Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - GKS Katowice

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - GKS Katowice

No kurde po zwycięstwie w Łodzi :+: :+: :+: każdy inny wynik jak pewna wygrana z GKSem nie wchodzi chyba w rachubę ?
    Piłkarze Gieksy nie mają zbyt dobrych humorów po tym co zaczął wyprawiać Dziurowicz...
    jest cynizm w skurwysynach...

Ja myślę. Pewnie,że nie wchodzi w rachubę. Mimo, że mecz z Widzewem był, że tak powiem, taki sobie, to nawet , będąc w słabszej formie zrobimy GKS-owi rozwałkę, chociaż wysokiego wyniku nie będzie. Zawodnicy GKS-u po akcjach Dziurowicza mogą nie miec motywacji.
    BÓG TEŻ JEST LEGIONISTĄ

Komentarz

Mogą nie mieć motywacji i bedą wszyscy siedzieli pod własną bramką, nawet gdyby przegrywali już 3-0 (oby się udało tyle strzelić) to i tak nie odważą się wyjść poza własną połowę.

Bedzie cholernie ciężki mecz z zespołem murującym własną bramkę. Oby się udało strzelić szybko gola, bo może być nerwówka.
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

nio ja mysłe ze mecz z Gks nie bedzie wsumie taki prosty! Legia będzie sie pewnie meczyc bo gramy troche słabiej ale może z Gks bedzie owiele lepiej! obawiam sie o srodek pola bo Surma chyba z Gks nie bedzie mógł zagrac za kartki zółte!i mysłe ze KUba powinnien dac szanse Garcii a cownac powinnien Sagana!
        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Piłkarze Gks-u będa chciali sie pokazać i udowodnić Dzurowiczowi że niesłusznie wystawił ich na listę, może nie będą atakować ale napewno nie będą mórować własnej bramki z 11stoma piłkarzami tylko będą grożnie kontratakować co spowoduje że Sagan i Stanko po szybkim rozegraniu piłki mogą coś strzelić. To napewno będzie ciekawy meczyk.
          LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
          FOREVER

Komentarz

To bedzie tak jak zawsze przyjada zamuruja bramke i beda tak stac a Legia bedzie sie meczyc ale i tak wierze w nasza wygrana
            Zawsze z Legia-czy wygrywasz czy tez nie ja zawsze bede kochal Cie

Komentarz

A ja myślę, że z GKS nie będzie problemu. Z nimi jakoś Legii w sumie zawsze dobrze szło. Poza tym oni chyba marzą o zakończeniu rundy, bo mają w klubie straszny bałagan. Powinniśmy to wykorzystać i wygrać. Myślę, że będzie coś podobnego do wyniku z wiosny. Po zwycięstwie w Łodzi nie wypada teraz nie wygrać.
              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Legia cos ostatnio gorzej troszke gra, ale Giksa ma problemy w klubie wiec mysle ze nie bedzie wiekszych problemow...
                Poza tym graja na Łazienkowskiej wiec przy takim dopingu i na wlasnym stadionie gra sie przeciez lepiej
                "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

trzeba godnie zakonczyc runde wiec 3 punkty wsakazane
                  moze uda sie troche zmnieszyc strate do kuchenek i Wisly
                  by na wiosne zatakowac tuz zza ich pleców

Komentarz

No chłopaki chyba sobie zdają sprawe że to musi być zwycięstwo i zostawią sporo zdrowia na boisku
                    http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

O wynik byłbym spokojny, gdyby nie to że GKS mmoże całą drużyną bronić dostępu do własnej bramki... Tak jak wczoraj Widzew pierwszą połowę. W drugiej zaatakowali, jedna kontra Legii, Pyk , Svitlica i łądne mimo że skromne zwycięstwo

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
                        O wynik byłbym spokojny, gdyby nie to że GKS mmoże całą drużyną bronić dostępu do własnej bramki... Tak jak wczoraj Widzew pierwszą połowę. W drugiej zaatakowali, jedna kontra Legii, Pyk , Svitlica i łądne mimo że skromne zwycięstwo
                        czy my wczoraj ogladalismy ten sam mecz?! bo jezeli to bylo murowanie bramki to ja nie chce wiedziec jak oni atakuja?! Mrozik ile wypiles?!

Komentarz

GKS po pierwszej polowie prowadzi 2:0 z niezlą ostanio Wisla Płock

wiec u te zairowania nie wplynely chyba na ich gr negatywnie

znowu bedzie aktualne hasło:
                          im gorzej tym lepiej

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                            Zamieszczone przez Mrozik
                            czy my wczoraj ogladalismy ten sam mecz?! bo jezeli to bylo murowanie bramki to ja nie chce wiedziec jak oni atakuja?! Mrozik ile wypiles?!
                            8- Coś mi ten post źle wyszedł . Tzn chodzi mi o to ze Legii łatwiej sie gra np. z Wisłą która cały czas atakuje

Komentarz

Zamieszczone przez C@mo
                              GKS po pierwszej polowie prowadzi 2:0 z niezlą ostanio Wisła Płock

wiec u te zairowania nie wplynely chyba na ich gr negatywnie

znowu bedzie aktualne hasło:
                              im gorzej tym lepiej
                              GKS i Wisla P. maja to do siebie ze graja w jeszcze wieksza kratke niz my :P

Komentarz

Pracuję...
                              X