Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto kozakiem, kto lebiegą? WYNIKI

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [28] 03.03.2021 r.; Puchar Polski: Legia Warszawa – Piast Gliwice (1-2)

KOZAK: Rafael Lopes (33%; 15 głosów)
    ex aequo Juranović (18%; 8 ) i Martins (18%; 8 ), …, Kapustka (13%; 6), Mladenović (11%; 5), Miszta (7%; 3)
    łącznie: liczba głosów: 45; liczba kandydatur: 6

LEBIEGA: Artem Szabanow (71%; 35 głosów)
    Wieteska (18%; 9), Gwilia (6%; 3), …, Wszołek (4%; 2)
    łącznie: liczba głosów: 49; liczba kandydatur: 4

ciekawostki:
    1. Lopes kozakiem meczu, ale za jego plecami zażarta walka – Juranović i Martins ex aequo na drugim miejscu, Kapustka dwa głosy z nimi, Mladenović trzy.

2. Po raz pierwszy od siedmiu meczów Luquinhasa nie ma na podium wśród kozaków.

3. Po raz pierwszy od ośmiu meczów lebiegą meczu nie zostaje Polak.

4. Frekwencja wśród głosujących… jak to po przegranym meczu.

CYTAT MECZU

Czesław Michniewicz: Nie chcę okazywania takiego niezadowolenia po meczu, że kładziesz się na murawę i czekasz, że może ktoś przyjdzie, może zaniesie ciebie do szatni. (…) Nie potrzebujemy takiego teatru.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      1. Lopes kozakiem meczu, ale za jego plecami zażarta walka – Juranović i Martins ex aequo na drugim miejscu, Kapustka dwa głosy z nimi, Martins trzy.

Żebyś nie miał poczucia, że sie starasz, a nikt tych ciekawostek nie czyta, to Ci powiem, że czytam.
      Tylko nie potrafię zrozumieć, czy Martins jest dwa punkty przed Kapustką, czy trzy głosy za nim. A może 3 głosy za Martinsem?
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Dzięki za czujność i odzew, bo naprawdę miałem wątpliwości czy ktokolwiek to czyta - nie chodzi nawet o ciekawostki, ale w ogóle o wyniki

Ten „drugi Martins”, trzy głosy za, to miał być oczywiście Mladenović (w wynikach było prawidłowo). Poprawiłem.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

naprawdę miałem wątpliwości czy ktokolwiek to czyta - nie chodzi nawet o ciekawostki, ale w ogóle o wyniki
          Bez ciekawostek i cytatu meczu wyniki się nie liczą
          „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• Czytamy

Komentarz

• Ciekawostki robią robotę.
              Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Dzięki za czujność i odzew, bo naprawdę miałem wątpliwości czy ktokolwiek to czyta - nie chodzi nawet o ciekawostki, ale w ogóle o wyniki

Ten „drugi Martins”, trzy głosy za, to miał być oczywiście Mladenović (w wynikach było prawidłowo). Poprawiłem.
                Czytamy, czytamy ale mógłbyś się trochę bardziej przyłożyć. Jakieś fajne wykresy, zdjęcia, wywiady ze zwycięzcami trochę by to rozruszały.

Komentarz

• [29] 07.03.2021 r.; Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (0-1)

KOZAK: Rafael Lopes (33%; 20 głosów)
                  ex aequo Kapustka (28%; 17) i Wszołek (28%; 17), …, Juranović (10%; 6)
                  łącznie: liczba głosów: 60; liczba kandydatur: 4

LEBIEGA: Szymon Włodarczyk (71%; 35 głosów)
                  Gwilia (36%; 21), Pekhart (10%; 6), …, Mladenović (5%; 3), Slisz (3%; 2), Szabanow (2%; 1), Wieteska (2%; 1)
                  łącznie: liczba głosów: 59; liczba kandydatur: 7

ciekawostki:
                  1. Lekkie deja vu: Lopes znowu kozakiem meczu, znowu z 33% głosów i znowu za jego plecami zażarta walka zakończona dwoma zawodnikami ex aequo na drugim miejscu.

2. Po jednym meczu odmiany znowu lebiegą meczu zostaje Polak.

​ CYTAT MECZU

Szymon Włodarczyk: Uważam, że był to pozytywny występ, chociaż oczywiście zawsze można więcej wyciągnąć. Piłka mnie szukała, ale czasami brakowało kilku centymetrów. Ogólnie debiut w pierwszym składzie oceniam jako udany

Komentarz

• [30] 13.03.2021 r.; Ekstraklasa: Legia Warszawa – Warta Poznań (3-2)

KOZAK: Filip Mladenović (93%; 56 głosów)
                    …, Wieteska (3%; 2), Kapustka (2%; 1), Juranović (2%; 1)
                    łącznie: liczba głosów: 60; liczba kandydatur: 4

LEBIEGA: Rafael Lopes (27%; 16 głosów)
                    Luquinhas (25%; 15), Boruc (17%; 10), …, Slisz (15%; 9), Gwilia (8%; 5), Pekhart (3%; 2), Martins (2%; 1), Wszołek (2%; 1)
                    łącznie: liczba głosów: 59; liczba kandydatur: 8

ciekawostki:
                    1. Kozakiem meczu zostaje Filip Mladenović z drugim najlepszym punktowym i procentowym wynikiem w tym sezonie. Oprócz niego nikt więcej nie zmieścił się na podium kozaków.

2. Po dwóch z rzędu tytułach kozaka meczu Rafael Lopes został tym razem lebiegą meczu.

3. „Walka” wśród lebieg był zacięta: Lopes z Luquinhasem pierwsze, a Boruc ze Sliszem trzecie miejsce „wygrali” jednym głosem.

4. W każdej z ostatnich dwóch kolejek:
                    - 61 osób oddało głosy w kategorii kozaków;
                    - 60 osób oddało głowy w kategorii lebieg;
                    - jeden głos z każdej kategorii uległ potrąceniu z głosem z drugiej kategorii.
                    Ciekawe, nieprawdaż?

CYTAT MECZU
                    Czesław Michniewicz: Chciałbym jeszcze w imieniu drużyny podziękować za doping. Wprawdzie kibiców nie było na stadionie, ale było wsparcie. Pierwszy raz odkąd tu jestem, słyszałem doping kibiców. To było słyszalne. Widziałem zdziwienie Mladenovicia na początku, jak szukał, czy to dźwięk z głośników, a ja mu pokazałem, że zza stadionu. Dziękujemy za to i za fantastyczną oprawę na trybunach

Komentarz

• No to wychodzi na to że po meczu z Zagłębiem Lopes zostanie lebiegą, za to w spotkaniach z Pogonią a zwłaszcza z Lechem po bramce w ostatniej minucie....

Komentarz

• [31] 21.03.2021 r.; Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (0-4)

KOZAK: Tomas Pekhart (98%; 54 głosy)
                        …, Martins (2%; 1)
                        łącznie: liczba głosów: 55; liczba kandydatur: 2

LEBIEGA: Walerian Gwilia (35%; 15 głosów)
                        Muci (23%; 10), Kapustka (12%; 5), …, Luquinhas (9%; 4), Hołownia (5%; 2), Slisz (5%; 2), Wieteska (5%; 2), Jędrzejczyk 2%; 1), Kostorz (2%; 1), Szabanow (2%; 1)
                        łącznie: liczba głosów: 43; liczba kandydatur: 10

ciekawostki:
                        1. Kozakiem meczu został o dziwo Tomas Pekhart, z najlepszym procentowym (i trzecim punktowym) wynikiem w tym sezonie. Oprócz niego nikt więcej nie zmieścił się na podium kozaków.

2. Lebiegą meczu został rezerwowy Walerian Gwilia, vicelebiegą rezerwowy Muci.

3. W poprzedniej kolejce Luquinhas jednym głosem wybronił się od tytułu lebiegi meczu, w tej kolejce również jednym głosem od miejsca na podium lebieg.

4. Aż 10 zawodników (w tym aż 4 z 5 rezerwowych) dostało nominacje do lebiegi meczu, a i tak 12 osób nie wskazało nikogo jako lebiegę.

CYTAT MECZU

Tomas Pekhart: Mogłem strzelić więcej bramek.

Komentarz

• [33] 03.04.2021 r.; Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (4-2)

KOZAK: Josip Juranović (44%; 21 głosów)
                          Pekhart (33%; 16), Kapustka (21%; 10), …, Slisz (2%; 1)
                          łącznie: liczba głosów: 48; liczba kandydatur: 4

LEBIEGA: Artem Szabanow (83%; 40 głosów)
                          Wieteska (13%; 6), …, Gwilia (2%; 1), Luquinhas (2%; 1)
                          łącznie: liczba głosów: 48; liczba kandydatur: 4

ciekawostki:
                          1. Artem Szabanow po raz drugi zostaje lebiegą meczu. W obu przypadkach vicelebiegą zostawał wybrany Wieteska. Ciekawe, nieprawdaż?

2. Oprócz wspomnianej dwójki nikt wiecej tym razem nie zmieścił się podium wśród lebieg.

3. Josip Juranovic został kozakiem meczu niby z bezpieczna przewagą 5 głosów nad Pekhartem, ale rywalizacja była zacięta i Jura uzyskał przewagę dopiero na ostatniej prostej.

CYTAT MECZU
                          Mateusz Wieteska: Cały czas doskonalimy nasze mocne i słabe strony.
                          (cytat za Hermitem)

Komentarz

Pracuję...
                          X