Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy Svitlica powinien dostac powolanie do kadry Serbii??

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy Svitlica powinien dostac powolanie do kadry Serbii??

Wedlug mnie tak stanko swoja gra pokazal ze moze w kadrze serbi naprawde duzo zdzialac mowiono tez ze powinien przyjac polskie obywatelstwo nie powiem ze to nie bylo by mile ale stanko zawsze stawial sprawe jasno mowil ze jest serbem i zawsze serbem pozostanie mam nadzieje ze dostanie on swoja szanse pokazania sie w reprezentacji nawet jesli mial by grac przeciwko polsce.Co Wy na to?????????
    Zawsze z Legia-czy wygrywasz czy tez nie ja zawsze bede kochal Cie

Z całym szacunkiej jego dokonań dla Legii , moim zdaniem dorobek strzelecki w Polskiej lidze niewiele może znaczyć przy osiągnięciach Serbów w zachodnich klubach.
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Ja powiem tak - jak Stanko strzeli gola Polakom to się będę bardzo cieszył

Komentarz

Nie Wiem.

Może tak jeżeli PZPN nie da mu obywatelstwa polski. Bo po co ma w reprezentacji swojego kraju konkurowac z Napastnikami z lig Holenderskich i Hiszpańskich.
        ,, Kocham ten Klub ,kocham te barwy " Na Zawsze z legią )

Komentarz

cos Stanko wypowiadał się na temat Polskiego obywatelstwa dzis w tvp1 i mówił ze musiał by sie głęboko zastanowic natym! ale mysle ze Stanko dostanie powołanie na mecz z Polską! a jak spytali Vuka o obywatelstwo Polskie powiedział ze tyko i wyłacznie moze grac w Serbii!
          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez kamyk
            cos Stanko wypowiadał się na temat Polskiego obywatelstwa dzis w tvp1 i mówił ze musiał by sie głęboko zastanowic natym! ale mysle ze Stanko dostanie powołanie na mecz z Polską! a jak spytali Vuka o obywatelstwo Polskie powiedział ze tyko i wyłacznie moze grac w Serbii!
            tez to widzialem Listkiewicz nawet powiedzial ze mu w tym pomoc(zmianie obywatelstwa )

Komentarz

Myślę, że mimo iż jest to świetny piłkarz to na Serbię trochę za słaby. Poza tym on potrzebuje trochę czasu na rozegranie się w nowym środowisku, bo w Legii początek miał cienki. A w reprezentacji po 2 słabszych meczach chyba by go odstawili.
              Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

sadze ze napewno na probe w meczu sparingowym powinnien dostac szanse... w koncu krole strxzelwcow ligi polskiej to nie jest taka prosta sprawa a i w tym sezonie pokazuje sie z bardzo dobrej strony i to0 bez okresu przygotowawczego...

Komentarz

Jak się patrzy na to jakich mają Serbowie zawodników w atatku, to trzeba stwierdzić , że szanse Stanko wyglądają mizernie. Tym bardziej , że liga polska nie jest, delikatnie mówiąc, zbyt ceniona w Europie. Ale naprawdę bardzo bym się cieszył gdyby Svitlica miał taką możliwość. Tak szczerze to jednak w to wątpie....
                  http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
                  LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Powinien dostać szansę z dwóch powodów. Pierwszy, to to że Stanko ma nosa do strzelania goli i umie je strzelać każdemu - mecz na Mestalla z Valencią był tego widocznym przykładem. Drugi powód - z naszego punktu widzenia ważniejszy to to, że może wreszcie skończyłoby się to pierdolenie w szmatławcach o naturalizacji Svitlicy (on wiele razy mówił że nie, a temat wraca)...
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

Stanko wcale nie jest za słaby aby grac w reprezentacji Serbii i Czarnogóry. Nie ma za to renomy, która pozwoliłaby mu na to. Ale jeżeli nadarza się taka okazja, jak mecz z Polską, gdzie Svitlica gra, to trener reprezentacji powinien wykazać się odwagą i powołać Stanka, bo on na to zasługuje.

Komentarz

To czy Stanko dostanie powolanie do reprezentacji "plavich"zalezy przede wszystkim od ichniejszego selekcjonera Petkovicia,jest to mecz towarzyski w ktorym powinien on dac ograc sie kopaczom ,ktorzy na codzien w niej nie graja- to jest szansa Svitlicy ,mam nadzieje ,ze ja dostanie.
                        A z polskim obywatelstwem dla Svitlicy to dla mnie jakas paranoja,on wyraznie sie zadeklarowal ,ze czuje sie Serbem a to wlasnie Polacy(zwlaszcza dziennikarze i dzialacze PZPN)chca z niego na sile zrobic naturalizowanego Polaka.Sorry ale jak on raczej nie chce to poco go do tego zmuszac.

Komentarz

Do Keżmanów i Kovaceviciów to mu daleko.Z jednej strony dobrze ,bo skończyłyby się dyskusje o jego naturalizacji ,a z drugiej ,to nie byłoby dobrze dla Legii,gdyby jeździł na kadrę regularnie i grał ,ale myślę ,ze to mu nie grozi.Fajnie ,ze strzela bramki dla Legii ,ale ja nie chce go w polskiej reprezentacji.On jest Serbem i tylko tam moze grać.

Komentarz

zeby Stanko zagral w reprezentacji serbii brakuje mu menago ktory by go tam wkrecil
                            Deyna Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz.

Komentarz

To naprawdę nie jest nasz problem, czy Svitlica zagra w kadrze Serbii, czy nie. Życzyłbym mu tego, ale też jest on wyróżniającym się graczem polskiej ligi, która jednak nawet w porównaniu z Serbską (Partizan w LM) nie stanowi jakiejś rewelacji.

Svitlica w reprezentacji Polski? Też by się pewnei nie nagrał. Niedzielan, Rasiak, Kryszałowicz, Olisadebe, Żurawski, Frankowski, Reiss, Saganowski, Mieciel - wszyscy oni przentują poziom podobny.
                              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                              X