Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy kontrakt Stanko

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowy kontrakt Stanko

Myślę, że panowie "działacze" powinni się poważnie sprężyć i szybko podpisać ze Stanko nowy kontrakt. Ten gość powinien zarabiać tyle ile chce, bo na tyle z pewnością zasługuje. Jeśli w Legii nie ma tyle pieniędzy to proponuję oszczędności od zaraz: zwolnić nierobów- Trylnika, Engela, Strejlaua i Olędzkiego. Od razu znajdą się pieniążki na kontrakt dla faceta, który naprawdę na to zasługuje. Można również rozwiązać umowy z Szalą i Jóźwiakiem co również zapewni parę złotych oszczędności.
    Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Nowy kontrakt dla Stanko powinien być sprawą najistotniejszą - jest to zawodnik nie do zastąpienia przez jakiegokolwiek innego grającego w polskiej lidze. Zresztą on będzie dobry tylko u nas - za granicą będzie grzał ławę i zejdzie na psy, jak Karwan.
    Stanko zostań - szacunek dla ciebie!!! :+:
    BÓG TEŻ JEST LEGIONISTĄ

Komentarz

Ja też jestem zwolennikiem tego żeby podpisać nowy kontrakt ze Svitlicą. Jednak moim zdaniem powinien zarabiać jakieś rozsądne pieniądze. Jeżeli zażąda jakiś kosmicznych kwot to straci w moich oczach i wtedy bym się poważnie zastanowił czy jest sens płacić mu takie pieniądze...
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Stanko ma niesamowity instynkt strzelecki

Nie da się jednek ukryc, że on zyje przede wszystkim z dobrych podań, albo dobija strzały odbite przez bramkarzy.
        A tez nie da się ukryć, że Svitlica ma większą swobode ruchu, wtedy, kiedy gra w duecie z innym napastnikiem, który też bardzo mocno absorbuje uwage obrońców - w zeszłym roku z Kucharskim, w tym roku z Saganowkim.

Gdy na wiosnę Stanko był mocniej pilnowany, to szalał Sagan, a Svitlica przez okres ponad miesiąca nie mógł trafić do siatki.

Nie uważam, żeby Stanko był więcej wart od Sagana. Jesli nowy kontrakt, to za podobne pieniądze.
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Nowy kontrakt Stanko

Zamieszczone przez tato
          Myślę, że panowie "działacze" powinni się poważnie sprężyć i szybko podpisać ze Stanko nowy kontrakt. Ten gość powinien zarabiać tyle ile chce, bo na tyle z pewnością zasługuje...
          W 100% zgadzam się z Tobą co do tego, że trzeba Stanko dać tyle kasy ile chce (ocywiście w granicach zdrowego rozsądku!). Ale z formami oszczędności to trochę przesadziłeś. Rzecznik prasowy OUT! zgadzam się - nie pamiętam kiedy go w telewizji widziałem. Ale Engel? Człowieku czy Ty naprawdę kibicujesz Legii? To, że przyszedł ten gość to naprawdę supersprawa! Fachowiec z górnej półki! :+: Ma masę układów i znajomości, które mogą się klubowi przydać.
          Stanko i Sagan to extra duet w ataku, ale Sagan nie jest mniej wart od Svitlicy. Niech zarabiają po tyle samo (obaj razem dostają mniej kasy niż jeden Żurawski) !!!
          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Zamieszczone przez m84
            Jeżeli zażąda jakiś kosmicznych kwot to straci w moich oczach i wtedy bym się poważnie zastanowił czy jest sens płacić mu takie pieniądze...
            Myślę, że to nam nie grozi bo z tego co słyszałem Stanko chce 600 000 pln za sezon, a to jest mniej niż zarabia leszcz- Żurawski. Nie chcę nawet porównywać Stanko do Żurawia, bo bym musiał Stanko za to przeprosić.
            Z pewnością idol Stolicy jest wart pieniędzy, które chciałby zarabiać.

Komentarz

Zamieszczone przez tato
              Zamieszczone przez m84
              Jeżeli zażąda jakiś kosmicznych kwot to straci w moich oczach i wtedy bym się poważnie zastanowił czy jest sens płacić mu takie pieniądze...
              Myślę, że to nam nie grozi bo z tego co słyszałem Stanko chce 600 000 pln za sezon, a to jest mniej niż zarabia leszcz- Żurawski. Nie chcę nawet porównywać Stanko do Żurawia, bo bym musiał Stanko za to przeprosić.
              Z pewnością idol Stolicy jest wart pieniędzy, które chciałby zarabiać.
              Wiesz, ja uważam, że działacze powinni dać Svitlicy te 600 koła rocznie bo wg. mnie nawet jak na polskie warunki to nie są jakieś niebotyczne pieniądze a Stanko jest strzelcem wyborowym. Prawdę mówiąc zobaczywszy ten wątek myślałem, że Stanko już podpisał nową umowę...

A co do Żurawskiego - to nie jest leszcz. To IMO świetny napastnik, tyle że kompletnie inaczej grający niż Svitlica - jeden z najlepszych w te części Europy i chyba jedyny z ligi polskiej który mógłby poradzić sobie we Włoszech czy Hiszpanii - i to wcale nie w najsłabszym klubie. A takie teksty o leszczach itd. jak napisałeś to przystoją na wislakrakow.com/forum a nie tu.
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

Re: Nowy kontrakt Stanko

Zamieszczone przez rolnik
                Zamieszczone przez tato
                Myślę, że panowie "działacze" powinni się poważnie sprężyć i szybko podpisać ze Stanko nowy kontrakt. Ten gość powinien zarabiać tyle ile chce, bo na tyle z pewnością zasługuje...
                Ale Engel? Człowieku czy Ty naprawdę kibicujesz Legii? To, że przyszedł ten gość to naprawdę supersprawa! Fachowiec z górnej półki! :+: Ma masę układów i znajomości, które mogą się klubowi przydać.
                Ten pan jest już w Legii jakiś czas i jakoś efektów jego pracy nie widać (oprócz co miesiąc wypłacanej, pokaźnej pensji) :fu: Może i ma znajomości, ale ja (wyobraź sobie- kibicuję Legii) oceniam ludzi zawodowo, po efektach ich pracy. W przypadku p. Engela to jedynie marne felietony w NL. Kiero pisze 100 razy lepiej.
                Np. p. Grzegorz Kita jest w Legii znacznie krócej a zdołał załatwić już dla Legii kilka kontraktów sponsoringowych. Efekty jego pracy są aż nadto widoczne (choćby na koszulkach).
                Pan Engel niestety jest w Legii pasażerem - wiezie się... niestety i jego znajomości i kontakty też.

Komentarz

J. Engel obejmując stanowisko dyrektora sportowego Legii zapowiedział, że efektów jego pracy nie będzie widać już po tygodniu czy miesiącu. Potrzeba więcej czasu by móc wydawać sądy.
                  W wywiadze dla NL przedstawił swoją wizję, jaką politykę będzie prowadził i powiem szczerze, że naprawdę facet dobrze myśli (zapraszam do lektury). Ma u mnie kredyt zaufania.
                  Co do Grześka Kity to też ma u mnie kredyt zaufania ale osobiście nie wierzę, że obencość w Legii Engela choć w małym stopniu nie przekonały Browarów Warszawskich :+: do podpisania umowy sponsorskiej.
                  Pozdrawiam

Komentarz

Dokladnie... Powinni zrobic wszystko zeby Stanko zostal...
                    Wcale sie nie zdziwie jak sie niedlugo pojawi po niego ktos z jakas ladna sumka... yhhh STANKO MUSI ZOSTAC
                    "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

nie ma wątpliwosci ze Stanko musi zostac ale czy zostanie tu sprawa sie zaczyna komplikowac! sami przeciesz wiemy ze Stanko to skarb ale też wiemy ze za takie jakie teraz pieniadze gra to juz napewno nie zgodzi sie na podpisanie podobnego kontraktu! wiec pannowie dzialacze powinni dac mu te 600tys rocznie bo w porównaniu z innymi pilkarzami np. z Wisły lub Groclinu ten kontrakt nie był by taki duzy a jak sam Stanko podkreslil chciałby się tu osiedlic na długi czas! jesli działacze nie dojda do porozumienia to Stanko niestety odejdzie w czerwcu za darmo bo jak wiadomo chce zabespieczyc sie finansowo na przyszłosc i wcale mu sie nie dzwie (rodzina) a przy takich zarobkach jakie ma obecnie w Legii tego sie nie da zrobic ! wiec pannowie działacze pomimo kłopotów finansowych zrobcie wszytko i podpiscie jak najszybcej nowy kontrakt ze Stanko!!!
                      Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

jeszcze latem jakos nie specjalnie martwilo mnie ze Stanko mial odesjsc ale po ostanich wyczynach i indolencji strzleckiej Sagana to nie wyobrazam sobie Legii bez niego

zasluzyl na nowy kontrakt i odpowiednia gaze tyle tylko ze Legia nie jest mu wstanie zaproponowac nawet polowy tego co moze dostac w na Zachodzie,Rosji czy katarze wiec jesli pojawi sie chetny to moze byc problem

Komentarz

Zamieszczone przez kamyk
                          nie ma wątpliwosci ze Stanko musi zostac ale czy zostanie tu sprawa sie zaczyna komplikowac! sami przeciesz wiemy ze Stanko to skarb ale też wiemy ze za takie jakie teraz pieniadze gra to juz napewno nie zgodzi sie na podpisanie podobnego kontraktu! wiec pannowie dzialacze powinni dac mu te 600tys rocznie bo w porównaniu z innymi pilkarzami np. z Wisły lub Groclinu ten kontrakt nie był by taki duzy a jak sam Stanko podkreslil chciałby się tu osiedlic na długi czas! jesli działacze nie dojda do porozumienia to Stanko niestety odejdzie w czerwcu za darmo bo jak wiadomo chce zabespieczyc sie finansowo na przyszłosc i wcale mu sie nie dzwie (rodzina) a przy takich zarobkach jakie ma obecnie w Legii tego sie nie da zrobic ! wiec pannowie działacze pomimo kłopotów finansowych zrobcie wszytko i podpiscie jak najszybcej nowy kontrakt ze Stanko!!!
                          ijemydalej: święte słowa

Komentarz

sadze ze dzialacze czekaja jak sie rozwinie sytuacja z Saganem i wtedy beda wiedziec ile hajsu itd... wiec przyjdzie nam troche poczekac... ale oczywiscie chcialbym zeby Stanko juz podpisal nowy kontrakt...

Komentarz

Jak nie podpisza z nim kontraktu to będzie tragedia roku. Lepiej teraz dać mu więcej niż w czerwcu oddawać za darmo. Poza tym obecna sytuacja Legii w ataku nie jest zbyt dobra, więc działacze do roboty
                              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Pracuję...
                              X