Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Uważasz, że wywalenie 20 kilku kolejek w błoto będzie bardziej sprawiedliwe? Ja mam poważne wątpliwości. I bez znaczenia jest kto jest teraz liderem.
    Ktoś te 26 kolejek grał, ktoś chodził na stadiony, ktoś wylewał pot na treningach.
    Zakładając oczywiście, że już więcej kolejek nie zagramy.
    Sezon powinien być dograny wcześniej czy później. Przeczytaj mój drugi dłuższy post
    Dogranie obecnych wszystkich rozgrywek powinno być priorytetem każdej federacji. Przełożenie dopiero planowanych (Euro 2020) na późniejszy czas powinno być oczywistością.

Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Pisanie o pucharowiczach na kolejny sezon z poprzedniego sezonu to dla mnie jakiś żart.
    zgadzam się.

Komentarz

• Jak się wszystko mocno przedłuży to zawsze możemy przejść na rozważany kiedyś system rozgrywek wiosna jesień, może Europa pójdzie za nami

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Adwokat pyta?
        Nie chciałem cię urazić

Komentarz

• Zamieszczone przez NorbasOi Zobacz posta
          Jak dla mnie sposób postępowania powiniem być analogiczny jak w przypadku wycofania się jakiejś drużyny z rozgrywek:
          "w przypadku rozegrania mniej niż 50% spotkań należy anulować wyniki dotychczasowych meczów,
          w przypadku rozegrania 50% lub więcej spotkań zalicza się do punktacji wyniki uzyskane na boisku..."

Napomiast jeśli brana jest pod uwagę opcja uznania rozgrywek za niebyłe, to logicznym wydaje się niezgłaszanie nikogo do rozgrywek europejskich.
          Bo niby na jakiej podstawie?
          W pełni sie zgadzam.
          Priorytet - dokonczenie rozgrywek.
          Jesli sie nie da do czerwca, to weryfikujemy wszystkie nierozstrzygniete spotkania jako obustronny walkower.
          .
          Dlaczego ?
          Jesli nie zmieniamy zasad w trakcie gry to o robimy ze składami zespołów?
          Ci, ktorym kontrakty sie kończą 30 czerwca ( popularna data wygasniecia kontraktu) opuszczają zespol. Klub ma dograć juniorami? Albo w druga strone - otwiera sie okienko i klub kontraktuje nowego pilkarza, ale ten grac nie moze, bo przeciez gra w tej rundzie w innym zespole...
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
            W pełni sie zgadzam.
            Priorytet - dokonczenie rozgrywek.
            Jesli sie nie da do czerwca, to weryfikujemy wszystkie nierozstrzygniete spotkania jako obustronny walkower.
            .
            Dlaczego ?
            Jesli nie zmieniamy zasad w trakcie gry to o robimy ze składami zespołów?
            Ci, ktorym kontrakty sie kończą 30 czerwca ( popularna data wygasniecia kontraktu) opuszczają zespol. Klub ma dograć juniorami? Albo w druga strone - otwiera sie okienko i klub kontraktuje nowego pilkarza, ale ten grac nie moze, bo przeciez gra w tej rundzie w innym zespole...
            Bardzo logiczne, tylko termin trzeba przyśpieszyć ze względu na ewentualne puchary.
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
              Sezon powinien być dograny wcześniej czy później. Przeczytaj mój drugi dłuższy post
              Dogranie obecnych wszystkich rozgrywek powinno być priorytetem każdej federacji. Przełożenie dopiero planowanych (Euro 2020) na późniejszy czas powinno być oczywistością.

zgadzam się.
              Dograć sezon jak będzie to już możliwe, a wtedy w dobrej formie możemy bić się o Europę. Najgorzej, że wszyscy od dziś tracą pieniadze, kryzys nadciąga
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Tak tylko informacyjnie:
                Bogusław Leśniodorski w "hejt parku" >>> https://www.youtube.com/watch?v=M0PObCRiO3E
                Jako kibice Legii możecie spróbować się dodzwonić i pochwalić za stare czasy, lub wylać żale

Komentarz

• Lesnodorski zapytamy o to czy w przeciągu następnych 10 lat będzie piastował jakiekolwiek stanowisko w Legii oraz czy w przeciągu następnych trzech kadencji PZPN będzie kandydatem na przesa związku, dwa razy odpowiedział TAK
                  |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                  Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                    Tak tylko informacyjnie:
                    Bogusław Leśniodorski w "hejt parku" >>> https://www.youtube.com/watch?v=M0PObCRiO3E
                    Jako kibice Legii możecie spróbować się dodzwonić i pochwalić za stare czasy, lub wylać żale
                    Ciekawe który z tych co się dodzwonili z peanami to był Kijek

Komentarz

• Żaden. Przykro mi.

Będziesz miał okazję zadzwonić z tymi peanami do pudla jak kiedyś będzie miał odwagę wziąć na klate pytania ( trochę trudniejsze niż co to jest tiktok i jak to jest być madrym) i uda mu się awansowac chociaż raz do pucharów. z niecierpliwością czekam aż w końcu kodziarz czymkolwiek sobie zasłuży.

Powtórkę obejrzałem, Bogus w swoim stylu. Trochę irytujący, trochę ciekawych rzeczy powiedział.
                      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Ten Hejtpark to chyba tylko z nazwy? Widać, ze Krzysio w Bogusiu zakochany po uszy.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jak opłacany ,to zakochany.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Po odejściu od nas, Leśny zainwestował w Weszło.

Tuzin
                            Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Komentarz

• Oglądam ten hejt park dopiero teraz i Bogunia tutaj się mądrzy o NSach:

https://youtu.be/M0PObCRiO3E?t=6165
                                ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

Pracuję...
                                X