Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy kontrakt Stanko

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Z tego co pamiętam to Mięciel (Majewski zresztą też) zarabiał 150 tys euro/rok, czyli mniej więcej tyle samo co teraz chce Stanko. A więc to naprawdę nie jest kosmiczna suma. Ja bym osobiście (jak już pisałem), trochę się potargował, ale na pewno nie obcinałbym za nisko, choćby przez szacunek, bo w porównaniu z Żurawskim i Krzyszałowiczem to nie są duże pieniądze
    "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Komentarz

Zamieszczone przez Aigel
      Zamieszczone przez MaxyM
      Dla mnie lepszym zawodnikiem obecnie grającym jest Saganowski, choć nie strzela tyle co powinien.
      No nie ja bym go na lawie posadzil, dla mnie to gracz pokriju Kucharskiego.
      Stanko jest bardzo dobrym napastnikiem (moim zdaniem drugim w polskiej lidze po Zurawskim) i trzeba go za wszelka cene zatrzymac. Oczywiscie nie moze zarabiac 2 razy tyle co reszta, ale powinien mie cjeden z wyzszych kontraktow.
      hmmm ...jak posadzi sie Sagana na lawce to nie bedzie mial kto grac ...dlatego trzeba troszke go podkrecic :>
      Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

Zamieszczone przez Raekwon99
        Trzeba tak zaśpiewać na Gieksie, żeby się w zimie nie okazało, że Stanko zostanie sprzedany. Kasa na takiego zawodnika musi być, bo on jest :+: Wielki :+: I uważam, że takiego zawodnika byłoby ciężko zastąpić, o ile w ogóle by się dało.
        IMO dałoby się bez problemu, problem jest gdzieś indziej. Mianowicie, brakuje kreatywnych ludzi do II linii. I to jest ból. Jak się tacy znajdą to napastnikiem będzie mógł być każdy A tak mamy oklepany jeden schemat z prostopadłym podaniem do biegającego w linii z obrońcami Stanko i cała gra...
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

Mi sie wydaje że jeśli stanko utrzyma dobrą forme , i nadal bedzie dużo strzelał , zostanie wkoncu powołany do reprezentacji Serbii i CZarnogówy , a wtedy to już ciężko będzie go zatrzymać w Warszawie.

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
            Trzeba tak zaśpiewać na Gieksie, żeby się w zimie nie okazało, że Stanko zostanie sprzedany. Kasa na takiego zawodnika musi być, bo on jest :+: Wielki :+: I uważam, że takiego zawodnika byłoby ciężko zastąpić, o ile w ogóle by się dało.
            IMO dałoby się bez problemu, problem jest gdzieś indziej. Mianowicie, brakuje kreatywnych ludzi do II linii. I to jest ból. Jak się tacy znajdą to napastnikiem będzie mógł być każdy A tak mamy oklepany jeden schemat z prostopadłym podaniem do biegającego w linii z obrońcami Stanko i cała gra...
            Ważna jest też skuteczność(Saganowski), a Stanko takową posiada. Każdego da się zastąpić, tylko żeby to była zmiana na lepsze, a nie ma kasy na dobrych napastników. Co do drugiej linni to masz rację, ale taka polityka jak oddaje się Duńczykom Mazurkiewicza, który był właśnie kreatywny.

tez tego nie moge przebolec
            uwazam ze to byl duzy blad dzaialczy Legii
            polasili sie na pare euro a dzis Tomek pewnie mialby pewne miejsce w skladzia a tak rozmienia sie troche na drobne w przeciętnym Arhus

niestety duzo w tm zaslugi Drago który niesbyt lubil pilkarzy technicznych

Komentarz

Zamieszczone przez C@mo

tez tego nie moge przebolec
              uwazam ze to byl duzy blad dzaialczy Legii
              polasili sie na pare euro a dzis Tomek pewnie mialby pewne miejsce w skladzia a tak rozmienia sie troche na drobne w przeciętnym Arhus

niestety duzo w tm zaslugi Drago który niesbyt lubil pilkarzy technicznych
              fakt. faktem!! przydalby sie teraz w Legii na pewno!! chociazby po to zeby zwiekszyc rywalizacjie, bo taki Sagan czuje sie pewnie w pierwszym skladzie, walczy ale nie ma efektow tej walki... :/

Komentarz

Po raz kolejny (w Łodzi) Stanko Diabeł :nir: Svitlica potwierdził, że podpisanie z nim nowego kontraktu jest sprawą absolutnie priorytetową.
                Cieszy mnie, że kirownictwo Legii czyni już pewne oszczędności, które mają na celu zagwarantowanie odpowiedniej kwoty na kontrakt dla Stanko.
                Po wysłaniu na zieloną trawkę obiboka Staronia kolej na następnych bumelantów: Engela, Trylnika, Olędzkiego i Strejlaua...
                Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Komentarz

Zamieszczone przez tato
                  Po wysłaniu na zieloną trawkę obiboka Staronia kolej na następnych bumelantów: Engela, Trylnika, Olędzkiego i Strejlaua...
                  A kogo na ich miejsce i za jakie pieniądze? :>

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                    Zamieszczone przez tato
                    zaraz zaraz, uwazasz, ze towarzystwo wzajemnej adoracji samo siebie pozwalnia?? 8- ...jakos nie chce mi sie w to wierzyc

Komentarz

Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
                      Zamieszczone przez Beny
                      Zamieszczone przez tato
                      zaraz zaraz, uwazasz, ze towarzystwo wzajemnej adoracji samo siebie pozwalnia?? 8- ...jakos nie chce mi sie w to wierzyc
                      Niestety sam w to nie wierzę, ale ciągle się łudzę, że Zarajczyk oprzytomnieje i ich wypierdzieli.

A kogo na ich miejsce... np. koleżka Grzegorz Kita wydaje się być niezłym transferem, więc może dalej tym tropem...
                      Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Komentarz

Zamieszczone przez tato
                        Zamieszczone przez Bondek RedStar'sAlcoholic
                        Zamieszczone przez Beny
                        Zamieszczone przez tato
                        Niestety sam w to nie wierzę, ale ciągle się łudzę, że Zarajczyk oprzytomnieje i ich wypierdzieli.

A kogo na ich miejsce... np. koleżka Grzegorz Kita wydaje się być niezłym transferem, więc może dalej tym tropem...

akurat ten koles ma swoje 5 minut na Legii, ale watpie zeby pokazal cos wielkiego, chociaz........ 8o

Komentarz

Pracuję...
                        X