Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telebim......

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telebim......

Co myslicie o telebimie.. ????? Czemu tak wogle go zlikwidowano ?????? Przydal by sie taki !!!!!!!! '8

Przydałby się , ale jest diabelnie drogi w użytku, poza tym nie wolno by było pokazywać na nim kontrowersyjnych sytuacji.. 8o
    0 szans na razie.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Taa w sumie często mi się zdarza że albo nie wiem kto strzelił bramkę albo w ogołe nie widziałem akcji 8- I właśnie wtedy mam czasami cheć zobaczyc jak to wyglądało.Tu przydałby się telebim. Ale z drugiej strony bez telebimu też jest fajnie. Nawet jak nie widzę bramek to nie narzekam. To też ma swój urok. Ja to się często za bardzo skupiam na oprawie i na całej otoczce spotkania i dlatego nie widzę bramek.
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Re :

Kurcze ale fajniej by bylo ja tez nienazekam ale wiecie jak to jest wielkie kluby jakos maja i nienazekaja !!!!!!!! Miejmy ndzie ze moze cos sie uda zrobic . Zarzad moze sie postara !!!!

Tylko legia !!!!!!!

Komentarz

Może jak powstanie nowy stadion to dopiero jakiś telebim zafundują
          LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
          FOREVER

Komentarz

pewnie tak... ja bym chcial zeby na takim telebimie pokazywali oprawe

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
              pewnie tak... ja bym chcial zeby na takim telebimie pokazywali oprawe

yeaaaa!!! ...a nie tylko reklamy jak to swego czasu bywalo :>
              Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

Dokladnie. Pamietam ten telebim na meczu z Polonia. Caly czas leciala reklama z PZU. Nawet jak padla bramka to jej chyba nie powtorzyli.
                Dopiero po przerwie cos tam pokazali.

Generalnie telebim jest drogi i niekoniecznie potrzebny, ale madre glowy moglyby unowoczesnic nieco zegar np. na wzor tego w Plocku - pokazywal ile czasu uplynelo, ile zostalo, wynik i strzelca bramki.
                A nie tak jak u nas - godzina i temperatura. A na ch:*j mi to wiedziec?!
                Mam zegarek, a czy zimno czy cieplo to kazdy czuje

Komentarz

ja też bym był za telebimem na naszym stadionie ale chyba dopuki nie powstanie nowy stadion to nie bedziemy mieli telebimu a jest to bardzo dobra zecz teżczasem bym chciał zobaczyc bramke lub tak jak szczepan napisał jak oprawa wygładała w danym momencie)))
                  Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

z telebimem jest taki problem ze chyba przepisy zabranija puszczania wielu sytuacji zeby nie wkurzac kibicow i nie prowokowac

Komentarz

Ja myślę, że póki co o telebimie możemy pomarzyć. Skoro działacze nawet płotu między sektorami nie usunęli, bo stwierdzili że po co inwestować jak niedługo będzie nowy stadion. Poza tym po co nam telebim jak i tak mało na nim pokazują (np. mecz z Polonią).
                      Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                        z telebimem jest taki problem ze chyba przepisy zabranija puszczania wielu sytuacji zeby nie wkurzac kibicow i nie prowokowac
                        Ale chociaz bramki mogliby puszczac. Poza tym ten przepis dotyczy glownie sedziow, zeby nie ogladali konmtrowersyjnych sytuacji i
                        nie starali sie "naprawic" swoich bledow. Tak czy siak na zachodzie chyba
                        pokazuja powtorki i nie ma jakiegos wielkiego problemu.

Komentarz

z tego co pamietam to byl chyba tylko raz na stale pewnie by sie przydal ale zarzad nie wyde tyle hajsu na jakis tam telebim

Komentarz

wydaje mi sie że w tej chwili nie ma co liczyć na telebim, ale z pewnością przydałby się. Jak powstaniew nowy stadion, bedzie i telebim, tak sądze

Komentarz

Przydalby sie tak samo jak 100 innych rzeczy na Lazienkowskiej z nowym stadionem wlacznie, bla bla bla...
                              ...

Komentarz

Pracuję...
                              X