Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy kontrakt Stanko

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bondek RedStar'sAlcoholic
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez tato
    Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
    Zamieszczone przez Beny
    Zamieszczone przez tato
    Po wysłaniu na zieloną trawkę obiboka Staronia kolej na następnych bumelantów: Engela, Trylnika, Olędzkiego i Strejlaua...
    A kogo na ich miejsce i za jakie pieniądze? :>
    zaraz zaraz, uwazasz, ze towarzystwo wzajemnej adoracji samo siebie pozwalnia?? 8- ...jakos nie chce mi sie w to wierzyc
    Niestety sam w to nie wierzę, ale ciągle się łudzę, że Zarajczyk oprzytomnieje i ich wypierdzieli.

A kogo na ich miejsce... np. koleżka Grzegorz Kita wydaje się być niezłym transferem, więc może dalej tym tropem...

akurat ten koles ma swoje 5 minut na Legii, ale watpie zeby pokazal cos wielkiego, chociaz........ 8o

Zostaw komentarz:

• tato
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
    Zamieszczone przez Beny
    Zamieszczone przez tato
    Po wysłaniu na zieloną trawkę obiboka Staronia kolej na następnych bumelantów: Engela, Trylnika, Olędzkiego i Strejlaua...
    zaraz zaraz, uwazasz, ze towarzystwo wzajemnej adoracji samo siebie pozwalnia?? 8- ...jakos nie chce mi sie w to wierzyc
    Niestety sam w to nie wierzę, ale ciągle się łudzę, że Zarajczyk oprzytomnieje i ich wypierdzieli.

A kogo na ich miejsce... np. koleżka Grzegorz Kita wydaje się być niezłym transferem, więc może dalej tym tropem...

Zostaw komentarz:

odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Beny
    Zamieszczone przez tato

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez tato

Zostaw komentarz:

• tato
    odpowiedział(a)
    Po raz kolejny (w Łodzi) Stanko Diabeł :nir: Svitlica potwierdził, że podpisanie z nim nowego kontraktu jest sprawą absolutnie priorytetową.
    Cieszy mnie, że kirownictwo Legii czyni już pewne oszczędności, które mają na celu zagwarantowanie odpowiedniej kwoty na kontrakt dla Stanko.

Zostaw komentarz:

odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez C@mo

tez tego nie moge przebolec
    uwazam ze to byl duzy blad dzaialczy Legii
    polasili sie na pare euro a dzis Tomek pewnie mialby pewne miejsce w skladzia a tak rozmienia sie troche na drobne w przeciętnym Arhus

niestety duzo w tm zaslugi Drago który niesbyt lubil pilkarzy technicznych
    fakt. faktem!! przydalby sie teraz w Legii na pewno!! chociazby po to zeby zwiekszyc rywalizacjie, bo taki Sagan czuje sie pewnie w pierwszym skladzie, walczy ale nie ma efektow tej walki... :/

Zostaw komentarz:

• C@mo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raekwon99
    Zamieszczone przez andrzejzb
    Trzeba tak zaśpiewać na Gieksie, żeby się w zimie nie okazało, że Stanko zostanie sprzedany. Kasa na takiego zawodnika musi być, bo on jest :+: Wielki :+: I uważam, że takiego zawodnika byłoby ciężko zastąpić, o ile w ogóle by się dało.
    IMO dałoby się bez problemu, problem jest gdzieś indziej. Mianowicie, brakuje kreatywnych ludzi do II linii. I to jest ból. Jak się tacy znajdą to napastnikiem będzie mógł być każdy A tak mamy oklepany jeden schemat z prostopadłym podaniem do biegającego w linii z obrońcami Stanko i cała gra...
    Ważna jest też skuteczność(Saganowski), a Stanko takową posiada. Każdego da się zastąpić, tylko żeby to była zmiana na lepsze, a nie ma kasy na dobrych napastników. Co do drugiej linni to masz rację, ale taka polityka jak oddaje się Duńczykom Mazurkiewicza, który był właśnie kreatywny.

tez tego nie moge przebolec
    uwazam ze to byl duzy blad dzaialczy Legii
    polasili sie na pare euro a dzis Tomek pewnie mialby pewne miejsce w skladzia a tak rozmienia sie troche na drobne w przeciętnym Arhus

niestety duzo w tm zaslugi Drago który niesbyt lubil pilkarzy technicznych

Zostaw komentarz:

• dyha
    odpowiedział(a)
    Mi sie wydaje że jeśli stanko utrzyma dobrą forme , i nadal bedzie dużo strzelał , zostanie wkoncu powołany do reprezentacji Serbii i CZarnogówy , a wtedy to już ciężko będzie go zatrzymać w Warszawie.

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Trzeba tak zaśpiewać na Gieksie, żeby się w zimie nie okazało, że Stanko zostanie sprzedany. Kasa na takiego zawodnika musi być, bo on jest :+: Wielki :+: I uważam, że takiego zawodnika byłoby ciężko zastąpić, o ile w ogóle by się dało.
    IMO dałoby się bez problemu, problem jest gdzieś indziej. Mianowicie, brakuje kreatywnych ludzi do II linii. I to jest ból. Jak się tacy znajdą to napastnikiem będzie mógł być każdy A tak mamy oklepany jeden schemat z prostopadłym podaniem do biegającego w linii z obrońcami Stanko i cała gra...

Zostaw komentarz:

odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Aigel
    Zamieszczone przez MaxyM
    Dla mnie lepszym zawodnikiem obecnie grającym jest Saganowski, choć nie strzela tyle co powinien.
    No nie ja bym go na lawie posadzil, dla mnie to gracz pokriju Kucharskiego.
    Stanko jest bardzo dobrym napastnikiem (moim zdaniem drugim w polskiej lidze po Zurawskim) i trzeba go za wszelka cene zatrzymac. Oczywiscie nie moze zarabiac 2 razy tyle co reszta, ale powinien mie cjeden z wyzszych kontraktow.
    hmmm ...jak posadzi sie Sagana na lawce to nie bedzie mial kto grac ...dlatego trzeba troszke go podkrecic :>

Zostaw komentarz:

• Jackos
    odpowiedział(a)
    Z tego co pamiętam to Mięciel (Majewski zresztą też) zarabiał 150 tys euro/rok, czyli mniej więcej tyle samo co teraz chce Stanko. A więc to naprawdę nie jest kosmiczna suma. Ja bym osobiście (jak już pisałem), trochę się potargował, ale na pewno nie obcinałbym za nisko, choćby przez szacunek, bo w porównaniu z Żurawskim i Krzyszałowiczem to nie są duże pieniądze

Zostaw komentarz:

• Jawor_CDR
    odpowiedział(a)
    Hmm... trudna sprawa. Jak dla mnie to Stanko oczywiście powinien zostac, ale wątpie czy Legię stać będzie na zapłacenie mu 2 razy więcej niz ma teraz. W innym wypadku nie musielibysmy sprzedawac Mieciela, ktory mial jeden z wyzszych kontraktow.

Zostaw komentarz:

odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Aigel
    Zamieszczone przez MaxyM
    Dla mnie lepszym zawodnikiem obecnie grającym jest Saganowski, choć nie strzela tyle co powinien.
    Stanko jest bardzo dobrym napastnikiem (moim zdaniem drugim w polskiej lidze po Zurawskim) i trzeba go za wszelka cene zatrzymac. Oczywiscie nie moze zarabiac 2 razy tyle co reszta, ale powinien mie cjeden z wyzszych kontraktow.
    ale poki co nie mozna posadzic Sagana na lawe, nawet dla przykladu, bo brak jest konkurencji

a co do Svitlicy, to oczywiscie podniesc wartosc kontraktu nalezy, ale mozna przy tym rowniez zapewne cos w nim zmienic ...mysle ze w jego kontrakcie roi sie od jakis kluzul itp, a wiec cos za cos

Zostaw komentarz:

• Aigel
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Stanko rzekł :

Gdyby nie koledzy, nie byłoby moich goli. Jeden zawodnik, choćby nie wiem, jak był dobry, sam nie może wygrać meczu. Dziś pokazaliśmy, że fizycznie i psychicznie jesteśmy dobrze przygotowani. Udowodniliśmy, że mamy charakter i umiejętności jakie powinna mieć drużyna walcząca o mistrzostwo Polski. Przy bramce dostałem idealne podanie od Łukasza. Dobrze, że sędzia nie podniósł chorągiewki. Spojrzałem na niego, on na mnie. Ostatnio bywało tak, że jak tylko sędziowie widzieli, że dostaję piłkę i jestem sam na sam, od razu podnosili chorągiewkę. Ten był jakiś inny, nie zrobił tego. I dobrze, bo spalonego nie było. A akcja była, jakbyśmy ćwiczyli na treningu. Nie pamiętam, kiedy w sześciu kolejnych meczach strzeliłem siedem goli. A to wszystko dlatego, że się świetnie czuję w Warszawie, a Legia jest w moim sercu. Dziś rzeczywiście więcej wracałem po piłkę do środka boiska, bo taka była potrzeba chwili. Wszystko zależy od tego, jak gra zespół. Jeśli atakuje, to ja nie mam po co wracać. Dziś inicjatywę miał Widzew, było ciężko. Dlatego pomagałem

Vuko dodał :

Ja już nie wiem jak mam komplementować Stanko. Na jego gole co prawda pracuje cała drużyna, ale to co on robi to mistrzostwo świata. Ile on nam już meczów wygrał, ile punktów zapewnił.

On MUSI zostać !

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X