Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RADO - menda czy legenda? Być czy mieć? Ile mieć? Kim być? Jak żyć?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• RADO - menda czy legenda? Być czy mieć? Ile mieć? Kim być? Jak żyć?

Miejsce na wszystkie rozważania dotyczące Radovica – dlaczego odszedł, czy ma wrócić, czy różni się czymś od Deyny, co ja bym zrobił na jego miejscu, ile obecnie waży i czy kilogram Rado jest lepszy od kilograma Dudy.
    I wszystkie inne ważkie kwestie, które później posłużą za scenariusz serialu na 200-lecie Legii.
    378
    TAK
    40,48%
    153
    NIE
    59,52%
    225
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Za niski.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Nie rozmywaj

Nie mogę poprzenosić postów, ale tak na zajawkę:

Zamieszczone przez InCogNito_1312 Zobacz posta
      Wraca kwestia powrotu do warszawskiego zespołu Miroslava Radovicia, który obecnie jest piłkarzem słoweńskiej Olimpiji Ljublana. W wywiadzie dla serwisu legia.net, nie wykluczył takiego rozwiązania prezes Bogusław Leśnodorski. - Spotkam się z nim na ślubie Kuby Rzeźniczaka, będzie czas pogadać. Jeśli jest zdrowy i w formie fizycznej, to trener może rozważyć jego kandydaturę - powiedział szef warszawskiego klubu.
      http://www.transfering.pl/newsroom/2...wroci-do-legii
      Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
      Oby z Rado się potwierdziło(o ile jest w znośnej formie, chociaż i tak przed nami przygotowania, więc im szybciej, tym lepiej). Bardzo by się przydał. Z wielu powodów.
      Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Gówno prawda. Oby się nie potwierdziło.
      Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
      Bo musi pomóc Cracovii w Pucharach.
      Zamieszczone przez Dzamal13 Zobacz posta
      Zobaczymy co będziesz mówił jak wróci i znowu będzie najlepszy. Należy mu dać szanse. Z wielu powodów.
      Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
      Bo od 1,5 roku jest na piłkarskiej emeryturze + w głowie mu od jakiegoś czasu 500+ stąd stan przedporodowy. Za mało zarobił u chinoli stąd tak drastyczny krok.

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
      Bo wybrał kasę.

Zjadł ciastko. Nie może więc jednocześnie nadal mieć ciastka.
      Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
      Fakt, ja to bym go najlepiej od razu zabił, a grał samymi Hammalainenami.

Do wypowiedzi o jego formie, to wyraźnie napisałem, że o ile jeszcze daje radę. O Wolskim czy Starzyńskim też byście tak samo pisali. Nie mówiąc już o aspekcie wpływu Radovicia na drużynę.
      Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
      Bzdura. Temat wałkowany nie raz. Radovic wybrał hajsy. Teraz niech spija odsetki od tych hajsów.
      Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      O kurde, zaczyna się,
      Załóżcie sobie temat "Rado - menda czy legenda." i tam wracajcie co miesiąc do tej samej dyskusji. Albo prowadźcie ją tam nieustannie. Ale tam, a nie w każdym temacie, w którym ktoś nieopacznie zestawi ze sobą litery "r" "a" "d" i "o".
      Zamieszczone przez beka Zobacz posta
      i przy okazji wytłumaczcie czemu Rado jadący do Chin za kasą był zły, a Deyna jadący za kasą do UK jest legendą
      Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
      Bo Deyna załatwił czwórkę Europy jako kapitan.
      Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
      Bo nie jechał do drugiej ligi chińskiej i nie robił z mordy cholewy.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

i gruby
        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Jeśli ma jeszcze dobrze grać - to niech wróci, ale niech nie oczekuje już takiego traktowania jak przed wyjazdem. A na pewno nie po próbie transferu do Cracovii.

Edit. No i oczywiście z odpwiednio średnim kontraktem.
          Ostatnio edytowany przez Axel; [ARG:4 UNDEFINED].
          Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

O Deynie nie ma co wspominać. Inne czasy. Wtedy nie mógł wcześniej wyjechać. Rado u nas i tak się zasiedział. Jak jest w formie i chce mu się grać na dobrym poziomie, to niech wraca.

Komentarz

Za wysoki.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Jak ma wracać to tylko z Ljuboja!!!
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

dajcie ankietę.

Zobaczymy czego chce forumka!
                  Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Komentarz

Ale w ankiecie ma być Jan Żurek!!!
                      "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                      Wiedźmin

Komentarz

Ankieta jest poważna, tak jak i cały temat.
                        Tu chodzi nie tylko o przyszłość drużyny, ale o całą filozofię życia.

E:
                        I nie zapominajcie, że to jest ankieta na forum na którym wypowiadają się najzagorzalsi kibice Legii, mający decydujący głos na temat tego, co się dzieje w klubie, więc na pewno będzie szeroko cytowana w mediach i będzie miała wpływ na politykę transferową klubu.
                        Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Jak ktoś studiuje filozofię i nie ma tematu pracy licencjackiej/magisterskiej to tytuł tematu założonego przez księciunia idealnie się nadaje na to.

Referendum na forumce trwa...
                          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                          Wiedźmin

Komentarz

Mecz, który utkwił mi w pamięci to wynik z wykręcony z Celtikiem i postawa Rado w tym meczu. Co by nie mówić, klasa:
                            https://youtu.be/z0oDk_1YeSg?t=343
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Ankieta pokazuje wole suwerena:

Komentarz

Pracuję...
                              X