Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Ja powiem tak. Z Mioduskim jest jak z ojcem alkoholikiem. Możemy go sobie wewnętrznie cisnąć, wypominać niekompetencje, wyśmiewać, szydzić, słać mu chvuje i kvrwy.. Ale jak widzę tego cwela stanowskiego, który z wywieszonym jęzorem obsesyjnie go atakuje i próbuje dyskredytować na każdym kroku, to będę Dariusza bronił jak niepodległości. Na pohybel tej dziennikurwie, kowalczykowi, mietczynskiemu i całej reszcie tej zarozumiałej hałastry. A za Krzysiem siedzi zacierając łapki "B(L)1916"..
    Dokładnie. Dodatkowo można sobie zadać pytanie, kto za Mioduskiego? Jest jaki jest, ale w nagłą inwestycję Chińczyków czy Arabów w polski klub bym nie liczył.

Komentarz

• B(L)1916
      @BL_1916
      Jako Prawnik widze to tak, ze jesli rozgrywki nie zostana wznowione to nikt z ESA nie spada a do Europejskich Pucharow awansuja druzyny wedlug kolejnosci z konca zeszlego sezonu
      ����*♂️
      Tako rzecze Bogusław.
      Czekam co napisze w sprawie Mistrzostwa za ten sezon, pewnie dla Piasta.
      Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dobre. Jako sprawiedliwsze z punktu widzenia prawa uważa premiowanie 2 razy za ten sam sezon, niż premiowanie za 70% sezonu.

Komentarz

• Boguś to teraz kibic Wisły K. I Rakowa, raczej, niż Legii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
            Dobre. Jako sprawiedliwsze z punktu widzenia prawa uważa premiowanie 2 razy za ten sam sezon, niż premiowanie za 70% sezonu.
            A ja wręcz przeciwnie. Każdy grał do tej pory na ile mógł i ugrał tyle ile ugrał. Z jakiej racji Piast miałby reprezentować nas w przyszłym sezonie (pomijając kiedy i czy do niego dojdzie) w LM? Bo w ubiegłym roku był najlepszy? To jest nonsens.
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Długo broniłem Leśnego, dzisiaj przyznaję rację tym co go jeb.ali.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Ale on napisał, że jako PRAWNIK tak to widzi. Teraz jest taka próżnia bo nikt nie wie co się dzieje i wszystkie federacje będą musiały sobie z tym poradzić, wprowadzić odpowiednie przepisy etc. Przepisów nie znam w tej materii ale pewnie według nich nieskończoną ligę uznaję się za niezagraną - niech mnie ktos poprawi jak głupoty piszę ). Na końcu to wiadomo, że jeżeli liga zostanie przerwana to mistrza dostaniemy MY

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Komentarz

• Coś mi w tym prawnym ( twardym ale sprawiedliwym ) punkcie widzenia nie pasuje.

Jeśli liga zostałaby anulowana to prawnie się nie odbyła.

Wyobraźmy sobie sytuację, że w lipcu 2019 liga przestaje funkcjonować przez jedną z poniższych przyczyn:

- bankructwo klubów
                  - bunt piłkarzy
                  - widzimisię Bońka, który twierdzi, że nie będzie ligi, będzie chór

No więc niezależnie od przyczyny nieodbycia się ligi moim zdaniem PRAWNY punkt widzenia powinien Leśnemu podpowiadać, że do pucharów w kolejnym sezonie nie wysyłamy nikogo ( bo liga się nie odbyła ).

Ta część o wysłaniu na puchary drużyn zgodnie z kolejnością w poprzednim sezonie jest dla mnie zupełnie niezrozumiała i naprawdę nie wiem jak prawo podpowiada mu, że taki powinien zapaść werdykt.

Komentarz

• Ale pzecież PZPN wczoraj podjął decyzję i to jest właśnie obowiązujące prawo od czwartku, po co dywagować. Nie wiem kiedy i na jakim koncie pojawił się ten debilny tekst o Piaście i okolicach, jakoś wątpię żeby to był prawdziwy, ten nasz BL, wolę na wszelki wypadek tego nawet nie sprawdzać, mógł walczyć dzielnie z koronowirusem na przykład jeśli to nie fejkowe konto, a wiadomo, że najlepsze odkażanie to wewnętrzne
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                      Ale pzecież PZPN wczoraj podjął decyzję i to jest właśnie obowiązujące prawo od czwartku, po co dywagować. Nie wiem kiedy i na jakim koncie pojawił się ten debilny tekst o Piaście i okolicach, jakoś wątpię żeby to był prawdziwy, ten nasz BL, wolę na wszelki wypadek tego nawet nie sprawdzać, mógł walczyć dzielnie z koronowirusem na przykład jeśli to nie fejkowe konto, a wiadomo, że najlepsze odkażanie to wewnętrzne
                      Nie jest, ten przepis odnosił się do sytuacji gdyby rząd uznał że nie można kontynuować rozgrywek. Nic takiego nie miało miejsca. To kluby podjęły decyzję o zawieszeniu ligi. W tej chwili ten zapis nie obowiązuję.

Komentarz

• Sprawdziłem i tak to on pisał. Potem dopisał w odpowiedziach

"To nie pomysl tylko ocena stanu faktycznego I prawnego Na dzis[emoji2377]"

Potem jeszcze na pytanie czy takie są przepisy na dziś.

"Długo by pisać, wysoce prawdopodobne ze taka sytuacja nie będzie miała miejsca. To jest stan na dziś. Jest jeszcze wiele innych możliwych scenariuszy"

Wiadomo, że każdy dopowie sobie co chce wedle swoich sympatii.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Komentarz

• Uchwała jaka wprowadził wczoraj PZPN na dzień dzisiejszy aktualna nie jest. Wystarczy ja przeczytać (ze zrozumieniem) aby to wiedzieć.
                          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Radcy prawnego słuchacie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                              Ale pzecież PZPN wczoraj podjął decyzję i to jest właśnie obowiązujące prawo od czwartku, po co dywagować.
                              Nie zmienia się zasad w trakcie gry. KROPKA.
                              Jasne, że my patrzymy z perspektywy Legii - duża przewaga nad stawką daje nam poczucie bezpieczeństwa i wrażenie bycia w tym momencie "moralnymi mistrzami". Jednak wprowadzanie przez PZPN takich "cudaków" jak ten wczorajszy, to po prostu skrajna głupota, która nie ma nic wspólnego z rywalizacją sportową.

Jeżeli sezon nie zostanie zakończony, to nie powinno być mistrza. Niestety, tak to widzę.
                              Nie przekonuje mnie nawet ewentualne granie do 30. kolejki, choć w ostateczności będzie to jakieś minimum sprawiedliwości i zachowany mały ułamek logiki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
                                Radcy prawnego słuchacie?
                                Adwokat pyta?
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X