Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Antyjedenastka dekady

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• midzi
    odpowiedział(a)
    Moje typy na szybko.

Bramka - Skaba
    Obrona - Ostrowski, Dick, Balbino, Knezevic
    Pomoc - Ogbuke, Augosto, Tito, Langil
    Atak - Gottwald, Dong

Cieniasem dekady wybieram Raphaela Augusto, którego nawet w rezerwach jechali bez mydła.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez kublet Zobacz posta
    Z trenerów oprócz Hasiego to jeszcze Stefan Białas.
    Pozdro!
    Być może tuzem trenerskim Stefan nie jest, we Francji jakoś sobie dawał radę, nie wiem co tam nie pykło jak trenował Legię ale był wieloletnim graczem Legii i to na takim poziomie, że wielu obecnych graczy ligowych chciałoby tak grać, szacun dla Stefana Białasa!

Zostaw komentarz:

• Axel
    odpowiedział(a)
    Też odnoszę podobne wrażenie. Ojamaa, podobnie zresztą jak Salinas, coś tam jednak zrobił, podczas gdy taki Alexandrov jest całkowicie nieprzydatny.

Zostaw komentarz:

• 171torwar
    odpowiedział(a)
    Moze wybiela Ojamee moja pamiec, ale osobiscie stawiam go ponad takim np. Alexandrovem. Fakt, byl niewypalem, ktory przewaznie zajmowal sie bieganiem i ogolnym robieniem wiatru. Jednak byl zaangazowany i coś tam wpakował do siatki.

Ciekawostka statystyczna:
    Ojamaa - w ekstraklasie 33 mecze, 2 gole, 8 asyst (ogolem 44 mecze, 2 gole, 8 asyst)
    Alexandrov - w ekstraklasie 18 meczow, 1 gol (ogolem 30 meczow, 1 gol, 2 asysty)

Zostaw komentarz:

• Gabro
    odpowiedział(a)
    Serca nie macie. Święta za rogiem a Wy antyjedenastki typujecie.

Zostaw komentarz:

• pchorseba
    odpowiedział(a)
    Kaczor w tej 11 to ma zaszczytne miejsce

Zostaw komentarz:

• Ćwirek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez wrc Zobacz posta
    bogusław błędowski.
    w punkt, dzięki!

Zostaw komentarz:

• kublet
    odpowiedział(a)
    Zdecydowania: Kumbev, Knezevic, Skaba, Kaczorowski, Suler, Novo
    Może: Machnowsky, Ojamaa
    Donga bym nie dawał bo ty było wiadomo od samego początku, że jest tylko próbą reklamy Legii w Chinach
    Manu był słaby, no ale bez przesady aż tak tragiczny jak chociażby Kumbev to nie był :P
    Z trenerów oprócz Hasiego to jeszcze Stefan Białas. Oczywiście przejął tymczasowo, rozwaloną drużynę, no ale te jego rożne w stylu ,,pociąg'’ Skorża nie był aż taki zły Pewnie sobie jeszcze przypomnę kilku patałachów.

Pozdro!

Zostaw komentarz:

• rey
    odpowiedział(a)
    Junior na itiowskiej prezentacji drużyny - tej, gdy Wdowiec helikopterem wylądował na boisku - kopnął mi prosto w ręce piłkę ze swoim autografem, szacun na zawsze

PS b. w punkt

Zostaw komentarz:

• Orzelek
    odpowiedział(a)

Do jedenastki rezerwowych zaliczam takie tuzy jak: Skaba, Balbino, Kelhar, Suler, Knezevic, Ojaama, Novo, , Masłowski, Blanco, Ohayon, Grzelak,

Zostaw komentarz:

• szymek283
    odpowiedział(a)
    Gosc ktory przyszedl i mial wywalic wawrzyniaka a po jednym meczu sie rozsypal moim zdaniem jest faworytem do bycia lebiega

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

Zostaw komentarz:

• Krawczol
    odpowiedział(a)
    Nie rozumiem po co niektórzy wypisują ludzi, którzy praktycznie nie grali. Arruabarena, Antolovic, czy Masłowski byli po prostu partaczami. Ronan, Dyego, Balbino itd. to chyba nawet żadnego meczu w lidze nie mają na koncie więc ciężko wstawiać do antyjedenastki kogoś kto nawet nie grał w drużynie. Prędzej pasuje to do niewypałów transferowych.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Na sto procent

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Junior
    Dzięki . Tak to na pewno on .

Zostaw komentarz:

• Benek