Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RADO - menda czy legenda? Być czy mieć? Ile mieć? Kim być? Jak żyć?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ani menda ani legenda.Nie chciałem aby Rado do nas wracał, ale skoro gra u nas wokalista Hautameki z Finlandii , to nie widzę przeszkód by i dla Serba znalazło sie miejsce w zespole.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Komentarz

Legendarna menda!

Komentarz

Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
        Legendarna menda!
        słabe to jest...
        Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
        Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
        To jest Służewiec To są Nasze Termopile
        Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
        Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
        Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
        W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
        A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

Swoje najlepsze lata ma za soba i moje NIE zostalo uwzglednione w ankiecie
            Jedno Miasto
            I Jeden Klub
            Legia Warszawa
            Legia az po Grob

Komentarz

Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
              Ten temat to jakaś kpina. Jeśli przyda się Legii w walce o ekstraklasę i europejskie puchary to oczywistością jest, że warto ponownie go zatrudnić. Jeśli ma przyjść tylko na zasadzie odcinania kuponów to nie. Proste.
              Królowo, ale my zdobyliśmy dublet, a nie spadliśmy z ligi, żeby nam ktoś musiał pomagać w walce o Ekstraklasę

Komentarz

Niech wraca ! Sagan na VIP trybunie na pewno się ucieszy, że ma z kim pogadać ...

Komentarz

Żeby nie było, że temat kpina i dyskusja li tylko akademicka

Zamieszczone przez InCogNito_1312 Zobacz posta
                  Miroslav Radovic wolnym zawodnikiem.
                  http://www.nkolimpija.si/nk-olimpija...no-razsla-news
                  Na chwilę obecną w ankiecie:
                  TAK: 62
                  NIE: 105

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Aktualnie to pączek bis i pressing na 3m się przypomina. Żal tego farfocla przed meczem z ajaxem u nich, w sensie, że nie wyszedł nawet, ale to już dawno po ptakach na Radka.
                    "People say footbal is a matter of life and death.
                    I'm very disappointed at that attitude.
                    I can assure you it's much, much more important than that."

Komentarz

Niech mi jakis hakier lopatolgicznie wytlumaczy gdzie ta ankieta bo najwidoczniej mnie to przerasta. Czytam z komorki na androidzie i nie moge znalezc. Gracias! A co do Rado to trener powinien zadecydowac.
                      Moin, moin was geht?

Komentarz

Ja z komórki (przez Taptalka) też ankiety nie widzę.
                        Jak chcesz mieć wpływ na politykę transferową klubu, to musisz pójść do kawiarenki internetowej.

E:
                        A tak z innej beczki: wiadomo, że to trener decyduje, że sam Rado musi chcieć, że jak będzie całkiem bez formy, to to nie ma sensu itp. Dlatego przy odpowiadaniu w ankiecie i dyskusji w temacie proponowałbym przyjmować pewne uśrednione, hipotetyczne założenia.
                        Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                          Ja z komórki (przez Taptalka) też ankiety nie widzę.
                          Jak chcesz mieć wpływ na politykę transferową klubu, to musisz pójść do kawiarenki internetowej.

E:
                          A tak z innej beczki: wiadomo, że to trener decyduje, że sam Rado musi chcieć, że jak będzie całkiem bez formy, to to nie ma sensu itp. Dlatego przy odpowiadaniu w ankiecie i dyskusji w temacie proponowałbym przyjmować pewne uśrednione, hipotetyczne założenia.
                          Mógłbyś nie namawiać niezdecydowanych do głosowania na tak?

Komentarz

Ja nikogo do niczego nie namawiam. Ba, ja jestem tak bezstronny, że nawet sam nie zagłosowałem w ankiecie. Po prostu przezroczysty.
                            Ja tylko moderuję dyskusję

Komentarz

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Ja nikogo do niczego nie namawiam. Ba, ja jestem tak bezstronny, że nawet sam nie zagłosowałem w ankiecie. Po prostu przezroczysty.
                              Ja tylko moderuję dyskusję
                              Yhmmm ....taaa to ciekawe kto oddał te 65 głosów na tak?

Komentarz

Dzieki ksieciuniu! Blisko nie mam ale kto powiedzial ze bedzie latwo? Przejsc obojetnie wobec tej kwestii to zbrodnia wiec wsiadam na hulajnoge i ruszam. Rado vel Zlatko vel Dolar vel Szesciopak mnie potrzebuje!
                                Moin, moin was geht?

Komentarz

Pracuję...
                                X