Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"najlepsza" jedenastka ostatnich lat

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Re: "najlepsza" jedenastka ostatnich lat

Onyszko
    Jóźwiak
    Szala
    Siadaczka
    Magiera
    Majewski
    Staniek
    Wiechowski
    Kupiec
    Yahaya
    Oreszczuk

ja bym wykreślił Jóźwiaka,Magierę,Majewskiego
    a dodałbym Gusnicia:brick:
    Zawsze wierni i oddani My z Łukowa Legii fani...!!!

Komentarz

Jóźwiak przed wyjazdem do Francji , jednym z najlepszym obrońców Legii dekady był...

niektórzy mają krótką pamięć.
      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
        Zamieszczone przez Bonhart
        Kubica (wzmocnienie na LM, a chyba 1 meczu nie rozegral)
        ???????
        Kubica grał i nawet kilka goli w lidze strzelił. W LM fakt, nie za bardzo, ale w lidze zaistniał.

A co do Gierasimovskiego - kiedy Okuka wystawił go jako defensywnego pomocnika spisywał się bardzo dobrze - strzelił gola Radomsku w PL - ładny strzał z dystansu. W finale PL (u siebie, bo w meczu wyjazdowym nie grał z powodu kontuzji) z Wisłą tez grał bardzo dobrze.

To już prędzej wybrałbym do tej jedenastki Nuhiego... Ten to nic nie grał...

Moze i Kubica cos strzelil, ale wiele do druzyny nie wniosl. Szczegolnie,
        ze reklamowany byl jako supersnajper (sezon wczesniej zdobyl chyba
        tytul krola strzelcow ligi izraelskiej), a szlo mu dosc kiepsko.
        Ja zapamietalem tylko to ze gral w bialych butach, bo tylko tym
        wyroznial sie wsrod graczy Legii.

Komentarz

Ja napewno wystawil bym na tej liscie Yahaye Siadaczke Lapinskiego i Szczesnego ktory pomime ze bronl dobrze to teraz pokazuje to jaki jest
          Zawsze z Legia-czy wygrywasz czy tez nie ja zawsze bede kochal Cie

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
            Nowaka nie pamiętacie.

Jego kontrakt i strajk... Zasługują na miano postaci dekady.
            Którego Nowaka?
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
              Nowaka nie pamiętacie.

Którego Nowaka?
              Przecież nie Tadeusza (mam nadzieję )

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                Nowaka nie pamiętacie.

Którego Nowaka?
                Chodzi rzecz jasna o Sebastiana. Krzysztof Nowak zagrał w LEgii chyba jedn mecz tylko, a potem wyjechał do Brazylii, nastepnie zaś robił karierę w Wolfsburgu aż do choroby.

Co do Untona - talent zmarnowany - by może. Ale też niczym się nie wyróżnił. Oreszczuk też miał niby talnet. Tak samo Sawicki. Wielkie talenty - Mierzejewski i Zganiacz też narazie nic wielkiego nie pokazały, choć będący w ich wieku - Mila, Brożki, Burkhardt spisują się bardzo dobrze. (no Zganiacz ma jeszcze rok)

Z drugiej strony za wielkie talenty nie uchodzili Jarzębowski, Zieliński, Bednarz. Wiec zawsze takie wypowiedzi traktuję z przymrużeniem oka.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Wyparło- jest kumplem Kazika... może nawet ma paszport POLSATU
                  Szala- w prostej lini (po kądzieli) potomek króla Łokietka
                  Łapiński- ten to się nagrał... w Legii, w kadrze i za granicą. Prawdziwy twardziel, typ z charakterem nono...
                  Wojtala- Fizjonomia cyborga, oszałamiająca kariera na ławkach wielu klubów
                  Siadaczka- W najlepszych latach- najlepsza fryzura POLISH BOYFRIEND
                  Janiak- pod względem umiejętności dorównuje mu tylko... Wojtek Szala
                  Staniek- kolejny "twardziel". Najwyższy kontrakt i najlepsze przewrotki po urojnych faulach. No i ta dieta...
                  Woźniak- super talent- obecnie rezerwowy w III lidze.
                  Bojarski- prawdziwie kocha tylko jeden klub: Legię, Raków, Lecha, Radomsko, GKS...pokocha pewnie jeszcze kilka...
                  Oreszczuk- ten nie wymaga komentarza, po prostu BÓG!
                  Yahaya- zdejmij Yahayę, Okuka zdejmij Yahayę!

W rezerwie pozostają:
                  Mudoh, Eresaba, Aziz i pewnie jeszcze kilka czarnych pereł, których można spotkać na największych stadionach świata- najszybciej na X-lecia.
                  Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                    Każdy ma swoje zdanie ale czemu tu na bramce jest Kowalewski to ja nie rozumiem. Przecież on nieŸle bronił w Legii przez pewien czas. PoŸniej poszedł dalej i najpierw w Szachtarze a teraz w Sprtaku Moskwa dzielnie sobie radzi.
                    Ech, to był najgorszy bramkarz w Legii odk¹d chodzę (no bo kto był gorszy? No kto?) Kazimierski? Robakiewicz? Szczęsny? Szamo? Boruc? Kto? Jak Kazimierski bronił to na ławce siedział Bako a chwilę wczeœniej Dreszer i Opolski. Sami dobrzy bramkarze się nie łapali... Wytypowałem poprzez eliminację. Onyszko? A on grał cokolwiek w Legii?
                    Od razu widać, że nie znasz się na sporcie. Kazimierski i Robakiewicz, bronili bardzo równo, ale poza pewien poziom się nie wzbijali. Szamo - gwiazdor, miał zarówno œwietne obrony jak i przypały. Za to Kowal wszedł na bramkę jako nie znany zawodnik i szybko udowodnił, że broni nie tylko równo ale i potrafi popisać się niekonwencjonalnymi paradami. Dla mnie jest to najlepszy bramkarz Legii w ostatnich latach.

Komentarz

Kowal nie miał nawet połowy klasy Kazimierskiego...........Na tyle to akurat pamiętam
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Murawski też potrafił wszystko oprócz gry w piłkę.

ciekawe co się z nim teraz dzieje - słuch po nim zaginął

Komentarz

Zamieszczone przez Yo_legia
                          Zamieszczone przez m84
                          Każdy ma swoje zdanie ale czemu tu na bramce jest Kowalewski to ja nie rozumiem. Przecież on nieŸle bronił w Legii przez pewien czas. PoŸniej poszedł dalej i najpierw w Szachtarze a teraz w Sprtaku Moskwa dzielnie sobie radzi.
                          Ech, to był najgorszy bramkarz w Legii odk¹d chodzę (no bo kto był gorszy? No kto?) Kazimierski? Robakiewicz? Szczęsny? Szamo? Boruc? Kto? Jak Kazimierski bronił to na ławce siedział Bako a chwilę wczeœniej Dreszer i Opolski. Sami dobrzy bramkarze się nie łapali... Wytypowałem poprzez eliminację. Onyszko? A on grał cokolwiek w Legii?
                          Od razu widać, że nie znasz się na sporcie. Kazimierski i Robakiewicz, bronili bardzo równo, ale poza pewien poziom się nie wzbijali. Szamo - gwiazdor, miał zarówno œwietne obrony jak i przypały. Za to Kowal wszedł na bramkę jako nie znany zawodnik i szybko udowodnił, że broni nie tylko równo ale i potrafi popisać się niekonwencjonalnymi paradami. Dla mnie jest to najlepszy bramkarz Legii w ostatnich latach.

ja tam nic nie mam do Kowala ale najlepszy... ?

mówcie co chcecie najlepszy był Stanew

Komentarz

Zamieszczone przez jarcyś
                            Zamieszczone przez m84

ja tam nic nie mam do Kowala ale najlepszy... ?

mówcie co chcecie najlepszy był Stanew
                            Dokladnie nie był może efektowny ale co miał wyjąć to wyją i dlatego go szkoda :/
                            http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                              Akurat Kazimierski nie był równym bramkarzem, czasami miał takie interwencje że stadiony świata, ale potrafił też przepuścić piłkę miedzy nogami lub pod pachą. Co do Gibona jakoś mnie nie przekonał, raziła mnie jego gra na przedpolu. Wolałem od niego Stanewa, a teraz Boruca.

Komentarz

Mowcie co chcecie ale dla mnie i tak najlepszym bramkarzem ostatniej dziesieciolatki byl Szczesny. Uprzedzajac bluzgi, chodzi mi tylko i wylacznie o jego umiejetnosci bramkarskie. Z reszta jak juz mowilem ja MSz, w odroznieniu od wiekszosci kibicow eLki, lubie.

Komentarz

Pracuję...
                                X