Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykówka: Legia-Polpak czwartek 17.00

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koszykówka: Legia-Polpak czwartek 17.00

Za tydzień Legia gra z Albą Chorzów(16.11. - niedziela, godz. 17.00), bez wątpienia jest to mecz na szczycie 1 ligi. Trzeba by zrobić jakaś oprawe. co Wy na to?? mecz jest w niedziele, więc można by coś uszykować, piszcie to na ten temat co myślicie. Legia 122- 98 SMS

Do Naszej Legii będą dołączone bilety na ten mecz oraz mecz czwartkowy - z Polpakiem Świecie.
    CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

Na pewno przydałby się głośny doping kibiców, oto mogę być spokojny
    LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
    FOREVER

Komentarz

http://www.pzkosz.pl/rozgrywki/1_lig...emp/10/74.html

Komentarz

Krzysiu oszalał 8-
        Oj, chyba i w czwartek się pojawię '8
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

No Dryja naprawdę szaleje Zdobywa dużo punktów i to na jakim procencie Nie no w małym szoku jestem. Ale jeszcze lepszy jest Sulima Też super skuteczność. Hmm tylko Stasiak w którym poprzednim meczu zdobył sporo punktów tym razem tylko 2...Może rzeczywiście Stali rzucił tyle bo słabi byli..Zobaczymy w następnych meczach jeszcze Ja tez chyba wpadnę w czwartek Raffi Ty też wpadnij niech będzie jak najwięcej osób
          Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

panowie, stasiak rzucił wtedy tyle bo dostawał piłki pod sam kosz od czubka, sinielnikowa, więc głupio mu było nietrafić, no a krzysiu szaleje nawet trójke próbował...nonono

Komentarz

dobrze ze w koncu jakis meczyk bedzie w niedziele ...moze wiecej osob zajrzy na Bemowo ho: :>
              Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
                dobrze ze w koncu jakis meczyk bedzie w niedziele ...moze wiecej osob zajrzy na Bemowo ho: :>
                Ja

Komentarz

Jak zadzwoniłem do brata i powiedziałem, kto i ile najwięcej rzucił dla Legii, usłyszałem, że 1 egzemplarz Naszej Legii w domu to stanowczo za mało '8
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                    Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
                    Ja
                    Co Ty?
                    Ja tez

Dużo osób na pewno przyjdzie. w koncu bilety za free rzadko sie trafiaja.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Sądząc po wpisach i po gadce z kumplami to zarząd koszykarskiej Legii bardzo dobrze zrobił. Wydaję mi się że czy to w czwartek czy w niedzielę powinna wpaść więcej ludzi niż zwykle jest na Bemowie. I bardzo dobrze. Ja też postaram się być na obu. Mam nadzieję że będzie jakaś fajna atmosfera No i oczywiście że Legia wygra. No ale patrząc na forme szczególnie Dryji i Sulimy to jestem w miarę spokojny Ekstraklasa Nasza
                      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

M84 a forma Pacochy ? nie lubie ani jego ani Dryji ale powoli zaczynam sie przekonywać do nich.

P.s: Internet mi sie wali

Komentarz

Trochę tych ciekawszych statsów po 5 kolejkach:
                          Sulima - 21,4p.[1. w lidze], 1,8 przechw., 61% z gry [7. w lidze]70% za 2[4. w lidze], 54% za 3 [1. w lidze]
                          Pacocha - 16,6 p.[10. w lidze], 4,8 zb., 3,2 as.[13. w lidze]
                          Dryja - 14,8 p.[12. w lidze], 4 zb, 0,8 bl[14. w lidze], 68% z gry[5. w lidze],70% za 2[4. w lidze]
                          Stasiak - 10,5 p.
                          Leśniak - 8,8 p, 5,5 zb.
                          Trojanowski - 7,5 p.
                          Czubek - 7,0 p, 2,8 przechw.[3. w lidze]
                          Błaszczyk - 6,6 p., 68,7% za 2[9. w lidze]
                          Sinielnikow - 5,8 p., 3,6 as.[9. w lidze], 92,3% za 1 [3. w lidze]
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================

Komentarz

Masz rację Bemowiak, Pacocha też dobrze sobie radzi. Można Ich nie lubić ale dopóki zdobywają punkty dla Legii i to jeszcze w takich ilościach to jest ok. Tylko takim sposobem mogą do siebie przekonać ludzi. A co do Dryji to może on przeżywa drugą młodość? Nie jestem jego fanem ale dobrze gra z tego co słyszałem a na własne oczy to się przekonam w czwartek. Mam nadzieję że zagra równie dobrze albo nawet lepiej

Komentarz

cos czuje ze na ten meczyk w niedziele wybiore sie

Komentarz

Pracuję...
                              X