Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Antyjedenastka dekady

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Adrian
    odpowiedział(a)
    Z całym szacunkiem - pleść, by pleść idealnie odnosi się do Twojego postu.

Chcesz zrobić rzeczową analizę, zrób to z głową.
    Przyjmij kryteria, zrób rozpiskę, dodaj ilość zmarnowanych przez Kucharczyka sytuacji, udanych i nieudanych dryblingów, bramek straconych po jego błędach. Podziel bramki i asysty na rozgrywki (PP, liga, Europa), do tego weź pod uwagę to jak ważny był to gol (bramka z Lechem na wagę mistrzostwa Polski to inny kaliber niż bramka bramka przy ustalonym wyniku, która jest w zasadzie suchą statystyką, jeśli jeszcze zdobyta z podrzędnym przeciwnikiem w Pucharze Polski...).
    Jako zajawkę i trochę teorii polecam film Moneyball.
    Wypisanie suchych statystyk i policzenie zwykłej średniej nijak ma się do rzeczowej analizy, a wyciąganie wniosków na podstawie tak zestawionych cyferek jest błędem. Dowód Twojej tezy przypomina Panią w 3 klasie podstawowej wyliczającej Jasiowi średnią ocen na półrocze.

Zostaw komentarz:

• EyeQueue
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jkp Zobacz posta
    statystyki Michala [Kucharczyka] wynikaja z tego, ze gra w miare regularnie w druzynie walczaca o mistrzostwo i strzelajaca najwiecej bramek w lidze. U nas i Maslowski by mial podobne statystyki po 250 meczach pewnie.
    Pleść, by pleść...

Michał Kucharczyk:
    260 występów
    16 492 minut łącznie
    63 minuty średnio w meczu
    50 bramek
    45 asyst
    173 minuty potrzebne średnio na bramkę lub asystę

Michał Masłowski
    34 występy
    1 434 minut łącznie
    42 minuty średnio w meczu
    1 bramka
    0 asyst
    1 434 minuty potrzebne średnio na bramkę lub asystę

Jak fakty nie pasują do teorii, tym gorzej dla faktów...

Zaraz okaże się, że statystyki nie oddają ogromnej liczby kluczowych podań Nindży ze Strzelina.
    Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• PTPTPT
    odpowiedział(a)
    Dodałbym jeszcze Michala Hubnika. Największe chyba rozczarowanie. A potencjał miał przeogromny.

Zostaw komentarz:

• tomeck3145
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Jak się nazywał ten ziomek o mniej więcej takich proporcjach twarzoczaszki ?

Ale on do najgorszej jedenastki nie pasuje.

Zostaw komentarz:

• jkp
    odpowiedział(a)
    Po pierwsze primo, to bylo troche w formie zartu. Masz racje, ze w Legii pojawilo sie przez to 10 lat tyle szrotu, ze Kuchego tam nie powinno byc. Po "drugie primo" to statystyki Michala wynikaja z tego, ze gra w miare regularnie w druzynie walczaca o mistrzostwo i strzelajaca najwiecej bramek w lidze. U nas i Maslowski by mial podobne statystyki po 250 meczach pewnie.
    Kuchy jest ambitnym gosciem, z Legia w sercu, dajacym zawsze 100 procent tego co umie. Ktory nie odpuscil i walczyl o plac, gdy nie mial szans na gre i Legia chciala go wypozyczyc albo sprzedac. Za ambicje, walke, zaangazowanie szacunek i brawa. Tyle ze pilkarsko on jest i bedzie na poziomie Piasta albo Ruchu, a nie skrzydlowego Legii mierzacej w Lige Mistrzow. Pozdrawiam w Nowym Roku Was wszystkich!

Zostaw komentarz:

• Darex13
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jkp Zobacz posta
    A dla mnie taka jedenastka: Antolovic... Kumbev, Ostrowski, P.Bronowicki, Giza, Maslowski, Ogbuke, Langil, Kaczorowski, Garcia i na 9 Michal Kucharczyk
    Przeszło 7 lat, 260 spotkań, 50 goli [z czego kilka bardzo ważnych] i 45 asyst. We "lwiej" części spotkań, mimo niekwestionowanych braków piłkarskich, jeździł na przysłowiowej dupie, co pozwoliło wykręcić powyższe liczby. Trzeba mieć nieźle poprzestawiane, by go nominować do antyjedenastki.

Zostaw komentarz:

• jkp
    odpowiedział(a)
    A dla mnie taka jedenastka: Antolovic... Kumbev, Ostrowski, P.Bronowicki, Giza, Maslowski, Ogbuke, Langil, Kaczorowski, Garcia i na 9 Michal Kucharczyk

Zostaw komentarz:

• Pag
    odpowiedział(a)
    Eddie Stanford (obrońca) 4/0

- Ludzie powinni zrozumieć co wydarzyło się w Warszawie. Tak naprawdę moja kariera została zrujnowana przez dwóch bardzo złych ludzi - Jacka Bednarza i Jerzego Kopca, którego mogę określić tylko słowem na literę "k"... Ostatecznie zmusili mnie do odejścia z Legii bez szansy na pokazanie umiejętności. Na zawsze zapamiętam wspaniałych kibiców przy Łazienkowskiej, lecz nadal żałuję, że wszystko zostało zniszczone przez wszechobecną korupcję i wspomnianego już Kopca - opowiadał całkiem niedawno portalowi Legia.net Eddie Stanford.

Felix Ogbuke (Pomocnik) 7/0

Dziennikarz: Po pewnym czasie pojawiła się plotka, że próbowałeś sprzedać służbowy samochód.

Felix: Nic takiego się nie zdarzyło. Ktoś kto tak mówi, musi mieć bardzo złe życie.

Dziennikarz: Nie tak dawno byłeś na testach w MLS.

Felix: Tak, ale San Jose Earthquakes nie chciało mnie, gdyż nie byłem gotowy fizycznie. Zresztą, gdy rozmawialiśmy o ewentualnym kontrakcie, to Amerykanie proponowali bardzo małe pieniądze.

Flacha w ręku i szaman

https://www.instagram.com/p/BK-CttjADkz/

https://www.instagram.com/felixogbuke/

Manuel Pablo Garcia (napastnik) 17/1

Sam zawodnik tak oto wypowiadał się na łamach "Gazety Wyborczej": "Chciałbym bardzo zostać w Legii. Czuję się dobrze w zespole, choć nikogo nie znam i z nikim nie rozmawiam, bo nie znam angielskiego. Z czasem przełamiemy bariery, których jest teraz cała masa. Na pewno jednak legioniści to bardzo dobrzy piłkarze. Ponieważ jestem dobrze traktowany, dobrze się czuję i chciałbym zostać. Zobaczymy jednak, co z tego wyjdzie. Ale proszę nie pytać, ile będę kosztował, bo nie mam pojęcia".

Finał Pucharu Polski z Lechem, akcja meczowa: https://www.youtube.com/watch?v=JeZc-f5lOkA

Ciekawa sesja zdjęciowa: http://legia.com/aktualnosci/kartka-...-w-legii-45159
    Ostatnio edytowany przez Pag; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Kar(L)ik
    odpowiedział(a)
    Na boisku następujące lebiegi:
    Antolovic - Kelhar, Knezevic, Kumbev, Giza, Masłowski, Ojamaa, Aleskandrov, Nacho Novo, Blanco, Arrunabarena.
    Ławka : Skaba, Suler, Hebert Dick,Ostrowski, Leo Kuravzione, Salinas, P. Bronowicki, Dong, H.Pinto, Augusto, Chmiest.

Zostaw komentarz:

• Axel
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kar(L)ik Zobacz posta
    Może podzielić temat na : Antyjednastka na boisku i największe niewypały transferowe. Trudno mówić o np. Tito,że był mizerny skoro praktycznie nie grał podobnie jak jakiś Balbino czy Ronan, a taki Giza,Ojamaa czy Masłowski mieli szanse się pokazać, a byli marni.
    Jak zrobię za jakiś czas podsumowanie i ankiety, to raczej zrobię selekcję i poodrzucam propozycje, które praktycznie nie grały

Zostaw komentarz:

• kublet
    odpowiedział(a)
    Być może tuzem trenerskim Stefan nie jest, we Francji jakoś sobie dawał radę, nie wiem co tam nie pykło jak trenował Legię ale był wieloletnim graczem Legii i to na takim poziomie, że wielu obecnych graczy ligowych chciałoby tak grać, szacun dla Stefana Białasa!
    Jasne, wielki szacun dla Białasa! Trenerem tragicznym nie jest, ale trzeba przyznać, że Legia pod jego wodzą była jeszcze gorsza niż w końcowych dniach Urbana (oczywiście w pierwszej kadencji )

Pozdro!

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    A jeśli chodzi o Tito to mam dla Was miłą niespodziankę na Święta. Dalej gra w piłkę. A w tym sezonie udało mu się pierwszy raz w karierze zagrać na drugim poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii La Liga 2.

Zostaw komentarz:

• klinton
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kar(L)ik Zobacz posta
    Może podzielić temat na : Antyjednastka na boisku i największe niewypały transferowe. Trudno mówić o np. Tito,że był mizerny skoro praktycznie nie grał podobnie jak jakiś Balbino czy Ronan, a taki Giza,Ojamaa czy Masłowski mieli szanse się pokazać, a byli marni.
    Zatem u mnie wygląda to następująco...

Antyjedenastka na boisku: Antolović- Knezević, Balde, Alcantara, P. Bronowicki- Ostrowski, Masłowski, Giza, Ogbuke- Arrubarrena, Blanco

Zostaw komentarz:

• Kar(L)ik
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    Boze, lubicie tak rozdrapywac stare rany? Czytajac ten watek az sie nie chce wierzyc, ze przerobilismy w tym klubie tych wszystkich ogorasow. Zgroza!

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X