Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stanisław Czerczesow - były trener Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stanisław Czerczesow - były trener Legii

Czas najwyższy na oddzielny temat dla nowego szkoleniowca Legii - Stanisława Czerczesowa. Osetyjczyk bierze ze sobą: Mirosława Romaszczenko (asystent, odpowiada za taktykę), Władimira Panikowa i Antona Beretzkiego (przygotowanie fizyczne). Kontrakt na dwa lata, do końca sezonu 2016/17.

Staszku, weź za mordy tą bandę nierobów z Rzeźniczakiem na czele (zabierz mu opaskę kapitańską), mają rzygać krwią po treningach, na obozy zabieraj do rosyjskiej tajgi. My kibice Legii oczekujemy 200% zaangażowania w każdym meczu, chcemy, by klub zeżarł i wysrał tą ligę. Ja osobiście wierzę, że jesteś w stanie tego dokonać.

"tę bandę" i "tę ligę"

Poza tym pełna zgoda
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Trudne zadanie przed nim, cholernie trudne. Wiadomo, że cel jest jeden, zaś w tym sezonie musi być bardziej niż kiedykolwiek - mistrzostwo! Tylko że Staszek zastaje tu moim zdaniem spaloną ziemię. Piłkarze pod względem mentalnym i fizycznym to poziom dna (kto za to odpowiada - wszyscy wiemy). To będzie chyba najtrudniejsze, o ile w ogóle wykonalne w krótkim okresie. Przed nami jeszcze 2 miesiące grania w lidze, będę zadowolony, jeśli na koniec roku strata do lidera będzie wynosiła 3 pkt. Wszystko ponad to biorę jako wynik ponad moje oczekiwania (to tak oceniając realnie, bo serce mówi, że zaraz zaczniemy wszystkich golić i gdzieś pod koniec listopada odzyskamy fotel lidera).

Komentarz

Mi osobiście się wydaje, że jednak rozwiązanie ze Staszkiem nie jest na dłuższą metę dobrym rozwiązaniem. Owszem taki silnoręki się sprawdzi, ale w sytuacji gdy trzeba wyciągnąć*zespół z dołka i przemówić im do rozsądku. Jednakże w dalszej perspektywie oczekiwałbym od Legii, gry technicznej, sprytnej, kombinacyjnej, inteligentnej, która bije rywala na głowę swoimi zagrywkami taktycznymi, swoją techniką a nie zapierdalaniem. Naturalnie to też jest istotne bo jak się będą ruszać jak wóz z węglem, czyli tak jak w ostatnim czasie, a w zasadzie od przeszło 9 miesięcy to nawet najwięksi technicy nic nie wyczarują. A wydaje mi się, że mamy kilka person w drużynie którzy piłkę prosto kopnąć potrafią i coś może z tego wyjść efektywnego i efektownego. I taką*Legię bym chciał oglądać, która klepie, nie schodzi z połowy przeciwnika i strzela im minimum jedną bramkę więcej w każdym meczu. Zobaczymy co wymyśli nasz trenejro, i jak to będzie w praktyce wyglądało. Jak zawsze jestem optymistą.

Mógłby ktoś przybliżyć jak wyglądały drużyny przez niego prowadzone. Czy była to składna gra, przyjemna dla oka, trochę techniczna czy raczej łupanka i zapierdalanie a nuż coś wpadnie?

Komentarz

Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
          Trudne zadanie przed nim, cholernie trudne. Wiadomo, że cel jest jeden, zaś w tym sezonie musi być bardziej niż kiedykolwiek - mistrzostwo! Tylko że Staszek zastaje tu moim zdaniem spaloną ziemię. Piłkarze pod względem mentalnym i fizycznym to poziom dna (kto za to odpowiada - wszyscy wiemy). To będzie chyba najtrudniejsze, o ile w ogóle wykonalne w krótkim okresie. Przed nami jeszcze 2 miesiące grania w lidze, będę zadowolony, jeśli na koniec roku strata do lidera będzie wynosiła 3 pkt. Wszystko ponad to biorę jako wynik ponad moje oczekiwania (to tak oceniając realnie, bo serce mówi, że zaraz zaczniemy wszystkich golić i gdzieś pod koniec listopada odzyskamy fotel lidera).
          Cholernie trudne zadanie?
          Fakt - 10 punktów straty do lidera.
          Ale 20 kolejek, żeby tę stratę zmniejszyć do np. 6 punktów. A po podziale to już tylko 3 (jedno zwycięstwo).

A ma Staszek w składzie jednego z najlepszych bramkarzy e-klapy, najlepszego napastnika, prawdopodobnie najlepszego obrońcę (Pazdan), i bardzo dobrego skrzydłowego (Gui), oraz solidengo zwodnika w środku pola (Jodłowiec).
          Pora ogranąć resztę grajków - Kucharczyka, Dudę, Furmana, Brozia, Bereszyńskiego - nie mówię, żeby robić z nich gwiazdy, tylko, żeby grali na przyzwoitym poziomie, który nie jest na pewno poza ich zasięgiem. A to już byłby lepszy materiał niż mają inni trenerzy w e-klasie.
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Ruski trener na stulecie. Leśny, co dalej?
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
              Roman Oreszczuk w ataku!

Komentarz

Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                Cholernie trudne zadanie?
                Fakt - 10 punktów straty do lidera.
                Ale 20 kolejek, żeby tę stratę zmniejszyć do np. 6 punktów. A po podziale to już tylko 3 (jedno zwycięstwo).
                Bardziej chodziło mi o to, co napisałem dalej, czyli forma mentalna i fizyczna, w jakich znajdują się nasi piłkarze. Tu widzę największy problem, aby to się mogło odmienić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Z tą pierwszą jeszcze jakoś może być (efekt nowej miotły), ale z drugą już gorzej. Poprzednicy położyli bowiem największy nacisk na wytrzymałość, co odbiło się na dynamice. To trzeba koniecznie naprawić, ale chyba dopiero w zimie da radę. Do tego czaqsu nowy sztab musi znaleźć złoty środek.

Jeszcze co do straty do lidera. Wiem, że wielu z nas nie traktuje Piasta poważnie jako kandydata do mistrzostwa (sam podświadomie jestem w tym gronie), ale nie zapominajmy, że mieliśmy już taki sezon, gdy mistrz w ostatniej kolejce rozgrywał się pomiędzy Lubinem a Bełchatowem (kuźwa, komedia jakaś).

Komentarz

Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
                  Bardziej chodziło mi o to, co napisałem dalej, czyli forma mentalna i fizyczna, w jakich znajdują się nasi piłkarze. Tu widzę największy problem, aby to się mogło odmienić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Z tą pierwszą jeszcze jakoś może być (efekt nowej miotły), ale z drugą już gorzej. Poprzednicy położyli bowiem największy nacisk na wytrzymałość, co odbiło się na dynamice. To trzeba koniecznie naprawić, ale chyba dopiero w zimie da radę. Do tego czaqsu nowy sztab musi znaleźć złoty środek.

Jeszcze co do straty do lidera. Wiem, że wielu z nas nie traktuje Piasta poważnie jako kandydata do mistrzostwa (sam podświadomie jestem w tym gronie), ale nie zapominajmy, że mieliśmy już taki sezon, gdy mistrz w ostatniej kolejce rozgrywał się pomiędzy Lubinem a Bełchatowem (kuźwa, komedia jakaś).
                  Zacznę od końca - nie traktuje Piasta jak ogórków. Styl, w jakim grają budzi szacunek. Ale przecież też nie piszę, że spokojnie do wiosny ich wyprzedzimy. Piszę o odrobieniu 4 punktów w 19 kolejek. Chociaż rzeczywiście raczej wyobrażam sobie, że o MP powalczymy z Pogonią i Cracovią niż z Piastem.

Odnosnie formy fizycznej i mentalnej - wydaje się, że pierwsze będzie trudniejsze do odbudowania, ale też nie wyglądamy tragicznie. Przeciętnie w e-klasie. Wydaje się, że nie jest obciążeniem, raczej brakiem atutu.
                  Forma mentalna - jesli to Berg był taki konfliktowy, to samo jego odejście powinno sporo pomóc.

Komentarz

Trudno wyrokować co Staszek da zespołowi, może trochę chwyci za mordę towarzystwo bo to by sie przydało, poza tym mam wrażenie że w szatni nie dzieje też się najlepiej. Z drugiej strony znamy doskonale mentalność naszych grajków którzy jak mają więcej popracować to wola zwolnic trenera chu...mi meczami. Zobaczymy.

Komentarz

Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                      Mi osobiście się wydaje, że jednak rozwiązanie ze Staszkiem nie jest na dłuższą metę dobrym rozwiązaniem. Owszem taki silnoręki się sprawdzi, ale w sytuacji gdy trzeba wyciągnąć*zespół z dołka i przemówić im do rozsądku. Jednakże w dalszej perspektywie oczekiwałbym od Legii, gry technicznej, sprytnej, kombinacyjnej, inteligentnej, która bije rywala na głowę swoimi zagrywkami taktycznymi, swoją techniką a nie zapierdalaniem. Naturalnie to też jest istotne bo jak się będą ruszać jak wóz z węglem, czyli tak jak w ostatnim czasie, a w zasadzie od przeszło 9 miesięcy to nawet najwięksi technicy nic nie wyczarują. A wydaje mi się, że mamy kilka person w drużynie którzy piłkę prosto kopnąć potrafią i coś może z tego wyjść efektywnego i efektownego. I taką*Legię bym chciał oglądać, która klepie, nie schodzi z połowy przeciwnika i strzela im minimum jedną bramkę więcej w każdym meczu. Zobaczymy co wymyśli nasz trenejro, i jak to będzie w praktyce wyglądało. Jak zawsze jestem optymistą.

Mógłby ktoś przybliżyć jak wyglądały drużyny przez niego prowadzone. Czy była to składna gra, przyjemna dla oka, trochę techniczna czy raczej łupanka i zapierdalanie a nuż coś wpadnie?
                      To dajmy Stachowi czas do końca roku, żeby ogarnął boiskowe cipy a potem znowu Berg - w końcu jest dalej na etacie...
                      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                        Może Ukraińska kierownik drużyny do kompletu?

Komentarz

Mam nadzieję, że ten wybór był poparty dokładną analizą, merytoryczną dyskusją nt. rozwoju klubu oraz jego funkcjonowania (młodzież, rezerwy, transfery) i nie strzelimy takiej gafy jak z Bergiem. Szkoda by było zmarnować okres, w którym Legia mogłaby dominować latami, bo tak być powinno patrząc na rywalizację w naszej lidze.

Liczę, że złapie te pizdy za wszarz, skończy głupie tłumaczenia i odpowiednio przewietrzy szatnię. Zostały nam dwa miesiące do przerwy w rozgrywkach, kiedy będzie można odpowiednio przygotować drużynę, dokonać korekt w składzie i na spokojnie wypracować kilka wariantów. Tymczasem musi posprzątać ten taktyczny i mentalny burdel, który tutaj zastał. Oby, przez ten czas, strata do lidera nie powiększyła się znacznie. Na uratowanie sytuacji w Lidze Europy nie liczę.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

Jak nie wyjebie z 2 dla przykładu to nic nie ugra, oczekuję od niego Mistrza Polski czyli tego po co tu przyszedł, awans w Le będzie miłym zaskoczeniem, jak to zrobi to jego sprawa. Po owocach go poznamy.

Komentarz

Po pierwszej konferencji prasowej po przegranym meczu zobaczymy jaki z Niego ,,kozak". Czy będzie pierdzielił jak połamany Berg i próbował czarować czy powie konkretnie zjebaliśmy, piłkarze zagrali jak ślepa bezręka małpa na katarynce. Życzę Staśkowi jak najlepiej i czekam na Jego wspólną fotkę z Kubulkiem na FB jaknajlepiej

Komentarz

Pracuję...
                              X