Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykówka: HIT! LEGIA-ALBA Niedziela, godzina 17!(oprawa)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koszykówka: HIT! LEGIA-ALBA Niedziela, godzina 17!(oprawa)

Jak każdy forumiwicz peawnie wie w niedziele HiT kolejki 1 ligi. Ale to jest kolejny sprawdzian dla kibiców. W meczu z polpakiem, oprawa prawie żadna prócz konfetti w tycich ilościach. Więc, już dziś apeluje o darcie konfetti, wiadomo że to jakaś oprawa jest. O resztę, postaram sie zdabać z chętnymi. Może zakupimy Balony?? co myślicie?? i trzeba by sie było po nie ustawić w sobote i pojechać do hurtowni raszyn(na alei krakowskiej. Tam są podobnio tanio. No to piszcie na moje gg lub napriva
    CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

taa ew. jeszcze kiedyś pamiętam że były sztuczne... ale AKCJA KONFETTI - 100% popieram... i wszyscy zbieramy sie w 1 mscu, tam gdzie kiedyś dla gości była trybunka... do niedzieli !!
    "...i na dobre i na złe"

Komentarz

dziś był zajebisty doping w 4 kwarcie, uważam że jeżeli bedie tłok to należy na całej trybunie to rozciągnąć ale i tak było mistrzowsko, wciągneło to nawet typków odemnie...z Tarchomina

Komentarz

Uwazam ze nie ma sensu jechac do Raszyna po balony... mozna kupic w Wola Parku, blisko i tez nie drogo...

Komentarz

A ta hurtownia nie nazywa sie Raszyn? czy poprostu jest z Raszyna? ja uważam jak Zajacc że lepiej kupić w Wola Parku.

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
            A ta hurtownia nie nazywa sie Raszyn? czy poprostu jest z Raszyna? ja uważam jak Zajacc że lepiej kupić w Wola Parku.
            Tak, ta hurtownia miesci sie w Raszynie przy al. Krakowskiej. Dojazd tam kosztowalby nas tyle co balony albo i jeszcze gorzej :P

Komentarz

A z zimnymi ogniami to dałoby radę? też nie są drogie a fajnie jakby coś na meczu świeciło. Balony to dobry pomysł ale podobnie jak Bemowiak i Zajacc uważam że nie ma sensu jechać po nie aż do Raszyna. Ale najważniejsze to jest i tak to żeby był dobry doping.
              Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Edytuje bo wyszło na to że nieumiem czytać...

Do Raszyna bym niepojechał napewno... chodź podobno to gdzieś za Okęciem, ja tam wole dopłacić i aż tam niejeździć...

Komentarz

Ej panowie wyluzujcie, o zadnym Raszynie nie ma mowy... Gacek nam troche pofantazjowal i tyle :P co, jak i gdzie ustalajcie na privach (spotkania, oprawa...)

Komentarz

uważam że jednak macie racje. jutro bed w Auchan ze staruszkami , zoabcze czy są zimne ognie i może serpentyny. Jak będą to kupie. Ale pamiętajcie tnijcie konfetti już od dziś!! musi być tego w ***!!!

Komentarz

niedrogie zimne ognie są w Leory Merlin (czy jakoś tak{sklep ogrodniczo-budowlany}) coś koło (jak dobrze pamiętam) 1,5 za 10 albo 20 szt niezadługich sztucznych ogni.

P.s:Ja w sobote niemam zupełnie czasu chyba że w nocy...

Komentarz

Trzeba pokazać klasę i poprowadzić wspaniały doping
                        LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
                        FOREVER

Komentarz

hurtownie balonów to ja mam po drodze na halę (włochy) i Gacek nie pisz na forum swojego rozkładu zajęć bo Cie krzywda może spotkać. nie tylko my to czytamy.

Komentarz

Dobra - jakby co mogę pomagać w czymś
                            Chętny do pracy po "krytyce" ( ) Miniego '8

Komentarz

Dla osób nie obeznanych tak dobrze z koszykówką krótkie wyjaśnienie, czemu ten mecz jest taki ważny: otóż Alba jest aktualnie liderem 1.ligi i zwycięstwo w tym meczu jest wręcz sprawą kluczową dla późniejszej sytuacji w tabeli - zwycięstwo daje nam możliwość zrównania się z Albą (pod warunkiem wygrania tych 3 zaległych meczów), przegrana - mocno te szanse oddala na razie.
                              Co tu dużo mówić - piłkarze mają chwilową przerwę - tym bardziej trzeba się stawić na tym meczu, zwłaszcza że dla posiadaczy kuponu z NL wstęp jest bezpłatny.
                              MUSI być komplet!

1. Alba-Alstom 9 16 +65
                              2. Turów Zgorzelec 8 15 +87
                              3. Polpak Świecie 10 15 +12
                              4. SKS Starogard Gd. 8 13 +135
                              5. Zastal Zielona G. 8 13 +76
                              6. SKK Kotwica 8 13 +5
                              7. Viking Gdynia 8 13 -10
                              8. Pogoń Ruda Śląska 9 13 -85
                              9. TYTAN Częstochowa 9 12 +10
                              10. Basket Kwidzyn 8 12 +3
                              11. Stal Stalowa Wola 8 12 -20
                              12. Legia Warszawa 6 9 +18
                              13. Siarka Tarnobrzeg 8 9 -57
                              14. SMS PZKosz 9 9 -239
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                              X