Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akademia Legii Warszawa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    A nie może być tak, jak napisał MarioWOLF?
    Niech DM ściągnie jakiegoś asa jako partnera do ataku dla Niezgody (chochla!), a juniora wziąć na tego trzeciego (łyżka)
    Tylko co ma do tego Mioduski? Takimi sprawami zajmuje się Kepcija.
    Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
      Ano taki że:

1. Jeśli zakładamy że strategię przyprowadził Kepcija to ktoś go musiał zatrudnić żeby tą misję realizować. Kto go zatrudnił? Mioduski Kto go rozlicza? Mioduski. Kto firmuje swoim nazwiskiem wszystkie sukcesy i porażki klubu? Mioduski Kogo mają rozliczać kibice? Kepcije?!

2.Jeśli zakładamy korporacyjną strukturę o której się mówi że Mioduski tak mocno lubi, to jeśli chodzi o misję firmy i jej strategię to za nią odpowiada ZARZĄD. Kepcija odpowiada za realizację misji i strategii a nie za jej wymyślanie. Więc jeśli chodzi o rozliczanie Kepciji za realizację to rozlicza go Mioduski. I tak samo jak w pkt. 1 za sukcesy i porażki odpowiada Mioduski a kibice rozliczają jego.

PS: Zakładamy że prowadzisz firmę budowlaną i zatrudniasz 5 osób. Każesz swojemu pracownikowi zrobić łazienkę. Potem dzwoni do Ciebie klient i mówi że jest nie tak jak powinno. Mówisz klientowi że ok to niech pan ma pretensję do majstra Waldka bo on to spierdolił?
      Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
        Ano taki że:

1. Jeśli zakładamy że strategię przyprowadził Kepcija to ktoś go musiał zatrudnić żeby tą misję realizować. Kto go zatrudnił? Mioduski Kto go rozlicza? Mioduski. Kto firmuje swoim nazwiskiem wszystkie sukcesy i porażki klubu? Mioduski Kogo mają rozliczać kibice? Kepcije?!
        No ja podchodzę do tego "troszkę" inaczej. Mioduski jest właścicielem klubu, ale to nie on daje pomysł na danego zawodnika. Tą kwestią zajmuje się Kepcija (dodatkowo trenerzy czasem mają "swoje" nazwiska) i to on jest dla mnie rozliczany z tematu. Mioduskiego to można sobie ***** za złe decyzje personalne (trener, dyrektor sportowy, dyrektor Akademii itp), czy chociażby brak konkretnych sponsorów.
        Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Komentarz

Zapytaj Lorenzo.
          To on do wątku wprowadził "Darka" i pytał, co Darek ma zrobić i jaką strategię przyjąć.
          Poprzednia wypowiedź była osadzona w tym właśnie kontekście
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

No ja podchodzę do tego "troszkę" inaczej. Mioduski jest właścicielem klubu, ale to nie on daje pomysł na danego zawodnika. Tą kwestią zajmuje się Kepcija (dodatkowo trenerzy czasem mają "swoje" nazwiska) i to on jest dla mnie rozliczany z tematu. Mioduskiego to można sobie ***** za złe decyzje personalne (trener, dyrektor sportowy, dyrektor Akademii itp), czy chociażby brak konkretnych sponsorów.
            "Tylko" właścicielem to DM był do 2016 roku.
            W 2017 przejął odpowiedzialność jako prezes klubu.
            To już nie jest tylko nadzór właścicielski.
            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Za legia.net
              Dobre wieści po tytule. Legia będzie mogła budować boczne boiska przy stadionie. @RKaznowska: - Umowa gotowa, podpis lada dzień.
              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• W ciągu 2 misięcy to już chyba ze 3 taka informacja. W Białymstoku miasto grajkom kilkaset tysięcy nagrody za wicemistrzostwo wypłaci, a u nas 3 lata trzeba się prosić, żeby zamienić zarośnięty nieużytek w boiska za swoje pieniądze.

Oczywiście wypłacanie nagród z publicznych pieniędzy za lokalne a nie światowe czy kontynentalne osiągnięcia zawodowym sportowcom uważam za patologię.

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=tcu5Z8FIy_o
                  No to w 1/2 znów z Lechem w CLJ

Komentarz

• Boże. I kolejna porażka, ciężkie życie Zachodnich
                    Już się nie mogę doczekać tego fenomenalnego komentarza z LechTv, jak oglądać to tylko tam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
                      Boże. I kolejna porażka, ciężkie życie Zachodnich
                      Już się nie mogę doczekać tego fenomenalnego komentarza z LechTv, jak oglądać to tylko tam.
                      Tyle, że to ich akademia dostarcza wychowanków do pierwszego składu. Nie mówiąc o reprach młodzieżowych, gdzie są potentatem i powołania dostają w ilościach hurtowych.

Komentarz

• Liczyłem na 3 finał w takim samym zestawieniu, jednak nasi juniorzy pokpili sprawę tydzień temu.

Życzę zatem kolejnego złotego medalu!
                        "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                          Tyle, że to ich akademia dostarcza wychowanków do pierwszego składu. Nie mówiąc o reprach młodzieżowych, gdzie są potentatem i powołania dostają w ilościach hurtowych.
                          Nie przekłada się to w żaden sposób na ich seniorską kadrę. Brak Mistrzostwa, brak Pucharu, brak europejskich pucharów.

Komentarz

Nie przekłada się to w żaden sposób na ich seniorską kadrę. Brak Mistrzostwa, brak Pucharu, brak europejskich pucharów.
                            Oczywiście. Ale może przyjść moment, że nie sprzedadzą tych najzdolniejszych i coś ugrają. Dopływ świeżej krwi mają zapewniony, a jakz niego skorzystają to inna sprawa.

Komentarz

• Nie przekłada się bo do tych młodych nie są ściągani klasowi gracze. Akurat jeśli chodzi o Akademię to póki co nas przewyższają, co widać po kadrach. A już jaranie się wygraniem CLJ to mi przypomina Leśnodorskiego i ciągłe chwalenie Mazurka. Szkoda tylko, że w piłce młodzieżowej ważniejsze jest to jak się gość rozwinie za kilka lat a nie to czy wygra CLJ, o której nikt nie będzie pamiętać.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Co by nie mówić to ci wychowankowie tam grają/grali. Kownacki, Linetty, Bednarek, Gumny, czy Jóźwiak. Nie zapominajmy, że Bielik to też ich "wyrób" i w jakieś tam części Bereszyński. Większość z nich jest już w lepszych ligach i przede wszystkim nie robią za podgrzewaczy ławek jak Wolski, Furman, Borysiuk. Kolejni za chwilę wyjadą, a w kolejce już jest Moder i Klupś.

My mamy Szymańskiego, Majeckiego, który nawet nie będzie pierwszym wyborem i może Żyro. Reszta to szrot produkowany na potrzeby I ligi albo klubów z grupy spadkowej Ekstraklasy. Jagiełło, Cichocki, Makowski, Moneta, Mazek, Mikita, Bartczak - ale to miały być gwiazdy.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X