Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Antyjedenastka dekady

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

można w sumie rozszerzyć zakres tematu do dwudziestolecia
    Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
      Baluch - klamot1916, egiptylon, Forever(L), piejo kury piejo - KamilCzacha, Pelik1916, Denerys Targaryan, - Bartoszek, Mario

Pozamiatał

Moja propozycja:

walter - wejchert, miklas, zygo, jóźwiak -trzeciak, dziewulski, kosmala, hadaj - jaruś ostrowski i ostrowska na szpicy!
      +=

Komentarz

Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
        Bielsko jak można tak ludzi wyzywać przed gwiazdką .
        No jakim prawem ustawił mnie na ataku, jak ja zawsze na obronie?

Komentarz

Moja propozycja:
          Marijan Antolovic - Krzysztof Ostrowski, Mamadou Balde, Piotr Bronowicki, Srdja Knezevic - Felix Ogbuke, Łukasz Surma, Piotr Giza, Martins Ekwueme - Marcin Klatt, Dong Fangzhuo

A z takich kilkumeczowców wyróżnienie - czyli na ławkę: Dejan Kelhar, Herbert Dick, Inaki Descarga, Tito, Moshe Ohayon, Michał Masłowski, Manu, Ivan Trickovski, Michal Gottwald, Mikel Arruabarrena, Nacho Novo, Ismael Blanco, Władimer Dwaliszwili

Jak można trenera to oczywiście Beeesnik Hasi.

A potem będzie jakaś sonda czy po prostu zliczanie głosów (bo o tabelki jak u Księciunia nie śmiem prosić)?

PS. Nie przesadzajmy z tym 20-leciem, bo ja z ostatnich 10 to miałem zagwozdkę kto jednak nie zasługuje na antyjedenastkę...

Komentarz

Cięko wybrac jedenastkę, bo kilka rodzynków sie przewinęło.

1. Machnowski, Skaba, Antolovic
            2. Balde, Gerasimovski, Dick, Augustyn, Suler, Kelhar, Lopes Cruz, Hugo Alcantara, Janiak, Nowak, Kaczorowski, Knezevic, Descarga, Kumbev, Leo Kurauzvione, Stanford
            3. Gusnić Nuhi, Mudoh, Novo, Langil, Masłowski, Ogbuke, Ohayon
            4. Eresaba, Garcia, Gottwald, Arrubarrena, Śrutwa
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Baluch - klamot1916, egiptylon, Forever(L), piejo kury piejo - KamilCzacha, Pelik1916, Denerys Targaryan, - Bartoszek, Mario

Komentarz

Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                Cięko wybrac jedenastkę, bo kilka rodzynków sie przewinęło.

1. Machnowski, Skaba, Antolovic
                2. Balde, Gerasimovski, Dick, Augustyn, Suler, Kelhar, Lopes Cruz, Hugo Alcantara, Janiak, Nowak, Kaczorowski, Knezevic, Descarga, Kumbev, Leo Kurauzvione, Stanford
                3. Gusnić Nuhi, Mudoh, Novo, Langil, Masłowski, Ogbuke, Ohayon
                5. Eresaba, Garcia, Gottwald, Arrubarrena, Śrutwa
                Ale Ajazdin Nuhi? Za tę piękną asystę z Amiką Wronki na mrozie???

Komentarz

Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
                  A potem będzie jakaś sonda czy po prostu zliczanie głosów (bo o tabelki jak u Księciunia nie śmiem prosić)?

PS. Nie przesadzajmy z tym 20-leciem, bo ja z ostatnich 10 to miałem zagwozdkę kto jednak nie zasługuje na antyjedenastkę...
                  Pozbieram później nominacje i zrobię sondę dla każdej pozycji na boisku.

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

Zamieszczone przez Axel Zobacz posta
                    Pozbieram później nominacje i zrobię sondę dla każdej pozycji na boisku.
                    To trzeba jakieś ustawienie wymyślić, bo np. będzie pewnie 2 środkowych obrońców, 2 defensywnych pomocników, 2 skrzydłowych, ew. 2 napastników - tak, żeby można wtedy było głosować na więcej niż jednego.

Komentarz

Baciek, a gdzie Andrzej10 i Tommy Johnson?

Moja jedenastka "marzeń"
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

Manu ? Wprawdzie rykoszet ale bez niego PP by w gablocie nie było .

Komentarz

Piotr Bronowicki vel Skuter mi zaginął, także wrzucam go w miejsce Vranjesa.

A Melanż Trwa...

Komentarz

Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
                            To trzeba jakieś ustawienie wymyślić, bo np. będzie pewnie 2 środkowych obrońców, 2 defensywnych pomocników, 2 skrzydłowych, ew. 2 napastników - tak, żeby można wtedy było głosować na więcej niż jednego.
                            Wydaje mi się, że głosowanie wg ustawienia 1-4-4-2 będzie najlepsze

Komentarz

W obronie brakuje Inaki "400tys Euro rocznie" Descarga

Komentarz

Nikt nie dodał Ahmeda Ghanema ?
                                Ostatnio edytowany przez marsu2; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X