Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telebim......

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• r9robins
    odpowiedział(a)
    Czy mi się w oczach mieni czy pomiędzy postami emsa i Dazbertlisa jest 12 lat przerwy?
    Chyba rekord świata.

Zostaw komentarz:

• Sgt.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Wow, debiut roku i wykop roku w jednym poscie!
    Nie wiem o co Ci chodzi, przecież sam brałeś udział w tej dyskusji wcześniej.

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Przynajmniej zadał sobie trud wyszukania odpowiedniego tematu, a nie zakładał nowego

Zostaw komentarz:

• Ciuniek
    odpowiedział(a)
    Złota łopata

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Dazbertlis Zobacz posta
    Chociaż żeby wyświetlano bramki i akcje podbramkowe na telebimie a tak to można wyświetlać na nim tablice wyników . Pewnie zlikwidowali bo komuś przesłaniał widok na kase.
    Wow, debiut roku i wykop roku w jednym poscie!

Zostaw komentarz:

• Dazbertlis
    odpowiedział(a)
    Chociaż żeby wyświetlano bramki i akcje podbramkowe na telebimie a tak to można wyświetlać na nim tablice wyników . Pewnie zlikwidowali bo komuś przesłaniał widok na kase.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez Mishka
    na pewno nie zamontuja nam telebimu. dlaczego? raz ze to na pewno kosztuje mase pieniedzy, a dwa, ze i tak powtorek by nie mogli dawac. bo sedzia sie nie przyzna do bledu. zreszta mogliby stwierdzic, ze skoro nigdzie indziej nie ma to czemu niby u nas byc.
    ja pamietam pierwszy i drugi telebim

przy pierwszym, nie powiem - smiesznie

(Stomil)

jakas akcja, niby to faul, nie odgwizdane, cala zyleta hyc w lewo

"ee, nie bylo"

Zostaw komentarz:

• Dżon
    odpowiedział(a)
    godzina i temperatura. A na ch:*j mi to wiedziec?!
    Mam zegarek, a czy zimno czy cieplo to kazdy czuje
    święta racja. ja czasem się dowiaduję w domu kto bramę strzelił. A i minuta by sie przydała bo w KoPA nieźle pomykam to wiedzieć chcę w czasie meczu jak tam punkciki lecą

Zostaw komentarz:

• Mika(L)
    odpowiedział(a)
    Wszystko am swoje plusy i minusy...Taki telebim pewnie tez, ale nie zaprzeczam, ze wszyscy bysmy wiecej widzieli Najpier niech przebuduja ten stasion, a pozniej bedziemy myslec o jego ulepszeniu w kazdym calu

Zostaw komentarz:

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pijak
    Bo ja naprawde nie wiem kiedy zacznie sie budowa...
    Tego to chyba nawet sam Wszechwiedzacy nie wie :/
    Co do kradziezy telebimu to chyba bylby z tym maly problem
    Mysle, ze dalsze powazniejsze inwestycje dotyczace stadionu nalezaloby zawiesic do czasu wyjasnienia sprawy ze stadionem. Jak nie dojdze do zadnych konkretow przed terminem X, to wtedy mozna myslec na madrym inwestowaniem w stary obiekt.

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    Moze telebim jest drogi, ale na modernizacje naszego zegara nie
    potrzeba chyba az tyle kasy. A przydaloby sie cos z tym zrobic.
    Szczerze mowiac wolalem ten nasz poprzedni "zarowiasty" niz ten
    zolty badziew :/ [/i]

Zostaw komentarz:

• pijak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Swierzy
    Wlasnie o to mi chodzilo, ze po co teraz ladowac kase w telebim ktory tak naprawde jest nam zbedny, skoro moze sie okazac ze trzeba bedzie go zdejmowac. Poza tym chyba takie cudo ma wysokie koszty eksploatacji? :/
    Fakt, jakbysmy mieli pieniazki to bysmy mogli duzo zrobic....tylko ze ich nie mamy
    ukradnijmy :>
    ja wychodze z zalożenia że sam telebim by sie ew. sponsorował z reklam które by tam by puszczane... nie wiem jakie są realia, ale to moje idyllystyczne wyobrażenie
    a skoro by nie trzeba za niego bulić to kupmy teraz, i zdejmijmy jak zacznie sie budowa-to nie problem... Niech sponsor nam kupi telebim, a potem niech sie w nim reklamuje. Bo ja naprawde nie wiem kiedy zacznie sie budowa...

Zostaw komentarz:

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Wlasnie o to mi chodzilo, ze po co teraz ladowac kase w telebim ktory tak naprawde jest nam zbedny, skoro moze sie okazac ze trzeba bedzie go zdejmowac. Poza tym chyba takie cudo ma wysokie koszty eksploatacji? :/
    Fakt, jakbysmy mieli pieniazki to bysmy mogli duzo zrobic....tylko ze ich nie mamy

Zostaw komentarz:

• pijak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Swierzy
    Jesli budowa stadionu ma ruszyc w miare wkrotce, to mysle ze montaz telebimu mija sie z celem, gdyz zaraz trzeba by go zdejmowac. Jest to duzy wydatek i przy obecnych klopotach finasowych lepiej o nim zapomniec. Jak bedzie nowy stadion i co wazniejsze konkretny sponsor to mozna takich cudenkach myslec.
    ja powiem Ci tak... sam montaż w dzisiejszych czasach nie powinien stanowić problemu... kwestia rozbija sie o pieniążki... jak masz hajs to możesz duuużo zrobić...
    a na stadion to my jeszcze chyba niestety poczekamy, sam Kaczka coś mącił ostatnio z tymi papierami ;/

Zostaw komentarz:

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    Jesli budowa stadionu ma ruszyc w miare wkrotce, to mysle ze montaz telebimu mija sie z celem, gdyz zaraz trzeba by go zdejmowac. Jest to duzy wydatek i przy obecnych klopotach finasowych lepiej o nim zapomniec. Jak bedzie nowy stadion i co wazniejsze konkretny sponsor to mozna takich cudenkach myslec.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X