Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Są chętni do przejęcia Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Są chętni do przejęcia Legii

Zapowiedź władz Warszawy o rychłym powstaniu spółki budującej przy Łazienkowskiej nowy stadion piłkarski spowodowały zwiększenie zainteresowania Legią.
    Do warszawskiego klubu ponownie zapukał właściciel firmy Multico Zbigniew Jakubas. Zastanawiał się już w zeszłym roku nad przejęciem Legii, jednak nietrafiona inwestycja w akcje Elektrimu spowodowała, że wycofał się z rozmów z Polmotem. Teraz chyba interesy idą mu trochę lepiej, bo wrócił do pomysłu kupienia klubu.
    W poprzednim tygodniu sytuację finansową Legii badał biegły księgowy i zapewne od jego opinii będzie zależeć, czy piłkarze z Łazienkowskiej w nowym sezonie zagrają z nowym logo sponsorskim na koszulkach. Nie tylko polscy biznesmeni interesują się warszawskim klubem. W ubiegłym tygodniu na Łazienkowską zjechali Włosi z Mediolanu. Nazwy firmy nie chcieli ujawnić. Mówili tylko, że chcieliby doprowadzić Legię nie tylko do tytułu mistrza Polski, ale również... do Ligi Mistrzów! Za świadectwo swojej potęgi futbolowej podawali to, że... prowadzą w Brazylii szkółkę piłkarską, w której trenuje 700 zawodników. Chyba bardziej chodzi im o to, by przy pomocy warszawskiego klubu promować swoich piłkarzy w Europie, aby potem dobrze na nich zarabiać. Jednak zarówno Jakubas, jak i włoska firma muszą się uzbroić w cierpliwość. Władze stolicy o miesiąc przesunęły decyzję utworzenia spółki. Boją się bowiem, że powierzenie kierowania spółką Polmotowi albo innej firmie może miasto pozbawić zysków. Poszli więc po radę do znanych firm audytorskich i dopiero po uzyskaniu od nich opinii zadecydują o tym, kto będzie budował stadion. Prawdopodobne jest rozwiązanie, że zabierze się za to miasto. SSA Legia (piłka nożna) i CWKS Legia będą po ukończeniu obiektu otrzymywali na swoją działalność pewien procent dochodu wypracowanego przez stadion (mecze i inne imprezy).

Źródło: Super express

No zobaczymy jak będzie. Najpierw miasto musi stworzyć tę cholerną spółkę! Jak już spółka będzie i stadion będzie budowany, to wówczas są spore szanse na nowego sponsora. Ja bym chyba wolał tych Włochów...

W sumie to tylko super express.
    Z tych wszystkoch zainteresowanych, to chyba najepszy byłby nie wymieniony tutaj Gmoch team - Panowie mają przynajmniej serce do Legii i wiedzą co robią (w końcu ryzykują prywatną kasę).
    Mam tylko nadzieję, że miasto tym razem dotrzyma słowa .
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Keleborn
      W sumie to tylko super express.
      Z tych wszystkoch zainteresowanych, to chyba najepszy byłby nie wymieniony tutaj Gmoch team - Panowie mają przynajmniej serce do Legii i wiedzą co robią (w końcu ryzykują prywatną kasę).
      Mam tylko nadzieję, że miasto tym razem dotrzyma słowa .
      Sądzę, ze Gmoch i spółka nie dysponuje taką kasą jak włosi i chciażby ten Jakubas. Ale może się mylę...

Komentarz

Hm.... zasze bardziej liczyc sie bedzie klub sponsorowany przez włoską dobrą firme ( jeśli o takiej mowa ) niz przez grupe , biznesmenuf Ale z drugiej strony Gmoch ma w Legii wsparcie kibiców , i niewiadomo jak ta włoska firma by sie u nas przyjeła.

Komentarz

Uwierze jak zaobacze. Było juz tyle doniesien na temat przejęcia udziałów w Legii przez kolejnych biznesmenów, ze nie umiem zliczyć. Dodatkowo widomość podana przez Superexpress
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Juz od roku gada się o tym kto Legii nie przejie i guzik z tego wychodzi. Nie wierze w dzisiejsze rewelacje!

Komentarz

nic z tego jak zwykle nie będzie ... :fu:

Komentarz

Re: Są chętni do przejęcia Legii

Zamieszczone przez Marko
                Do warszawskiego klubu ponownie zapukał właściciel firmy Multico Zbigniew Jakubas. Zastanawiał się już w zeszłym roku nad przejęciem Legii, jednak nietrafiona inwestycja w akcje Elektrimu spowodowała, że wycofał się z rozmów z Polmotem. Teraz chyba interesy idą mu trochę lepiej, bo wrócił do pomysłu kupienia klubu.
                Zeby tylko za jakis czas sie nie okazalo, ze znowu wpakowal sie w jakas nietrafione inwestycje i sie bedzie musial akcjami Legii ratowac :/
                ...

Komentarz

Ten Jakubas i ci wlosi to dla mnie jakas lewizna... ludzie ktorzy chca szybko wpuscic kase i jeszcze szybciej ja wyciagnac... sadze ze potrzebna jest firma ktora juz gdzies na zachodzie zainwestowala w druzyne i wie jak trzeba taki interes prowadzic i dla ktorej to nie bedzie interes na rok...
                  albo polska firma ktora chce sie zareklamowac na rynku zagranicznym... browary??

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                    Ten Jakubas i ci wlosi to dla mnie jakas lewizna... ludzie ktorzy chca szybko wpuscic kase i jeszcze szybciej ja wyciagnac... sadze ze potrzebna jest firma ktora juz gdzies na zachodzie zainwestowala w druzyne i wie jak trzeba taki interes prowadzic i dla ktorej to nie bedzie interes na rok...
                    albo polska firma ktora chce sie zareklamowac na rynku zagranicznym... browary??
                    Jeśli chodzi o włochów - to ja nie mam nic przeciwko, zeby promowali swoich piłkarzy w Legii w.........Lidze Mistrzów :>

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                      Jeśli chodzi o włochów - to ja nie mam nic przeciwko, zeby promowali swoich piłkarzy w Legii w.........Lidze Mistrzów :>
                      Szczerze Ci powiem Marko że mogą to być brazylijczycy pokroju tych co to ich Ptak uczył w Polsce w piłke grać i średnio mu to wyszło.
                      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Mam tylko wrażenie, że interesy Włochów i miasta z lekka się rozmijają........
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
                          Zamieszczone przez Marko
                          Szczerze Ci powiem Marko że mogą to być brazylijczycy pokroju tych co to ich Ptak uczył w Polsce w piłke grać i średnio mu to wyszło.
                          Jest taka możliwość, ale skoro mówili o Lidze Mistrzów, to chyba jednak jakiś potencjał piłkarski i finansowy mają.

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                            Zamieszczone przez _Bart
                            Zamieszczone przez Marko
                            Jest taka możliwość, ale skoro mówili o Lidze Mistrzów, to chyba jednak jakiś potencjał piłkarski i finansowy mają.
                            Piotrcovia też miała (jeszcze w marcu) mocarstwowe plany. Pierwsza Liga, za rok puchary i chu.. bombki strzelił.
                            Ja tam jestem za tym że jeśli jakaś firma ma zamiar przejąc Legia to musimy najpierw poznać ją dokładnie, żeby to sie nie okazała firma krzak.
                            Moim zdaniem jedyne mądre rozwiązanie ( i chyba najbardziej mozliwe) to inwestycja browarów w Legie. To są pieniądze i biorąc pod uwage nasz kraj to niekończące się pieniądze (tzn biorąć pod uwage nasz kraj to lepszy byłby Polmos, choć podobno teraz pivo się lepiej niż gouda sprzedaje).
                            Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                            że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                            choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Chcę kupić Legię. Kasę może mam a może nie mam. A jeżeli jakąś mam, to może chcę inwestować, a może chcę sprzedac wszystkich którzy jeszcze zostali i dać dyla. Ale mówię o Lidze Mistrzów. Czy ktoś z Was mi ufa?
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                              X