Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Współpraca z Radomiem

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

hmmmm..... Gołoś najlepszy ??? Raffi..... osobiście cenię bardziej Barzyńskiego (też z Pogoni Siedlce) oraz Szteina (wcześniej Czarni Dęblin)... swoją drogą niezłe wzmocnienia poczynił Radomiak przed rozgrywkami 3 ligi... jeszcze tylko jakiś dobry sponsor i druga liga nasza
    Radomiak Radom

Komentarz

Napisałem "jednego z najlepszych" nie najlepszego A SZtein puka często, fakt
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

moim zdaniem Gołoś za dużo miesza i się w tym gubi, ale potencjał to chłopak ma faktycznie.... mozemy pomieniać np. za Kiełbika hi hi
        Radomiak Radom

Komentarz

Legia chce Gołosia

W meczu towarzyskim Radomiak Radom – Legia Warszawa, który odbył się w zeszły wtorek, trenerowi Legii spodobał się gracz radomskiego zespołu Konrad Gołoś.
          Istnieje duża szansa, że 21-letni defensywny pomocnik Radomiaka już na wiosnę będzie reprezentował barwy warszawskiego klubu.

- Jesteśmy zainteresowani Gołosiem, będziemy zabiegali o niego – mowił po meczu szkoleniowiec warszawskiego zespołu, Dariusz Kubicki.

- Jak dobrze zapłacą, to może Konrada sprzedamy do Legii – odpowiedział prezes Radomiaka Wiesław Pietrzyk.

Jednak transfer może okazać się bezgotówkowy. Legia chce Gołosia, ale warszawski klub chce także przekazać kilku graczy w zamian do Radomiaka. Byłoby to duże wzmocnienie dla klubu, który w tym sezonie walczy o powrót do II ligi.

Jerzy Engel rozmawiał w tej sprawie z radomskimi działaczami. Na liście pojawiły się trzy nazwiska – bramkarza Łukasza Załuski, obrońcy Adama Gmitrzuka i napastnika Gorana Njamculovicia. Właśnie w każdej z tych formacji Radomiak poszukuje wzmocnień.

źródło: Echo Dnia
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Odbiło im?
            Gmitrzuka?
            On już się kwalifikuje do pierwszej IMO...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

Cóż, takie jest prawo silniejszego na rynku.
              Przed meczem z (L) spekulowaliśmy, że Kubicki zagnie parol na "Gołego" - i stało się.
              Ale na Boga nie za tych grajków.
              Albo poważne pieniądze (wersja preferowana) albo za naprawdę wartościowych zawodników.
              Załuska - 3 bramkarz Legii bez jakiegokolwiek doświadczenia, Gmitrzuk to obrońca (tych w R jest sporo) i melodia przyszłości oraz Njamculovic - ciekawostka przyrodnicza z kończynami o różnej długości.
              Przecież w/w mieliby duuuże kłopoty z załapaniem się do składu Radomiaka wliczając w to ławkę. '8
              A jeśli przyjdzie Gołoś to kibice z Łazienkowskiej zobaczą następcę Radka Michalskiego z Janasowej Legii - może przesadzam ale tylko trochę . IMO to najlepszy zawodnik Radomiaka w chwili obecnej. Doskonały odbiór, kreowanie akcji ofensywnych i mnóstwo asyst, dobry przegląd boiska, 1 na 1 wygrać to dla niego żaden problem i ma tylko 21 lat - hot prospect for the future!
              Co prawda studiuje na Politechnice Radomskiej, ale jeśli Legia będzie go naprawdę chciała to nie będzie to wielka przeszkoda.
              I jeśli spekulacje prasowe się potwierdzą i dojdzie do tego barteru to ja dziękuję za taką współpracę i Panu Pietrzykowi radzę się dobrze zastanowić.
              Radomiak ma ok. 400 tys. wymagalnych zobowiązań i priorytetem jest szukanie środków finansowych. Starania o sponsoring na razie nie dają efektów więc sprzedaż zawodnika/ów może być niezbędna.
              A jeśli jest kupiec to czemu nie

P.S.
              Jako Radomianin z Warszawy potwierdzam jak najściślejsze związki Warchołów ze Stolicą. I chciejstwo pana
              ems'a niczego w tej kwestii nie zmieni. Ludzie dojeżdżają tu do pracy (kilka jak nie kilkanaście tysięcy dziennie), większość moich znajomych zostało po studiach w WWA, sporo ludzi jeździ na "czarną Elkę" na mecze, nawet komenda wojewódzka policji ma swoją siedzibę w Radomiu , ja sam po 6 latach wróciłem do W-wy.
              A związki będą jeszcze mocniejsze - niech tylko droga nr 7 stanie się ekspresową i drugi tor kolejowy puszczą.

Kończąc, jak co roku mistrzostwa życzę i pozdrawiam!

Komentarz

Eh Gmitrzuka?!?! :fu: ale czemu? On niech zostanie w Legii! On już dzisiaj jest bardzo dobry i uważam że kolega Greengo sporo się myli mówiąc że Adam nie łapałby się u Nich w składzie. Ja raczej byłby skłonny stwierdzić ze by sie wyróżniał w tej drużynie. Eh panowie działacze jeśłi to prawda to zastanówcie się jeszcze raz nad tym zawodnikiem :/
                Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                  Eh Gmitrzuka?!?! :fu: ale czemu? On niech zostanie w Legii! On już dzisiaj jest bardzo dobry i uważam że kolega Greengo sporo się myli mówiąc że Adam nie łapałby się u Nich w składzie. Ja raczej byłby skłonny stwierdzić ze by sie wyróżniał w tej drużynie. Eh panowie działacze jeśłi to prawda to zastanówcie się jeszcze raz nad tym zawodnikiem :/

'8 <-- przy tym zdaniu takie coś dałem

Komentarz

Zamieszczone przez Koko
                    Czemu akurat Radom, mi to miasto jakoś niespecjalnie podchodzi :/
                    Święta prawda!! Mi też jakoś to miasto nie podchodzi. :*
                    Kibic Korony Kielce i Legii Warszawa.
                    Była, Będzie, Jest - Korona MKS

Komentarz

Pracuję...
                    X