Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akademia Legii Warszawa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• mes
    odpowiedział(a)
    Jak ktoś jest zainteresowany to CLJ Legia-Górnik z LTC - https://www.youtube.com/watch?v=cbFRLHXJqgM

Zostaw komentarz:

• Huxley
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Orientujecie się, czy w szkółce po pełnym sezonie był dotychczas robiony odsiew po testach sprawdzających?
    Np. w roczniku mojego syna nie było odsiewu tylko ewentualne przesunięcie do grupy wiodącej. Reszta chłopaków zostawała w swojej starej grupie. No chyba, że ktoś kompletnie odstawał to takiemu dziękowano.

Zostaw komentarz:

• Kucharz
    odpowiedział(a)
    Orientujecie się, czy w szkółce po pełnym sezonie był dotychczas robiony odsiew po testach sprawdzających?

Zostaw komentarz:

• Woytek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Czy mały stadion będzie budowany w drugim etapie prac czy to w ogóle jest odłożone na później?
    Raczej nie może być odłożone na później (pierwotnie miało), bo w tamtym roku dostali drugą dotację właśnie na dokończenie całości - gdy ośrodek zwiedzał premier. Na tym ostatnim boisku trwają jakieś prace, więc pewnie w kolejnych miesiącach powstanie.

Co do murawy:rzeczywiście na razie jest taki efekt, ale to kwestia tego, że była siana i dopiero rośnie + pewnie ma posłużyć dłużej niż taka z rolek. Nie sądzę, by w tym aspekcie pojawił się jakiś problem

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    To nie jest trawa z rolek, jak to bywa na stadionach, tylko siana na miejscu. Potrzebuje trochę czasu by dobrze urosnąć.

Zostaw komentarz:

• mes
    odpowiedział(a)
    Z tego co mówili w materiale Kołtonia to mały stadion plus dodatkowe boiska są obecnie budowane, jako drugi etap inwestycji. Pierwszy etap z tego co mówili został już odebrany przez PINB.

Mnie zastanawia jakość boisk naturalnych, bo odnoszę wrażenie, że jakoś taka mało zielona i niezbyt gęsta jest na ujęciach z kamer.
    Ostatnio edytowany przez mes; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Czy mały stadion będzie budowany w drugim etapie prac czy to w ogóle jest odłożone na później?

Zostaw komentarz:

• Woytek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Woytek orientujesz się czy to nowe dofinansowanie na zadaszenie to jest na to już "zielone", gotowe boisko, czy to w rogu ośrodka, które powstaje w 2 etapie?
    Od początku w projekcie była mowa o jednym zadaszonym, więc sądzę, że na to gotowe.

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Woytek orientujesz się czy to nowe dofinansowanie na zadaszenie to jest na to już "zielone", gotowe boisko, czy to w rogu ośrodka, które powstaje w 2 etapie?

Zostaw komentarz:

• PAWELLO11
    odpowiedział(a)

Legia Training Center - "Prawda Futbolu" jako pierwsza zwiedza niezwykły ośrodek w Książenicach!

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowany przez PAWELLO11; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Na początku był plan, że najmłodsi i pierwszy zespół na Ł3. Ostatnio wiem, że się to jakoś pozmieniało.

Zostaw komentarz:

• Szymon94
    odpowiedział(a)
    Jakie roczniki będą na co dzień mieszkań i trenować w Książenicach? To będzie odpowiadało klasom 1-4 liceum czy jakoś inaczej?

Zostaw komentarz:

• EyeQueue
    odpowiedział(a)
    Pewnie dlatego po przyłączeniu do Warszawy komuniści zabrali nam "wolność", a dali "haubicę".
    Taki chichot historii.

Nota bene, widziałem mapy, na których było napisane ul. Wolności, ale sądzę, że babcia lepiej wiedziała, gdzie mieszka, niż jakiś kartograf.

Zostaw komentarz:

• szymek283
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Nie znalazłem tych ulic, ale na mapie z 1925 r. jest ul. Chłodni. Ale niedaleko ul. Dęby i ul. Płowce.

A moja babcia mieszkała przy ulicy Wolność, a nie Wolności - przedwojenny Rembertów i trochę powojenny, do momentu przyłączenia.
    Jest ulica "Wolność" na woli.

Zostaw komentarz:

• Yevaud
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Nie znalazłem tych ulic, ale na mapie z 1925 r. jest ul. Chłodni. Ale niedaleko ul. Dęby i ul. Płowce.

A moja babcia mieszkała przy ulicy Wolność, a nie Wolności - przedwojenny Rembertów i trochę powojenny, do momentu przyłączenia.
    Ano właśnie tam, gdzie piszesz.
    mapa z 1939, którą teraz znalazłem pokazuje: Chłodnicza (nie Chłodni) ale właśnie Tłoczni i Dźwigni.
    I gdyby nie to, że i do tej pory jest ulica Dęby, to myślałbym, że tam jest Dębu.

https://www.lvivcenter.org/pl/umd/ma...warszawy-1939/

Nawiasem mówiąc - po wojnie też nazwy ulic rzeczwonikowych bywały w mianowniku, a nei dopełniaczu.
    Oprócz Cybernetyki i Postępu mamy przecież Wynalazek czy Suwak, żeby pozostać w tym samym obszarze
    Ostatnio edytowany przez Yevaud; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X