Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telebim......

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Wlasnie o to mi chodzilo, ze po co teraz ladowac kase w telebim ktory tak naprawde jest nam zbedny, skoro moze sie okazac ze trzeba bedzie go zdejmowac. Poza tym chyba takie cudo ma wysokie koszty eksploatacji? :/
    Fakt, jakbysmy mieli pieniazki to bysmy mogli duzo zrobic....tylko ze ich nie mamy

Komentarz

Zamieszczone przez Swierzy
      Wlasnie o to mi chodzilo, ze po co teraz ladowac kase w telebim ktory tak naprawde jest nam zbedny, skoro moze sie okazac ze trzeba bedzie go zdejmowac. Poza tym chyba takie cudo ma wysokie koszty eksploatacji? :/
      Fakt, jakbysmy mieli pieniazki to bysmy mogli duzo zrobic....tylko ze ich nie mamy
      ukradnijmy :>
      ja wychodze z zalożenia że sam telebim by sie ew. sponsorował z reklam które by tam by puszczane... nie wiem jakie są realia, ale to moje idyllystyczne wyobrażenie
      a skoro by nie trzeba za niego bulić to kupmy teraz, i zdejmijmy jak zacznie sie budowa-to nie problem... Niech sponsor nam kupi telebim, a potem niech sie w nim reklamuje. Bo ja naprawde nie wiem kiedy zacznie sie budowa...
      "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Moze telebim jest drogi, ale na modernizacje naszego zegara nie
        potrzeba chyba az tyle kasy. A przydaloby sie cos z tym zrobic.
        Szczerze mowiac wolalem ten nasz poprzedni "zarowiasty" niz ten
        zolty badziew :/ [/i]

Komentarz

Zamieszczone przez pijak
          Bo ja naprawde nie wiem kiedy zacznie sie budowa...
          Tego to chyba nawet sam Wszechwiedzacy nie wie :/
          Co do kradziezy telebimu to chyba bylby z tym maly problem
          Mysle, ze dalsze powazniejsze inwestycje dotyczace stadionu nalezaloby zawiesic do czasu wyjasnienia sprawy ze stadionem. Jak nie dojdze do zadnych konkretow przed terminem X, to wtedy mozna myslec na madrym inwestowaniem w stary obiekt.

Komentarz

Wszystko am swoje plusy i minusy...Taki telebim pewnie tez, ale nie zaprzeczam, ze wszyscy bysmy wiecej widzieli Najpier niech przebuduja ten stasion, a pozniej bedziemy myslec o jego ulepszeniu w kazdym calu

WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ BRATERSTWO
            "Jedno miejsce. jeden klub - LEGIA WARSZAWA"

Komentarz

godzina i temperatura. A na ch:*j mi to wiedziec?!
              Mam zegarek, a czy zimno czy cieplo to kazdy czuje
              święta racja. ja czasem się dowiaduję w domu kto bramę strzelił. A i minuta by sie przydała bo w KoPA nieźle pomykam to wiedzieć chcę w czasie meczu jak tam punkciki lecą
              "Cause we're gonna do just anything,
              We're gonna sing what we wanna sing(!!!)
              And we'll wade through anything that you say!
              We're all having too much fun,
              We can't stop, we've only just begun,
              We're gonna carry on for another day!"

Komentarz

Zamieszczone przez Mishka
                na pewno nie zamontuja nam telebimu. dlaczego? raz ze to na pewno kosztuje mase pieniedzy, a dwa, ze i tak powtorek by nie mogli dawac. bo sedzia sie nie przyzna do bledu. zreszta mogliby stwierdzic, ze skoro nigdzie indziej nie ma to czemu niby u nas byc.
                ja pamietam pierwszy i drugi telebim

przy pierwszym, nie powiem - smiesznie

(Stomil)

jakas akcja, niby to faul, nie odgwizdane, cala zyleta hyc w lewo

"ee, nie bylo"

Komentarz

Chociaż żeby wyświetlano bramki i akcje podbramkowe na telebimie a tak to można wyświetlać na nim tablice wyników . Pewnie zlikwidowali bo komuś przesłaniał widok na kase.

Komentarz

Zamieszczone przez Dazbertlis Zobacz posta
                    Chociaż żeby wyświetlano bramki i akcje podbramkowe na telebimie a tak to można wyświetlać na nim tablice wyników . Pewnie zlikwidowali bo komuś przesłaniał widok na kase.
                    Wow, debiut roku i wykop roku w jednym poscie!

Komentarz

Złota łopata

Komentarz

Przynajmniej zadał sobie trud wyszukania odpowiedniego tematu, a nie zakładał nowego
                        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                          Wow, debiut roku i wykop roku w jednym poscie!
                          Nie wiem o co Ci chodzi, przecież sam brałeś udział w tej dyskusji wcześniej.

Komentarz

Czy mi się w oczach mieni czy pomiędzy postami emsa i Dazbertlisa jest 12 lat przerwy?
                            Chyba rekord świata.

Komentarz

Pracuję...
                            X