Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mariusz Rumak

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mariusz Rumak

Słowo stało się ciałem, jeszcze dzisiaj nastąpi oficjalna prezentacja naszego nowego trenera. Wpisujcie miasta, oraz swoje oczekiwania odnośnie nowego menadżera.
    ps. nie wierzcie informacjom z netu o Czerczesowie, takie plotki sieją źli ludzie którzy, jak mogą chcą przeszkodzić Mariuszowi w objęciu naszego zespołu.
    Lieber tot als rot!!

W koncu Rumak zrobi porzadek z tymi gwiazdkami.

Tutaj potwierdzenie informacji:

http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...zy_sukces.html

edit: literówka.

Komentarz

Konin i Końskie gratulują i trzymają kciuki!

Oczekujemy od Zarządu szybkiego kontaktu z menadżerami, którzy mają w swoich stajniach porządnych zawodników, przeznaczenia konkretnego siana na transfery i galopu do Ligi Mistrzów.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Cieszy mnie Twoje poważne podejście do tematu, w przeciwieństwie do jajcarzy którzy robią kibiców w balona pisząc jakieś dyrdymały w wątku o uzurpatorze Czerczesowie.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Między nami i Ruskimi zawsze pełno Samozwańców się kręciło.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

do Europy na Rumaku

Komentarz

Mariusz Rumak jedynym możliwym trenerem na 100 lecie klubu jest! Nie wierzcie w żadne oficjalne komunikaty, to ściema, a ludzie którzy to rozpowszechniają i wbijają szpilki to nie ludzie, to wilki!!!

Komentarz

Panowie, miejcie litość
                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

A ja Pana Trenera Mariusza Rumaka zawsze lubiłem. Z ogromnym zainteresowaniem oglądałem odcinki Ligi+ Extra z Panem Trenerem Mariuszem Rumakiem w roli Gościa. Uważam, że Pan Trener Mariusz Rumak miał wówczas (jak i zresztą zawsze w przedmeczowych wywiadach) wiele ciekawego do powiedzenia.

Komentarz

Z tego co słyszałem dziś w klubie Czeresow będzie w klubie ale jako asystent Mariusza. To może być prawdziwa mieszanka wybuchowa. Mariusz - zdolny, młody , ambitny, urodzony strateg
                    Stanisław - doświadczony, charakterny, z silną ręką
                    To nie może się nie udać!!

Komentarz

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Konin i Końskie gratulują i trzymają kciuki!
                      Ale chyba nie za nas.
                      Mam pewne info od dobrego źródła, że Mariusz Rumak obejmie stery zespołu Wicher Kobyłka.
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                        Ale chyba nie za nas.
                        Mam pewne info od dobrego źródła, że Mariusz Rumak obejmie stery zespołu Wicher Kobyłka.
                        Chodzą słuchy, że będzie tam menadżerem w angielskim stylu. Człowiek orkiestra.
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Konia z rzędem każdemu, kto przed sezonem przewidział tak obrót spraw. Trener musi mieć koñskie zdrowie do tych naszych łamag!
                          „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

Na Rumaku pościg galopem za Piastem?

Komentarz

Rumaka widział bym w Legii bardziej jako kapelana, nie okiełznał wronieckiej stajni to nie okiełznał by tym bardziej Warszawskiej Twierdzy ;]

Komentarz

Pracuję...
                              X