Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Woytek 1916% racji.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Jak dla mnie sposób postępowania powiniem być analogiczny jak w przypadku wycofania się jakiejś drużyny z rozgrywek:
      "w przypadku rozegrania mniej niż 50% spotkań należy anulować wyniki dotychczasowych meczów,
      w przypadku rozegrania 50% lub więcej spotkań zalicza się do punktacji wyniki uzyskane na boisku..."

Napomiast jeśli brana jest pod uwagę opcja uznania rozgrywek za niebyłe, to logicznym wydaje się niezgłaszanie nikogo do rozgrywek europejskich.
      Bo niby na jakiej podstawie?
      Lipiec 1945: Obława Augustowska -Największa zbrodnia Sowiecka na terenie Polski.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Adwokat pyta?
        I jeszcze z dyscyplinarką!

Komentarz

• W przypadku anulowania sezonu dochodzi też kwestia premii za miejsce w tabeli. Logiczne by było ich w takiej sytuacji nie przyznawać (no bo jak? nie ma mistrza, wicemistrza Polski, ale jest premia za 1., 2. itd. miejsce?).

Do tego w pucharach też trzeba by wrócić do współczynników sprzed tego sezonu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
            Nie zmienia się zasad w trakcie gry. KROPKA.
            Pełna zgoda z małym zastrzeżeniem jednak, w którym punkcie jest mowa o koronawirusie i temu podobnym wydarzeniach?
            No i pozostały takie drobiazgi, jak to, kto ma spadać z ligi? Kto ma nas reprezentować w pucharach europejskich i na jakim poziomie? Jak dzielimy premie z praw TV? itd. itp.
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Spaść powinna Korona K., bo to przez nią całe to zamieszanie
              I Śląsk Wrocław, bo ma barwy takie jak flaga Włoch.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Szymon94 Zobacz posta
                W przypadku anulowania sezonu dochodzi też kwestia premii za miejsce w tabeli. Logiczne by było ich w takiej sytuacji nie przyznawać (no bo jak? nie ma mistrza, wicemistrza Polski, ale jest premia za 1., 2. itd. miejsce?).

Do tego w pucharach też trzeba by wrócić do współczynników sprzed tego sezonu.
                Wg teorii, że nie patrzymy na dotychczasowe wyniki to premia za mistrza dla Piasta, tak jak miejsce w el. LM.

Komentarz

• A w skokach narciarskich Puchar za ten sezon powinien dostać Kobayashi, a nie Kraft.

I gratulacje dla Liverpoolu za wygranie Ligi Mistrzów drugi raz z rzędu.
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

A w skokach narciarskich Puchar za ten sezon powinien dostać Kobayashi, a nie Kraft.

No i Portugalia mistrzem Europy

Komentarz

A w skokach narciarskich Puchar za ten sezon powinien dostać Kobayashi, a nie Kraft.

I wielki minus dla Mioducha za koncertowe przepierdolenie mistrzostwa Polski. Kijek miał rację, to **** nie wzmocnienia, żeby 2 rok z rzędu przegrać z osłabionym Piastem. Za Leśnego nie do pomyślenia.

A i jeszcze jedno rozumiem, że kluby ekstraklasy sprzedawały bilety/karnety na mecze "o Mistrzostwo Polski" czy w związku z tym, że według Prezesa Tysiącleca te mecze nie miały takiej rangi, to czy konsument ma prawo zwrotu za bilety ?
                      Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Lubię sobie jebnąć posta.

Komentarz

• Oplułem monitor ze śmiechu i zaraziłem chyba kotkę swoim jadem bo wlazła na klawiaturę i nie ma zamiaru zleźć! Sio ...
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• To jak już skonczycie z tymi heheszkami i tradycyjna szyderka to jak ktokolwiek oprócz Woytka napisze coś merytorycznego to będzie fajnie.

Więc po kolei. Co takiego złego napisał BL? Może średnio jest to logiczne dla zwykłego kibica ale widocznie z pewnego punktu widzenia są jakieś przesłanki aby były argumenty za tym co on napisał.

Czy nam się podoba to czy nie. Czy jest to logiczne czy nie. I nie sądzę aby jego sympatię klubowe miały jakiekolwiek znaczenie.

Moje zdanie jest zbieżne z tm co napisał Woytek, zresztą napisałem to że dwa dni temu. (parę postów wyżej).

To, że fis oglosil, że mistrzem w skokach został ktoś tam to nie znaczy, że tak będzie. Zobaczymy czy nie pojawi się jakiś pozew.

Ps. Miodek zrobił zajebiste transfery. Wypożyczył piłkarza z Monaco, do rezerw sprowadził piłkarza Realu Madryt.
                            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                              Pełna zgoda z małym zastrzeżeniem jednak, w którym punkcie jest mowa o koronawirusie i temu podobnym wydarzeniach?
                              A w którym miejscu regulaminu jest mowa o możliwości jego zmiany w trakcie trwania rozgrywek? Bo to, że go sobie zmienili teraz, jeszcze nic nie oznacza. To zwykłe działanie po omacku... zapewne dość łatwe do obalenia przez prawników.

Ja tylko pokazuję, że przyznanie Legii mistrza nie jest żadnym rozwiązaniem. (co nie znaczy, że nie będę się cieszył )

Cała Europa/UEFA będzie miała podobny problem, więc na tym gruncie będzie trzeba wypracować jedno sensowne stanowisko, które zabezpieczy wszystkie strony przez potencjalnymi pozwami czy roszczeniami.
                              Na ten moment: spadek Korony? Przecież nikt tego nie odda bez walki w sądzie. Brak awansu dla trzeciej drużyny z 1 ligi? To samo. A gdyby np. dziś Lech miał 2 pkt straty do Legii, to co?

Zawsze na końcu jest kasa.

Jeżeli przyjmiemy najgorszy scenariusz, że większość krajowych rozgrywek + europuchary nie zostaną dokończone, to moim zdaniem trudno organizować od nowa z "niby mistrzami". Nie zgadzam się też Leśnodorskim, by "powtarzać" z Piastem itp. bo Piast już odpadł, tak samo jak Legia.

Mam nadzieję, że tej decyzji nie będzie podejmował PZPN/Ekstraklasa, a UEFA zastosuje jeden wspólny mechanizm np:
                              Uczciwsze wydaje się zastosowanie np. aktualnego rankingu UEFA (krajowego + drużynowego) i rozdzielenie miejsc na znanych wszystkim zasadach między:
                              - drużyny, które do tego momentu nie odpadły z tegorocznych pucharów (w ramach kontynuacji).
                              - pozostałe miejsca zgodnie z limitami (po odjęciu obecnie grających z danych krajów) wg rankingu UEFA z ostatnich 5 lat.

A tak w ogóle... nie rozumiem, czemu rozgrywki krajowe nie mogą być dokończone jak minie np. 30 czerwca (vide twitt Bońka). Dla mnie wyłonienie mistrzów jest dużo ważniejsze, niż jakieś tam europuchary, które można rozegrać zawsze w okrojonej formie (bo zaczną się dopiero jesienią) + są następstwem rozstrzygnięć w krajowych rozgrywkach

Jednak zdaję sobie sprawę, że tu też będzie rządziła kasa, a UEFA dysponuje większą.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                                Nie zmienia się zasad w trakcie gry. KROPKA.
                                Jasne, że my patrzymy z perspektywy Legii - duża przewaga nad stawką daje nam poczucie bezpieczeństwa i wrażenie bycia w tym momencie "moralnymi mistrzami". Jednak wprowadzanie przez PZPN takich "cudaków" jak ten wczorajszy, to po prostu skrajna głupota, która nie ma nic wspólnego z rywalizacją sportową.

Jeżeli sezon nie zostanie zakończony, to nie powinno być mistrza. Niestety, tak to widzę.
                                Nie przekonuje mnie nawet ewentualne granie do 30. kolejki, choć w ostateczności będzie to jakieś minimum sprawiedliwości i zachowany mały ułamek logiki.
                                Uważasz, że wywalenie 20 kilku kolejek w błoto będzie bardziej sprawiedliwe? Ja mam poważne wątpliwości. I bez znaczenia jest kto jest teraz liderem.
                                Ktoś te 26 kolejek grał, ktoś chodził na stadiony, ktoś wylewał pot na treningach.
                                Zakładając oczywiście, że już więcej kolejek nie zagramy.
                                Pisanie o pucharowiczach na kolejny sezon z poprzedniego sezonu to dla mnie jakiś żart.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X