Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leśnodorski&Wandzel vs Mioduski - decydujące starcie :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O obradoviciu które kiedyś pisał, że jeśli nie zagra w iluś am meczach to klub może mu rozwiązać umowę. Obowiązuje coś takiego?
    edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
      Ja powiem tak. Z Mioduskim jest jak z ojcem alkoholikiem. Możemy go sobie wewnętrznie cisnąć, wypominać niekompetencje, wyśmiewać, szydzić, słać mu chvuje i kvrwy.. Ale jak widzę tego cwela stanowskiego, który z wywieszonym jęzorem obsesyjnie go atakuje i próbuje dyskredytować na każdym kroku, to będę Dariusza bronił jak niepodległości. Na pohybel tej dziennikurwie, kowalczykowi, mietczynskiemu i całej reszcie tej zarozumiałej hałastry. A za Krzysiem siedzi zacierając łapki "B(L)1916"..
      Amen
      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Ja powiem tak. Z Mioduskim jest jak z ojcem alkoholikiem. Możemy go sobie wewnętrznie cisnąć, wypominać niekompetencje, wyśmiewać, szydzić, słać mu chvuje i kvrwy.. Ale jak widzę tego cwela stanowskiego, który z wywieszonym jęzorem obsesyjnie go atakuje i próbuje dyskredytować na każdym kroku, to będę Dariusza bronił jak niepodległości. Na pohybel tej dziennikurwie, kowalczykowi, mietczynskiemu i całej reszcie tej zarozumiałej hałastry. A za Krzysiem siedzi zacierając łapki "B(L)1916"..
        Dzięki za te kilka zdań. Dla mnie w punkt. Szczerze mówiąc, już mam dość dyskusji z typami (w rzeczywistości, na forumce rzadko się udzielam), którzy nie chodzą na Legię, bo "Mioduski nieudacznik dołuje ten klub". Zapomnieli, że nie są kibicami Mioduskiego, Leśnodorskiego, Stanowskiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
          Mozna do wielu transferow sie doczepic, Agra, Rocha, itd. ale akurat transfer Obradovica byl do bolu rozsadny. Pozycja, na ktora szukamy zawodnika od dawna, zawodnik po przejsciach, ale na dobrym poziomie, praktycznie wszystkie zrodla mowily, ze jest ambitny itd. Nawet na forum wszyscy byli zachwyceni. Sorry, ale nie wiem jak mozna bylo przewidziec co sie pozniej wydarzy.
          Do bólu rozsądne to byłoby wyłożenie w tym okienku 100 tysięcy euro na Guilherme z Jagiellonii albo podkupienie Lechii najlepszego lewego obrońcy w lidze, czyli Mladenovica. To można było zrobić już w styczniu, ale jak widać prezes Mioduski woli chodzić do zaprzyjaźnionej redakcji i opowiadać jak to przeciętny piłkarz oszukał kilku dorosłych ludzi, rozporządzających co okienko milionami euro. Jednocześnie nie robi nic, żeby tę dziurę załatać, bo Rocha jest słabiutki, a Karbownik gra tam z konieczności i docelowo powinno się szukać dla niego miejsca w środku, co tylko podniosłoby jego wartość.

Nie chcę się tutaj jakoś szczególnie pastwić nad Mioduskim, ale on w tych wywiadach jest po prostu niepoważny. Opowiadanie o tym, że stać nas na wydanie 1,5 miliona euro na jednego zawodnika w sytuacji, w której przez kilka miesięcy nie byliśmy w stanie uregulować głupich 300 tysięcy euro za Novikovasa jest śmieszne. To trochę tak jak z osiedlowym osiłkiem, który opowiada, że on to dźwiga na ławeczce 200 kg, a jak przyjdzie co do czego, to z trudem podciągnie się 2 razy na drążku i powie, że nie chciał się przemęczać.

Nie wiem dlaczego Prezes regularnie popełnia w wywiadach te same błędy, ale byłoby dobrze, gdyby efekt roztaczanych przez niego wizji, znajdował w końcu odzwierciedlenie w wynikach osiąganych przez Legię nie tylko w przysłowiowym Excelu, ale też na boisku.

Komentarz

• Tak swoją drogą: jest szansa na upubliczenie tych 49glosow z ankiety?
            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Już 50 jeden masz upubliczniony

Komentarz

• Też jestem za Mioduskim, jako Właścicielu klubu. Radziłbym mu tylko otaczać się mądrzejszymi doradcami niż obecnie. I zatrudniłbym Prezesa na pełen etat. Wtedy miałby czas na poukładanie spraw finansowo-organizacyjnych, a ktoś inny zająłby się stroną sportową. Np. Leśnodorski Bez kolegi Wandzla oczywiście

Komentarz

• Swoją drogą a propo Wandzla. Jaką on właściwie rolę pełnił w tym klubie i czy cokolwiek z jego działalności wyszło dla nas dobrego? Bo ja mam wrażenie, że wszystko zaczęło się sypać między właścicielami odkąd Pan Wandzel dołączył do klubu (na co podobno duet L&M go usilnie przez dłuższy czas namawiał).
                  You'll take my life but I'll take yours too
                  You'll fire your musket but I'll run you through
                  So when you're waiting for the next attack
                  You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                    Swoją drogą a propo Wandzla. Jaką on właściwie rolę pełnił w tym klubie i czy cokolwiek z jego działalności wyszło dla nas dobrego? Bo ja mam wrażenie, że wszystko zaczęło się sypać między właścicielami odkąd Pan Wandzel dołączył do klubu (na co podobno duet L&M go usilnie przez dłuższy czas namawiał).
                    Rzekomo miał dobre "układy" w mieście i miał tam załatwiać istotne sprawy dla naszego Klubu. Czy coś w rezultacie załatwił, to tego nie wiem, być może teren po basenie to jego "zasługa" ale nie wiem na pewno.
                    Generalnie facet miał tylko dolarki w oczach, wcześniej chciał przejąć Amikę w celu dalszej odsprzedaży i go pogonili, to spróbował planu B z Legią, ale też trafił na dostatecznie silny opór, choć przytulił w rezultacie całkiem miłą kasę i skłócił skutecznie Leśnego z Miodkiem.
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                      Bo ja mam wrażenie, że wszystko zaczęło się sypać między właścicielami odkąd Pan Wandzel dołączył do klubu (na co podobno duet L&M go usilnie przez dłuższy czas namawiał).
                      To chyba kolega Boguś tak za nim optował i chciał go w klubie jako współwłaściciela...
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
                        Też jestem za Mioduskim, jako Właścicielu klubu. Radziłbym mu tylko otaczać się mądrzejszymi doradcami niż obecnie. I zatrudniłbym Prezesa na pełen etat. Wtedy miałby czas na poukładanie spraw finansowo-organizacyjnych, a ktoś inny zająłby się stroną sportową. Np. Leśnodorski Bez kolegi Wandzla oczywiście
                        Z kwestiami "Niesportowymi" też bywało słabo.Chociażby system biletowy czy ewidentne kombinacje z Herbem.
                        #MioduskiOut

Komentarz

• Wandzel to chyba za Ekstraklasę odpowiadał bo jak mnie pamięć nie myli to był w radzie nadzorczej czy coś takiego.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

+ 1,5.
                            Jedyną "żywszą" sympatię JMP Prezes wzbudza we mnie gdy widzę, jakie k... stoją po drugiej stronie barykady.

Komentarz

M. ja mogę napisać, że i "+1916" bo w nienawiści i pogardzie dla Stanowskiego i jego tych piesków, które wymieniłeś w pełni się zgadzamy. Wiadomo jaki jest jego cel w dyskredytowaniu Mioducha.
                              Problem niestety polega na tym, że Mioduski sam mu daje do tego powody. Gdyby Mioduski był dobry w tym w czym powinien czyli zarządzaniu klubem to by Stanowski nawet nie mruknął a nawet jeśli to by się tylko ośmieszał.
                              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Ludzie , dajcie spokój , Leśnodorskiego w klubie dawno nie ma , dajcie sobie siana albo załóżcie nowy temat , kto komu i gdzie liże.

Komentarz

Pracuję...
                                X