Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bramki z meczy Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bramki z meczy Legii

Witam. Byłbym niezwykle wdzięczny za informacje, linki dotyczące serwisów udostępniających bramki z meczy Legii (avi, mpg, format bez różnicy), zarówno tych aktualnych, jak i starszych. Z drugiej strony jeśli ktoś byłby tak miły i miałby ochotę udostępnic mi nagrane gole ze swoich prywatnych zbiorów (na przykład poprzez Kazaa), nie widzę przeszkód, jestem również w stanie odkupic płyty CD zawierające wyżej wymienione materiały, najlepiej za rozsądną cenę. Z góry dziękuje.

tylko ciiiiiii bo ANAL+ czuwa!! :P
    Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

cale mecze dostepne w sieci edonky2000/emule/overnet

Wisla-Legia CD2 (Mati3ek).avi

Wisla-Legia CD1 (Mati3ek).avi

Wisla-Legia 2polowa 02-03 DivX505.avi

Wisla-Legia (1 Polowa)DivX 505 By Jusiar.avi

Komentarz

Na stronie Kucharza jest kilka bramek jakie strzelił dla Legii oto ona: http://kucharski.e-sport.pl może to cię będzie interesować.
        LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
        FOREVER

Komentarz

Ja mam sporo bramek, ale... nic za darmo. Mogę udostępnić w DC++, ale pod warunkiem wymiany, a nie jednostronnego ściągania.
          Legia
          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Z tego co wiem, to raczej nie ma możliwości ściągnięcia bramek Legii z tego sezonu na jakiejś stronie...może jest w jakimś P2P a poza tym to chyba nigdzie nie ma

Swego czasu bramki z Legia-Wisła były na pewnej stronie, na której kibic Wisły wrzuca nagrane gole Krakusów, ale już wywalił bramki z tego meczu '8

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
              Ja mam sporo bramek, ale... nic za darmo. Mogę udostępnić w DC++, ale pod warunkiem wymiany, a nie jednostronnego ściągania.
              co Cie interesuje??

Komentarz

Zamieszczone przez Crammer
                co Cie interesuje??
                Interesują mnie głownie filmiki (bramki+oprawa) sprzed 2002 roku oraz wszystkie inne materiały które można było ściągnąć z innej strony niż legialive, legia.net, legianet.com i legiafans.net Wszystko oczywiście tylko o Legii. I nie interesują mnie zdjęcia, bo tych w necie jest pełno.
                Ewentualnie mogę się interesować bramkami reprezentacji Polski, jak również wszytkimi bramkami z MŚ lub/i ME.
                Z innych dziedzin, to filmy i ciekawsze teledyski.
                No i szukam polskiej wersji Fify 2004.
                Legia
                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Interesują mnie głownie filmiki (bramki+oprawa) sprzed 2002 roku oraz wszystkie inne materiały które można było ściągnąć z innej strony niż legialive, Legia.net, legianet.com i legiafans.net Wszystko oczywiście tylko o Legii. I nie interesują mnie zdjęcia, bo tych w necie jest pełno.
                  Ewentualnie mogę się interesować bramkami reprezentacji Polski, jak również wszytkimi bramkami z MŚ lub/i ME
                  poszukam ale nie wiem czy cos takiego znajde
                  ciekawsze teledyski.
                  mam kilka Ozziego, Cradle Of Filth, Iron Maiden i pare innych

Komentarz

bramki z MŚ 2002 są np. dostępne na osłoskopie
                    http://www.osloskop.net/?cmd=show&id=2351

Komentarz

A może zna ktoś stronkę gdzie są filmiki o kibicach Legii za czasów gry LIGI MISTRZÓW lub bramki starszych sezonów.
                      LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
                      FOREVER

Komentarz

Probowalem je sciagnac ale przy probie szukania wyskakuje mi takie coś :
                        failed to parse search expression
                        General error
                        HEŁP !!!

Komentarz

w internecie raczej ich nie znajdziesz bo C+ zabronił

Komentarz

A zna ktoś link do stronki z piesniami kibicowskimi Legii ? Chodzi mi głównie o "Ja kocham Legię .... lalalalala", bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Jeśli jeszcze by byłą w dobrej jakości ....

Komentarz

Zamieszczone przez Blazzz
                              A zna ktoś link do stronki z piesniami kibicowskimi Legii ? Chodzi mi głównie o "Ja kocham Legię .... lalalalala", bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Jeśli jeszcze by byłą w dobrej jakości ....
                              www.legialive.pl dział multimedia

Komentarz

Pracuję...
                              X