiesza w lidze (pamiętając go z Rangersów).
    Więcej wymagaliście od niego, czy od Masłowskiego (przez pryzmat kasy za jaką przyszedł)?

Zostaw komentarz:

• zinger
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Baluch - klamot1916, egiptylon, Forever(L), piejo kury piejo - KamilCzacha, Pelik1916, Denerys Targaryan, - Bartoszek, Mario
    Czy trendyOrca sie tu zawiera ?

Zostaw komentarz:

• Axel
    odpowiedział(a)
    Byli jeszcze Michal 'Kontuzja' Hubnik i Ivan Trickovski (choć Alexandrov chyba gorszy).

Dylemat mam z kolei jeśli chodzi o Efira, bo po prostu szkoda mi chłopaka z powodu jego kontuzji, a mógł być to kawal napadziora.

edit. wszedłem na profil Efira na 90minut.pl i ostatnia wiadomość na jego tema to: "Michał Efir kontuzjowany .... 24-letni napastnik prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie."
    Ostatnio edytowany przez Axel; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• LioneL
    odpowiedział(a)
    Paweł Kaczorowski
    Piłkarsko najgorzej się nie pokazał, ale wiadomo o co chodzi

Zostaw komentarz:

• Buzz
    odpowiedział(a)
    Antolović - Ostrowski, Descarga, Knezević, Suler - Masłowski, Giza, Ogbuke, Kaczorowski - Garcia (ew. Dong )

Zostaw komentarz:

• Ćwirek
    odpowiedział(a)
    w propozycji komet z Forumki brak Johnssona, wyjątkowo wkur.wiającego typa
    w propozycji działaczy i osób związanych z klubem - jeszcze jednego typa związanego za iti-ów z ochroną, ale nie kojarzę na bieżąco nazwiska, postaram się sobie go przypomnieć...
    rezerwowym Hasiego - Smuda bez dwóch zdań (wiem, że czasowo się nie zgadza ale za ten szrot z pewnego klubiku mu się należy)

Zostaw komentarz:

• Mayhe(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Baluch - klamot1916, egiptylon, Forever(L), piejo kury piejo - KamilCzacha, Pelik1916, Denerys Targaryan, - Bartoszek, Mario

A rezerwowi?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X