Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Antyjedenastka dekady

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Baluch - klamot1916, egiptylon, Forever(L), piejo kury piejo - KamilCzacha, Pelik1916, Denerys Targaryan, - Bartoszek, Mario

I jeszcze kilkunastu, którzy odeszli lub odejdą w pizdu na zawsze z forum.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Baluch - klamot1916, egiptylon, Forever(L), piejo kury piejo - KamilCzacha, Pelik1916, Denerys Targaryan, - Bartoszek, Mario

A rezerwowi?
      Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

w propozycji komet z Forumki brak Johnssona, wyjątkowo wkur.wiającego typa
        w propozycji działaczy i osób związanych z klubem - jeszcze jednego typa związanego za iti-ów z ochroną, ale nie kojarzę na bieżąco nazwiska, postaram się sobie go przypomnieć...
        rezerwowym Hasiego - Smuda bez dwóch zdań (wiem, że czasowo się nie zgadza ale za ten szrot z pewnego klubiku mu się należy)

Komentarz

Antolović - Ostrowski, Descarga, Knezević, Suler - Masłowski, Giza, Ogbuke, Kaczorowski - Garcia (ew. Dong )

Komentarz

Paweł Kaczorowski
            Piłkarsko najgorzej się nie pokazał, ale wiadomo o co chodzi

Komentarz

Byli jeszcze Michal 'Kontuzja' Hubnik i Ivan Trickovski (choć Alexandrov chyba gorszy).

Dylemat mam z kolei jeśli chodzi o Efira, bo po prostu szkoda mi chłopaka z powodu jego kontuzji, a mógł być to kawal napadziora.

edit. wszedłem na profil Efira na 90minut.pl i ostatnia wiadomość na jego tema to: "Michał Efir kontuzjowany .... 24-letni napastnik prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie."
              Ostatnio edytowany przez Axel; [ARG:4 UNDEFINED].
              Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

Czy trendyOrca sie tu zawiera ?
                Ora et labora

Komentarz

A kto dla Was, Kibiców Legii był większym niewypałem? Nacho Novo czy Masłowski?
                  Zastanawiam się, bo jako "obserwator z boku" myślałem, że to Hiszpan namiesza w lidze (pamiętając go z Rangersów).
                  Więcej wymagaliście od niego, czy od Masłowskiego (przez pryzmat kasy za jaką przyszedł)?

Komentarz

Moja jedenastka perełek z ostatnich lat

Komentarz

Moim zdaniem większe wymagania były stawiane przed Masłowskim, który przecież miał zastąpić będącego w super formie Radovicia. Poza tym Nacho Novo, w przeciwieństwie do Masłowskiego, miał jakieś przebłyski chociaż..
                      Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
                        w propozycji działaczy i osób związanych z klubem - jeszcze jednego typa związanego za iti-ów z ochroną, ale nie kojarzę na bieżąco nazwiska, postaram się sobie go przypomnieć...
                        bogusław błędowski.
                        +=

Komentarz

Jakoś tak

Komentarz

Zamieszczone przez Axel Zobacz posta
                            Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
                            To trzeba jakieś ustawienie wymyślić, bo np. będzie pewnie 2 środkowych obrońców, 2 defensywnych pomocników, 2 skrzydłowych, ew. 2 napastników - tak, żeby można wtedy było głosować na więcej niż jednego.
                            Wydaje mi się, że głosowanie wg ustawienia 1-4-4-2 będzie najlepsze
                            Jeśli tak no to sorry, ale na lewej obronie musi się znaleźć Jakub Wawrzyniak. Wskażcie mi gorszego lewego obrońcę w minionej dekadzie. Suler zagrał na lewej flance tylko jeden mecz.

Komentarz

Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                              Jeśli tak no to sorry, ale na lewej obronie musi się znaleźć Jakub Wawrzyniak. Wskażcie mi gorszego lewego obrońcę w minionej dekadzie. Suler zagrał na lewej flance tylko jeden mecz.
                              Nie no bez przesady z tym Wawrzyniakiem...był jaki był, miał gorsze okresy, ale miał też czas, że był najlepszym lewym obrońcą w lidze...

Komentarz

Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

Pracuję...
                                X