Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Grzybowski do wzięcia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Grzybowski do wzięcia

Zbigniew Grzybowski, były piłkarz Zagłębia Lubin, a obecnie zawodnik klubu 2. Bundesligi - Wacker Burghausen, nie gra w Niemczech zbyt wiele. Dlatego w gronie potencjalnych pracodawców Polaka wymienia się: Lech Poznań. Legię Warszawa i Wisłę Kraków.

"Siedzę tu na ławce, nie dostaję szansy i mogę dłubać w nosie. Mam nadzieję, że w grudniu za porozumieniem stron rozwiążę kontrakt" - powiedział Grzybowski na łamach "Tempa".

Lech na razie się waha w sprawie transferu, Legia wyraziła wstępne zainteresowanie, a Wisła Kraków, która już dwukrotnie przymierzała się do pozyskania tego zawodnika, nie wyklucza przystąpienia do negocjacji.

"Lech to wyjątkowe miejsce do gry, kibice stanowią szczególną motywację" - stwierdził Grzybowski.

Co wy na to?
    Ja mowiac szczerze niewiele wiem o tym zawodniku i nie jestem pewien czy przydal by sie druzynie
    Zawsze z Legia-czy wygrywasz czy tez nie ja zawsze bede kochal Cie

moze by sie przydał na zmienika Stanko lub Sagana ale tylko na zmiany ich bo z tego co pamietam Grzybowski jest szybkim piłkarzem ale jak by nie było miał problemy ze skierowaniem w prostych sytułaciach piłki do bramki i to jest chyba jego najwieksza wada ( w prostych sytułaciach pudłuje nie miłosiernie) ale jesli bym miał wybierac miedzy nim a Sikora z Górnika to bym wolał Sikore bo też chodza słyuchy ze Legia jest nim zainteresowana!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Grzybowski to zdaje sie jest strasznie łasy na kase,więc lepiej poszukać kogoś innego.

Komentarz

Zamieszczone przez Grabo
        Grzybowski to zdaje sie jest strasznie łasy na kase,więc lepiej poszukać kogoś innego.
        Dlatego z tego co pamiętam nie wyszło mu raz z Wisłą. Według jego wypowiedzi na onecie woli Lecha.
        "Warszawie oraz wszystkim, którzy walczą z tyranią bez względu na wszystko."

Komentarz

i niech sobie do tego Lecha idzie

my sie modlmy zeby nam wyprzedazy na zime nie zrobili ...brrrrrrrrr 8o
          Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

Grzybowski w Legii może by i się przydał ale wątpie:/ Napewno nie należy do najgorszych ale to by było ryzyko. Po co płacić za zawodnika grube pieniądze jak nie wiadomo w jakiej jest formie, czy grał regularnie, ile bramek strzelil itp. Legia walczy o mistrza i będzie potrzebować kogoś lepszego, pewnego np. Sikorę lub kilku graczy za wschodnie j granicy może by się udało sprowadzić takiego piłkarzyka który będzie chciał grać a nie myśleć o pieniązkach.
            LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
            FOREVER

Komentarz

Ja tam wolałbym ściągnąć Mierzejewskiego i w niego inwestować, bo tacy zawodnicy to przyszłość Legii.
              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

a moze by tak dac szanse mlodym?? po cholere sprowadzac jakies sieroty ktore nie lapia sie w jakims pipidowku w niemczech.. dajcie szanse mlodym !!!!!!!!!! :fu:
                (L) (L)(L)(L) (L)(L)(L) (L) (L)(L)(L)
                (L) (L) (L) (L) (L) (L)
                (L) (L)(L)(L) (L) (L) (L) (L)(L)(L)
                (L) (L) (L) (L) (L) (L) (L)
                (L)(L)(L) (L)(L)(L) (L)(L)(L) (L) (L) (L)

Komentarz

Grzybowski jeszcze 3 latat temu byłby wielkim wzmocnieniem , dziś praktycznie nikt nie wie jak ten człowiek gra i kiedy wogóle grał...

Myśle ,że sprawdzić go nie zaszkodzi , wszak to nic nie kosztuje i oczywiście gdyby był opamiętany z pensją to .... zależało by już od Kubickiego.
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Eee tam szkoda czasu na niego. jak mu się atmosfera w Lechu tak podoba nie leci. Pewnie skonczy jak drugi Świerczewski.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Może niech lepiej idzie na grzyby...
                      Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Komentarz

Co szkodziłoby go sprawdzić. Może jeszcze nie jest byłym piłkarzem...
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
                          Skoro w 2 bundeslidze siedzi na ławie to napewno nie jest "byłym piłkarzem" :>
                          Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                          Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                            Może tylko nie może "dojść do porozumienia z trenerem" jak większość naszych pił karzy zagranicą.

A serio to pamiętam jak pare lat temu piękne bramy ładował Legii. Ciekawe czy coś mu jeszcze zostało z talentu.

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                              Wróbel u nas też siedzi na ławie i nie wiem czemu bo jest lepszy od Kiełbowicza IMO.
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                              X