Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykówka: Legia-Polpak czwartek 17.00

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam nadzieje że Sinielnikow zagra z Albą bo bez niego może być nieciekawie ::/::

Komentarz

• Zamieszczone przez bemowiak
      A tak apropo Pijak gdzie siedziałeś?
      2 miejsca na lewo od Gacka, chyba Miniego uwidziłem z forumiaków, no i Kawa, ale z nim to piłem
      na Albe przydał by sie ktoś "zarzucający"
      btw. "czwórka" daleko jest od hali... bo sie nie orientuje w tym...
      "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• hmm to ja w 1 połowie siedziałem przed Gackiem...

A jak chodzi o Bemowo czwórke to hala jest właśnie tam.

Komentarz

• Hmm...A ja w pierwszej połowie siedziałem przed bemowiakiem

PS Przydałoby się w niedziela podziękowanie dla W. Gilera za bilety :>
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• No to się zdaje że ja siedziałem obok Ciebie
            Po drugiej stronie schodków

Komentarz

• taaa ...to moze teraz ja...

bylem...

po dlugiej przerwie... i nie wiem czy poprzednio zawse przychodzilem zciety, czy teraz szedlem inna trasa, ale przez chwile sie zgubilem
              Legia ...grala swoje ...poza pierwsza kwarta i zasluzenie wygrala ...a co do strony kibicowskiej ...to chyba nie ten temat :P
              Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

• Bondek ale miałeś przewodnika tak wycieczka krajoznawcza to była :P i spotkanie forumowe fajne - aż 3 osoby z czego jedna nie z forum :buhaha:

Komentarz

• jeśli komuś z bemowa zginął wczoraj kot na obrońców tobruku to przkro mi bardzo ale nie umiem zachamować na 3 metrach. chyba że jakimś cudem przeżył zderzenie z podwoziem

Komentarz

• Zamieszczone przez Redaktor Gacek via e-basket.pl

SSA Legia Warszawa - Polpak Świecie
                    87 : 78 17 : 23, 27 : 16, 26 : 22, 17 : 17

Legia: R.Pacocha 16, D.Czubek 15 (5), R.Trojanowski 15 (1), K.Sulima 13 (2), W.Leśniak 13, K.Dryja 7, B.Błaszczyk 7, P.Stasiak 1, K.Dębski 0, M.Karbowski 0, G.Malewski 0;
                    Widzów: 300
                    Legia po raz trzeci!
                    Koszykarze Legii rozegrali dziś zaległe spotkanie 1 ligi. Legia wyszła pierwszą piątką: Sulima, Czubek, Dryja, Pacoha, Karbowski. Prowadzenie objęli goście, lecz chwile potem wyrównał Czubek, celną trójką. Trener Gembal już w pierwszej kwarcie dał odpocząc Sulimie i Dryji. Gości objęli prowadzenie, i nieoddali go do końca pierwszej kwarty. Wynki po pierwszej kwarcie-17:23. Druga kwarta, już ze zdecydowaną przewagą Legii. Popisowa akcja Sulimy 2+1, a przedewszystkim gra młodego Roberta Trojanowskiego spowodowała, że Legia odrobiła straty do Polpaku, i wyszła na prowadzenie. Trojanowski w tej kwarcie, robił z rywalami co chciał, nieraz "odsadzał" rywala i spokojnie mierzył z pół dystansu. Jego szybkie akcje, punkty Pacochy i Legia po dwóch kwartach prowadzi 44-39. Na trybunach zasiadła już zdecydowanie większa liczba ludzi, niż to było w meczach poprzednich. Akcja tygodnika "Nasza Legia" przyniosła skutek. Możnadczuwać lekki niedosyt, mecz co prwda oglądało nieco ponad 300 osób, ale po raz kolejny na przeszkodzie stanęła kibicom, godzina i dzień rozegrania meczu. W trzeciej kwarcie, wreszcie można było usłyszeć kibiców. Choć "odzywali" się oni w pierwszych dwóch kwartach, lecz jednak robili to rzadko. A na parkiecie trwała zażarta walka. Polpak nieustępował Legii, na parkiecie wciąż "szalał" Trojanowski. Po jednym jego zagraniu, Krzysztof Dryja "załadował" piłke do kosza, co pobudziło kibiców, i zaczęła się zabawa na trybunach. Szybkie akcje Pacochy, wjazdy pod kosz Trojanowskiego, to kolejne popisowe akcje "wojskowych". Ten drugi podaczas rzutów osobistych, jednego z legionistów, zachęcał kibiców do dopingu. Trzecia kwarta była bardzo zacięta, gra punkt za punkt i błąd za błąd, wyszła na lepsze Legii, i to ona prowadziła po 3 kwartach 70-61. Przed czwartą kwartą kibice się zmoblilizowali. Większość wstała(znaczna większość) i zaczęła się świetna zabawa. Na punkt Leśniaka z linii osobistych poleciało konfetti, a w dalszej części meczu, legionisści nieżałowali gradeł. Na parkiecie trwała zacięta walka. W pewnej chwili kibice zaczeli się niepokoić, gdy na tablicy widniała 2 punktowa przewaga Legii. Uspokoił ich jednak, niezawodny Sulima. Dwie celne trójki, i wiadome było, że po raz 3 z rzędu Legia wygra swój mecz. W niedziele, bez wątpienia mecz na szcycie 1 ligi. Legia zagra na własnym parkiecie z Albą Chorzów.Stołeczni koszykarze nieprzegrali od 3 spotań i z meczu na mecz są coraz bardziej groźni. Darmowe bilety w "NL" z pewnością pomogą zapełnić hale na Bemowie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.
                    Marcin Gacoń

Do zobaczenie w niedzielę!

BTW: Mini jak mogłeś! 8-

Komentarz

• A oto statsy z ostatniego meczu:
                      http://www.pzkosz.pl/rozgrywki/1_lig...emp/02/12.html

Jak widać, zwraca uwagę przede wszystkim słaba skuteczność Sulimy, oraz do pewnego stopnia Dryi (choc 2 pudła z faulami).

Miejmy nadzieję, żę Silnik się do niedzieli wykuruje.....
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================

Komentarz

• Na szczęście to nie mój kot.

Ciesze sie że Trojo wrócił już zanim wyjechał był z niego całkiem dobry zawodnik teraz tylko będziemy mieli z niego pożytek, jeszcze wróci Paprocki,Błaszczyk złapie forme i będziemy grali samymi wychowankami grali

Komentarz

• Zauważyłem drobny problem '8 przy śpiewaniu piosenki "W tramwaju jest tłok..." dotyczący oczywiście nazwisk.
                          Niniejszym proponuję ustalenie oficjalnej wersji na: "trzy kosze Sulima i trzy Trojanowski i Legia ma mistrza Polski"
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                            Zauważyłem drobny problem '8 przy śpiewaniu piosenki "W tramwaju jest tłok..." dotyczący oczywiście nazwisk.
                            Niniejszym proponuję ustalenie oficjalnej wersji na: "trzy (dwa?) kosze (punkty?) Sulima i trzy (dwa?) Trojanowski i Legia ma mistrza Polski"
                            no no calkiem ...do przyjecia :P
                            Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

• Raffi to co jest pogrubione będzie najlepsze trzy kosze Sulima i trzy Trojanowski i Legia ma mistrza Polski! Bemowiak masz rację z tymi wychowankami. Tak by było najlepiej. Jeżeli w Naszym składzie przeważali by wychowankowie Legii to ja byłbym spokojny o Ich zaangażowanie. Na pewno graliby ambitnie :> A już w meczu w przyszłości z Polonią to by się starali jeszcze bardziej. W ogóle to patrzyłem na te statsy to Czubek nieźłe narzucał chyba. Pomyśleć że gdyby nie problemy w poprzednim sezonie to grałby w jakieś niższej lidze a nie u Nas.
                              Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Pracuję...
                              X