Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Piast Gliwice [20. kolejka Ekstraklasy, 13.12.2015, godz. 18:00]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Piast Gliwice [20. kolejka Ekstraklasy, 13.12.2015, godz. 18:00]

Pauzują za kartki
    • Legia: Michał Pazdan
    • Piast: nikt

5 ostatnich spotkań Legii:
    • 1-0 FC Midtjylland (d, LE) - Prijović
    • 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała (w, liga) - Nikolić, Vranje¹
    • 2-1 Górnik Łęczna (d, liga) - Nikolić x2
    • 2-0 Wisła Kraków (w, liga) - Nikolić, Prijović
    • 2-5 SSC Napoli (w, LE) - Vranje¹, Prijović

5 ostatnich spotkań Piasta:
    • 2-0 Jagiellonia Białystok (w, liga) - Mak, Osyra
    • 5-3 Termalica Bruk-Bet Nieciecza (w, liga) - Osyra, Vacek, Bari¹ić, Ne¹por, Mokwa
    • 3-0 Ruch Chorzów (d, liga) - Cichocki (sam), Bari¹ić, Badía
    • 2-5 Górnik Zabrze (w, liga) - Słodowy (sam), Mak
    • 2-2 Cracovia (d, liga) - Rymaniak (sam), Ne¹por

ligowe mecze z Piastem:
    Kod:
    ogółem: 11  7-2-2  21-11
       dom:  5  5-0-0  15-4
    wyjazd:  6  2-2-2   6-7

1. 2008/09, 2008.09.27 Legia - Piast Gliwice 3-1
      2. 2008/09, 2009.04.17 Piast Gliwice - Legia 0-1
      3. 2009/10, 2009.10.17 Piast Gliwice - Legia 1-1
      4. 2009/10, 2010.04.23 Legia - Piast Gliwice 3-0
      5. 2012/13, 2012.10.28 Legia - Piast Gliwice 3-2
      6. 2012/13, 2013.04.27 Piast Gliwice - Legia 0-0
      7. 2013/14, 2013.10.20 Legia - Piast Gliwice 4-1
      8. 2013/14, 2014.03.24 Piast Gliwice - Legia 1-2
      9. 2014/15, 2014.10.05 Piast Gliwice - Legia 3-1
     10. 2014/15, 2015.04.04 Legia - Piast Gliwice 2-0
     11. 2015/16, 2015.08.15 Piast Gliwice - Legia 2-1

Widzę ten mecz jak wtedy, za Jędzy i Ljubolji, z dramaturgią i comebackiem.

Komentarz

Zagrać na dwóch napastników, ale przede wszystkim wygrać i tyle w temacie. Styl nieważny, na styl przyjdzie czas na wiosnę, gdy Stanisław będzie mógł popracować sobie spokojnie.

Komentarz

Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
        Tylko tamten zespół miał charakter. Ljuboja, Jędrzejczyk, Żewłakow, Vrdoljak - jeszcze w dobrej formie. Miał kto wygrać mecz, kiedy nie szło. Piętkę Ljubo pamięta chyba każdy, kto był albo ogląda w TV. Tak samo z tamtego sezonu pamiętam zresztą mecz z Podbeskidziem, w którym do 83 minuty (i przez ponad 70 minut przegrywając 0-1) walili głową w mur, a i tak każdy był pewien, że zwyciężą. I skończyło się 3-1. A w tym sezonie? Przeanalizowałem spotkania, w których pierwsi traciliśmy bramkę. Było ich 13. Przegraliśmy aż 7, zremisowaliśmy 5, udało się wygrać tylko jedno - z Chojniczanką Chojnice! To jest statystyka wręcz druzgocąca, z której nawet nie zdawałem sobie sprawy, póki przypadkiem tego nie podliczyłem. To jest właśnie różnica między drużyną mistrzowską, a popierdółkami. Jeśli na wiosnę to się nie zmieni, to kij z tego wszystkiego będzie.

Co do samego meczu z Piastem, to mam nadzieję, że Legia wyjdzie uważnie, jak na Duńczyków w Warszawie, gdzie zespół wykonał naprawdę mrówczą pracę w obronie. Takie coś, jak z Wisłą, nie przejdzie, bo Gliwiczanie bramki potrafią zdobywać i tym bardziej boli brak Pazdana. Niestety, jak już było wspominane zarówno przeze mnie, jak i kilka innych osób, w związku z geniuszem taktycznym i wystawieniem pierwszego składu na z góry przegrany mecz w Neapolu, będziemy mniej wypoczęci od Piasta, który fizycznie przygotowany jest bardzo dobrze. Wymiana ciosów od początku to zatem, moim zdaniem, byłby pomysł zły.

Komentarz

Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta

To był ewidentnie zwalkowany mecz HT/FT tak jak 2-3 w PP z Ruchem

mecz wygramy, muszą oddać za jesień

Komentarz

Przedreptany zostanie ten mecz w złym stylu - tak bym obstawiał. A wynik.....chgw.
            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

IMO brak wpierdolu będzie sensacją.

Komentarz

Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
                Tylko tamten zespół miał charakter.
                Taaaaki ch. Był ****** od pedałów tak samo. Charakter to miała tylko ekipa alkoholików z lat 90' ^^

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

2-5 Górnik Zabrze
                  Wygramy to

Komentarz

Maro , sorry - teraz moja zapowiedź

Na ten mecz wszyscy czekają z niecierpliwością. Odpowie nam on na wiele pytań.
                    Czy poznański andżej, który obrał sobie jakże prestiżowy numer 10 w końcu zawita na ostatni mecz na własnym boisku w 2015 roku, czy też nadal będzie się zasłaniał prowadzeniem firmy (chvj z tego ze na dotychczasowych 9 ligowych meczów u siebie - 7 było w niedzielę). Czy też ten pracuś, a wręcz tytan pracy uważający się za wielkiego kibola zamknie gębę krytykom i pojawi się na Ł3? Czy nadal będzie się uważał za wielkiego fana, a nie potrafi (nie chce!)raz a nawet dwa razy na pół roku przejechać 800 km aby dopingować swój ukochany zespół? Czy po raz kolejny udowodni, że jest chvj nie kibic -zwykły marny oglądaczo-ekspert, który uważa, że należy mieć w dupie ludzi, którzy zaperdalają po całej Europie za naszymi gwiazdeczkami, i wystawiać w europucharach rezerwy? Do tego zakazać gry w kadrach żeby się panowie piłkarze nie przemęczyli, aby pan andżej mógł oglądać swoich ulubieńców w papuciach przed TV wypoczętych (w meczu z Piastem czy Termalicą - potęgami ligi, mecze wręcz klasyki) jak dziwki przed weekendem (patrz przykład jak andżejek się cieszył, że Nikolic nie zagrał w BARAŻACH do EURO bo będzie wypoczęty na polską przezajebistą ligę). Chvj z tym, że dla każdego piłkarza gra dla kadry jest lub też powinna być zaszczytem bo andżej (nie)płaci za bilet i wymaga aby nie grali w kadrach tylko odpoczywali. Klient nasz Pan.

Odpowiedź na powyższe pytania już w niedzielę o 18, a nawet chwilę przed!
                    Musisz tam być, aby się przekonać i poznać całą prawdę.
                    Trudne sprawy odcinek 1916, pt. "andżej, który zwał się kibicem".
                    To chyba najważniejszy argument, aby pojawić się w niedzielę na stadionie (nie licząc tego, że gra LEGIA).
                    Nie ma ze boli, wszyscy na mecz!
                    Na pohybel oglądaczo-expertom, których analizy są porażająco głupie (wyliczanie po 10 kolejkach ile Piast straci punktów ) i gramatycznie na poziomie afrykańskiego dziecka w polskiej podstawówce
                    q[-_-]p

Komentarz

LOL3K, karmisz trolla, oj karmisz. Aczkolwiek setnie się ubawiłem czytając Twoją "zapowiedź"

Komentarz

LOL3K
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

Andrzeju Przybywaj !!!

Wygramy!
                          Ostatnio edytowany przez Loko; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                          Wiedźmin

Komentarz

Ci co psioczą i mieszają z błotem piłkarzy Legii niech sobie włączą mecz Bayernu z Inglostadt, jak gra zespół zbudowany za setki milionów z gwiazd światowej piłki, przetrzebiony kontuzjami i zmęczony runda jesienną. Bayern 0 celnych strzałów jesli dobrze widziałem po I połowie, jeśli ktoś miał strzelić gola to Inglostad. Piłkarze snują się po boisku, być może w drugiej połowie Bayern rozjedzie beniaminka, ale to pokazuje że nie da się grac na maksa 90 minut i nawet takie gwiazdy jak są w Bayernie miewają kiepskie mecze i grac muszą na pół gwizdka lub na rezerwie, aby siły oszczędzać, a graja dopiero 28 mecz w sezonie i mieli prawe dwa miesiące przerwy między rozgrywkami. Ale co tam, forumowa elita szczekaczy i wiecznych malkontentów wie swoje, piłkarz Legii ma wygrywać wszystko zapieprzać 90 minut na najwyższym poziomie, bo jak nie to pedały, drewna, itd. itp. , a czasami po prostu się nie da najzwyczajniej w świecie i ilość kasy na koncie nie ma znaczenia.
                            A tutaj wypowiedź Nespora po meczu z Cracovią:
                            To był ciężki tydzień, w krótkim odstępie czasu rozegraliście trzy spotkania. Czujecie zmęczenie?
                            - Ten tydzień był iście angielski. Mieliśmy w nogach dwa mecze i to trzecie spotkanie było dla nas bardzo ciężkie. Odczuwałem naprawdę spore zmęczenie, nie byłem tak szybki jak zawsze. To nie jest jednak żadne wytłumaczenie. Teraz jedziemy do Warszawy i tam musimy zagrać na zero z tyłu.
                            To pokazuje w jakiej rzeczywistości funkcjonuje znakomita ekipa z Piasta, a w jakiej piłkarze Legii.

Tyle w temacie jutrzejszego meczu, nie bronię piłkarzy Legii, ale staram się zrozumieć jako kibic Legii Warszawa, to jest tylko piłka nożna, raz się wygrywa raz przegrywa, a piłkarze są tylko ludźmi. Daaaach !
                            Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zwróć uwagę , że taki Bayern ma prawo do chwili drzemki , bo w 15 ostatnich meczach Bundesligi tylko 2x tracili punkty.

Natomiast nasi kopacze potykali się co chwila , tracąc punkty z potęgami z Bielska czy Niecieczy.

Komentarz

Pracuję...
                              X