Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"najlepsza" jedenastka ostatnich lat

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Re: "najlepsza" jedenastka ostatnich lat

Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
    Onyszko
    Jóźwiak
    Szala
    Siadaczka
    Magiera
    Majewski
    Staniek
    Wiechowski
    Kupiec
    Yahaya
    Oreszczuk
    Jóźwiak, Magiera i Staniek zdecydowanie nie.
    Nuhi też nie był taki zły.
    ale brak Janiaka,Rosłonia, Njamculevicia i Gusnica i łapińskiego.

Komentarz

Ja niezgadzam sie jeszcze co do Majewskiego. Ostatni sezon miał nieudany m.in. nie wykorzystana sytuacja z Schalke, ale wcześniejsze nie były najgorsze. Był często postrzagany jako pomocnik od "czarnej roboty" i takową odwalał.
      "Warszawie oraz wszystkim, którzy walczą z tyranią bez względu na wszystko."

Komentarz

Dla niewypałow to by 3 jesenastek nie starczyło.
        a ta jedna jedyna to

Szczesny
        Siadaczka
        Łapiński
        Wojtala
        Wiechowski
        Guśnic
        Oreszczeuk
        kilku czarnych gwiazdorów z rezerw
        Yahaya
        Oreszczuk
        Nowak
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
          Zamieszczone przez Koko
          Zamieszczone przez Aigel
          Zamieszczone przez Koko
          Szczęsny
          Tu sie nie zgodze, tego pana umiescil bym w jedenastce najbardziej znienawidzonych bylych legionistow, ale bronic to on umial, pamietam ostatnia minute w LM z Anglii, tak zachipnotyzowal Shearera ze ten w systuacji sam na sam oddal mu pileczke
          To jest "jedenastka inaczej", a jak dla mnie Szczęsny to pedał, czyli kochający inaczej :> Jeśli źle rozumuję to niech mni ektoś poprawi. A Citko to dla mnie "gwiazdeczka", a jego zakup to była strata kasy i nerwów.
          Źle rozumujesz To jedenastka najgorszych zawodników ostatnich lat
          A to sory źle zrozumiałem :/ W sumie żaden inny zły bramkarz w oststnich latach w Legii nie grał, a przynajmniej taki który by mnie bardzo irytował, więc na ta pozycję nie mam pomysłu
          Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Re: "najlepsza" jedenastka ostatnich lat

Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
            nie wiem czy taki temacik nadaje sie do tego dzialu, moze bardziej do hydeparku, ale...

moja propozycja wyglada nastepujaco: wytypujmy 11 grajkow Legii z lat ostatnich do "11 inaczej"
            Kowalewski Wojciech
            Nowak Sebastian
            Gmur Arkadiusz (to mój ajdol na wieki )
            Łapiński Tomasz
            Staniek Ryszard
            Citko Marek
            Janiak Maciej
            Wiechowski Sergiusz
            Kopeć Janusz Hubert
            Elson
            Oreszczuk Roman

Rezerwa:
            Mijanović Zoran
            Kruszankin Juliusz
            Piekarski Mariusz
            Czykier Dariusz
            Sawicki Maciej (Szkoda, ale...)
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

Każdy ma swoje zdanie ale czemu tu na bramce jest Kowalewski to ja nie rozumiem. Przecież on nieźle bronił w Legii przez pewien czas. Poźniej poszedł dalej i najpierw w Szachtarze a teraz w Sprtaku Moskwa dzielnie sobie radzi.
              Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Wlasnie w sumie czemu Kowalewski? moze o jakiegos innego chodzi?! '8

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                  Każdy ma swoje zdanie ale czemu tu na bramce jest Kowalewski to ja nie rozumiem. Przecież on nieźle bronił w Legii przez pewien czas. Poźniej poszedł dalej i najpierw w Szachtarze a teraz w Sprtaku Moskwa dzielnie sobie radzi.
                  Ech, to był najgorszy bramkarz w Legii odkąd chodzę (no bo kto był gorszy? No kto?) Kazimierski? Robakiewicz? Szczęsny? Szamo? Boruc? Kto? Jak Kazimierski bronił to na ławce siedział Bako a chwilę wcześniej Dreszer i Opolski. Sami dobrzy bramkarze się nie łapali... Wytypowałem poprzez eliminację. Onyszko? A on grał cokolwiek w Legii?
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together

Komentarz

Może i jest w tym trochę racji ale w sumie Kowalewski był pierwszym bramkarzem i ogólnie źle nei bronił. To chociażby za to powinien być lepiej widziany a do jedenastki możnaby wstawić Onyszke. Który faktycznie nie grał ale był w Legii. Może i Wojtek był najgorszy z grona tych bramkarzy ale jakieś uznanie mu się należy moim zdaniem. Dlatego ja bym postawi mimo wszystko na Onyszkę
                    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                      Może i jest w tym trochę racji ale w sumie Kowalewski był pierwszym bramkarzem i ogólnie źle nei bronił. To chociażby za to powinien być lepiej widziany a do jedenastki możnaby wstawić Onyszke. Który faktycznie nie grał ale był w Legii. Może i Wojtek był najgorszy z grona tych bramkarzy ale jakieś uznanie mu się należy moim zdaniem. Dlatego ja bym postawi mimo wszystko na Onyszkę
                      No cóż - jak nie stawiałem bo widziałem go w jednym meczu - i to prawie towarzyskim (SP '94) więc ciężko powiedzieć...
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together

Komentarz

Ok ja to rozumiem. Ale tak jak mówię mi jakoś głupio wstawić do tej jedenastki Kowalewskiego. Bo wiem że bronił nieźle. A to że Legia akurat wcześniej miała naprawdę dobrych bramkarzy to już nie jego wina. Ale przynajmniej jest jeden fakt. W polu zdarzają się jakieś ofairy w Legii ale już bramkarzy mamy zazwyczaj dobrych lub bardzo dobrych a tak swoją drogą to ciekawe jak sobie Stanew radzi

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                          Ok ja to rozumiem. Ale tak jak mówię mi jakoś głupio wstawić do tej jedenastki Kowalewskiego. Bo wiem że bronił nieźle. A to że Legia akurat wcześniej miała naprawdę dobrych bramkarzy to już nie jego wina. Ale przynajmniej jest jeden fakt. W polu zdarzają się jakieś ofairy w Legii ale już bramkarzy mamy zazwyczaj dobrych lub bardzo dobrych a tak swoją drogą to ciekawe jak sobie Stanew radzi
                          ostatnio sa z tym problemy...

Komentarz

Ja uważam że Boruc jest niezłym bramkarzem. Widać że jest coraz bardziej związany z Legią-przynajmniej ja mam takie zdanie. A poza tym to błedy mu się zdarzają ale to dlatego że jest jeszcze młody i niedoświadczony. Jestem jednak przekonany że będziemy mieli jeszcze z Niego pożytek. Sam jakiś czas temu byłem zwolennikiem tego żeby go zmienić. Wkurzały mnie jego błedy a wiedząc że Krzyształowicz jest bardzo dobry chciałem własnie Andrzeja na bramce Teraz nadal jestem zdania że były bramkarz Zagłębia Lubin jest bardzo dobry. Zresztą pokazuje to w rezerwach. No ale mimo to szanse nadal powinien dostawać Boruc. Nie popełnia jakiś bardzo rażących błędów ostatnio

Komentarz

Boruc moze niedlugo bedzie dobry narazie za duzo w kratke...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                                Boruc moze niedlugo bedzie dobry narazie za duzo w kratke...
                                Jest ogólnie sprawny fizycznie (Kowalewski był sztywny), ma refleks i pewny chwyt. Jego minusy to gra nogami i niewielkie doświadczenie - ale to się da poprawić i on to poprawi już niedługo.
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together

Komentarz

Pracuję...
                                X