Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykówka: Legia-Polpak czwartek 17.00

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• m84
    odpowiedział(a)
    Raffi to co jest pogrubione będzie najlepsze trzy kosze Sulima i trzy Trojanowski i Legia ma mistrza Polski! Bemowiak masz rację z tymi wychowankami. Tak by było najlepiej. Jeżeli w Naszym składzie przeważali by wychowankowie Legii to ja byłbym spokojny o Ich zaangażowanie. Na pewno graliby ambitnie :> A już w meczu w przyszłości z Polonią to by się starali jeszcze bardziej. W ogóle to patrzyłem na te statsy to Czubek nieźłe narzucał chyba. Pomyśleć że gdyby nie problemy w poprzednim sezonie to grałby w jakieś niższej lidze a nie u Nas.

Zostaw komentarz:

• Bondek RedStar'sAlcoholic
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    Zauważyłem drobny problem '8 przy śpiewaniu piosenki "W tramwaju jest tłok..." dotyczący oczywiście nazwisk.
    Niniejszym proponuję ustalenie oficjalnej wersji na: "trzy (dwa?) kosze (punkty?) Sulima i trzy (dwa?) Trojanowski i Legia ma mistrza Polski"
    no no calkiem ...do przyjecia :P

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Zauważyłem drobny problem '8 przy śpiewaniu piosenki "W tramwaju jest tłok..." dotyczący oczywiście nazwisk.
    Niniejszym proponuję ustalenie oficjalnej wersji na: "trzy kosze Sulima i trzy Trojanowski i Legia ma mistrza Polski"

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Na szczęście to nie mój kot.

Ciesze sie że Trojo wrócił już zanim wyjechał był z niego całkiem dobry zawodnik teraz tylko będziemy mieli z niego pożytek, jeszcze wróci Paprocki,Błaszczyk złapie forme i będziemy grali samymi wychowankami grali

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    A oto statsy z ostatniego meczu:
    http://www.pzkosz.pl/rozgrywki/1_lig...emp/02/12.html

Jak widać, zwraca uwagę przede wszystkim słaba skuteczność Sulimy, oraz do pewnego stopnia Dryi (choc 2 pudła z faulami).

Miejmy nadzieję, żę Silnik się do niedzieli wykuruje.....

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Redaktor Gacek via e-basket.pl

SSA Legia Warszawa - Polpak Świecie
    87 : 78 17 : 23, 27 : 16, 26 : 22, 17 : 17

Legia: R.Pacocha 16, D.Czubek 15 (5), R.Trojanowski 15 (1), K.Sulima 13 (2), W.Leśniak 13, K.Dryja 7, B.Błaszczyk 7, P.Stasiak 1, K.Dębski 0, M.Karbowski 0, G.Malewski 0;
    Widzów: 300
    Legia po raz trzeci!
    Koszykarze Legii rozegrali dziś zaległe spotkanie 1 ligi. Legia wyszła pierwszą piątką: Sulima, Czubek, Dryja, Pacoha, Karbowski. Prowadzenie objęli goście, lecz chwile potem wyrównał Czubek, celną trójką. Trener Gembal już w pierwszej kwarcie dał odpocząc Sulimie i Dryji. Gości objęli prowadzenie, i nieoddali go do końca pierwszej kwarty. Wynki po pierwszej kwarcie-17:23. Druga kwarta, już ze zdecydowaną przewagą Legii. Popisowa akcja Sulimy 2+1, a przedewszystkim gra młodego Roberta Trojanowskiego spowodowała, że Legia odrobiła straty do Polpaku, i wyszła na prowadzenie. Trojanowski w tej kwarcie, robił z rywalami co chciał, nieraz "odsadzał" rywala i spokojnie mierzył z pół dystansu. Jego szybkie akcje, punkty Pacochy i Legia po dwóch kwartach prowadzi 44-39. Na trybunach zasiadła już zdecydowanie większa liczba ludzi, niż to było w meczach poprzednich. Akcja tygodnika "Nasza Legia" przyniosła skutek. Możnadczuwać lekki niedosyt, mecz co prwda oglądało nieco ponad 300 osób, ale po raz kolejny na przeszkodzie stanęła kibicom, godzina i dzień rozegrania meczu. W trzeciej kwarcie, wreszcie można było usłyszeć kibiców. Choć "odzywali" się oni w pierwszych dwóch kwartach, lecz jednak robili to rzadko. A na parkiecie trwała zażarta walka. Polpak nieustępował Legii, na parkiecie wciąż "szalał" Trojanowski. Po jednym jego zagraniu, Krzysztof Dryja "załadował" piłke do kosza, co pobudziło kibiców, i zaczęła się zabawa na trybunach. Szybkie akcje Pacochy, wjazdy pod kosz Trojanowskiego, to kolejne popisowe akcje "wojskowych". Ten drugi podaczas rzutów osobistych, jednego z legionistów, zachęcał kibiców do dopingu. Trzecia kwarta była bardzo zacięta, gra punkt za punkt i błąd za błąd, wyszła na lepsze Legii, i to ona prowadziła po 3 kwartach 70-61. Przed czwartą kwartą kibice się zmoblilizowali. Większość wstała(znaczna większość) i zaczęła się świetna zabawa. Na punkt Leśniaka z linii osobistych poleciało konfetti, a w dalszej części meczu, legionisści nieżałowali gradeł. Na parkiecie trwała zacięta walka. W pewnej chwili kibice zaczeli się niepokoić, gdy na tablicy widniała 2 punktowa przewaga Legii. Uspokoił ich jednak, niezawodny Sulima. Dwie celne trójki, i wiadome było, że po raz 3 z rzędu Legia wygra swój mecz. W niedziele, bez wątpienia mecz na szcycie 1 ligi. Legia zagra na własnym parkiecie z Albą Chorzów.Stołeczni koszykarze nieprzegrali od 3 spotań i z meczu na mecz są coraz bardziej groźni. Darmowe bilety w "NL" z pewnością pomogą zapełnić hale na Bemowie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.
    Marcin Gacoń

Do zobaczenie w niedzielę!

BTW: Mini jak mogłeś! 8-

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    jeśli komuś z bemowa zginął wczoraj kot na obrońców tobruku to przkro mi bardzo ale nie umiem zachamować na 3 metrach. chyba że jakimś cudem przeżył zderzenie z podwoziem

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Bondek ale miałeś przewodnika tak wycieczka krajoznawcza to była :P i spotkanie forumowe fajne - aż 3 osoby z czego jedna nie z forum :buhaha:

Zostaw komentarz:

• Bondek RedStar'sAlcoholic
    odpowiedział(a)
    taaa ...to moze teraz ja...

bylem...

po dlugiej przerwie... i nie wiem czy poprzednio zawse przychodzilem zciety, czy teraz szedlem inna trasa, ale przez chwile sie zgubilem
    Legia ...grala swoje ...poza pierwsza kwarta i zasluzenie wygrala ...a co do strony kibicowskiej ...to chyba nie ten temat :P

Zostaw komentarz:

• qwerty1234
    odpowiedział(a)
    No to się zdaje że ja siedziałem obok Ciebie
    Po drugiej stronie schodków

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Hmm...A ja w pierwszej połowie siedziałem przed bemowiakiem

PS Przydałoby się w niedziela podziękowanie dla W. Gilera za bilety :>

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    hmm to ja w 1 połowie siedziałem przed Gackiem...

A jak chodzi o Bemowo czwórke to hala jest właśnie tam.

Zostaw komentarz:

• pijak
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bemowiak
    A tak apropo Pijak gdzie siedziałeś?
    2 miejsca na lewo od Gacka, chyba Miniego uwidziłem z forumiaków, no i Kawa, ale z nim to piłem
    na Albe przydał by sie ktoś "zarzucający"
    btw. "czwórka" daleko jest od hali... bo sie nie orientuje w tym...

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Mam nadzieje że Sinielnikow zagra z Albą bo bez niego może być nieciekawie ::/::

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez A. Romański
    Koszykarze Legii Warszawa w pierwszym z serii zaległych meczów pokonali u siebie Polpak Świecie 87:78. - Jednak w niedzielę z Albą Chorzów musimy zagrać o niebo lepiej, jeśli mamy wygrać - mówi II trener Robert Chabelski.

Warszawiacy zagrali w tym meczu bez Andrzeja Sinielnikowa, który leczy lekką kontuzję mięśnia. - Badania wykażą, czy Andrzej będzie mógł zagrać w niedzielę - mówi Chabelski. Doświadczonego i uspokajającego grę lidera zabrakło trochę Legii, bo szalone akcje nie zawsze były w czwartek skuteczne. Słabiej niż ostatnio zagrali także wysocy - Paweł Stasiak i Krzysztof Dryja. Legia miała przewagę, ale w czwartej kwarcie Polpak zbliżył się na dwa punkty. Wtedy jednak

dwa rzuty za trzy punkty Kamila Sulimy oddaliły niebezpieczeństwo porażki legionistów.Warszawiacy każdy wolny termin będą teraz wykorzystywali na odrobienie zaległości. Do rozgrywek przystąpili później w związku z niewyjaśnioną wcześniej sytuacją klubu. Mają już na koncie sześć meczów, z których trzy wygrali.

LEGIA WARSZAWA - POLPAK ŚWIECIE 87:78. Kwarty: 17:23, 27:16, 26:22, 17:17.

Legia: Pacocha 16, Czubek 15 (5), Sulima 13 (2), Dryja 7, Karbowski 0 oraz

Trojanowski 15 (1), Leśniak 13, B laszczyk 7, Stasiak 1, Dębski 0.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X