Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia w Pucharze Polski

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jezeli dobrze widziałem to tym razem 8,9 zl
    Ja za piątaka nabyłem

Komentarz

• Ipla, oddaj moje 3,9!!
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• To na polsat.sport nie wolno oglądać?

p.s. Tak, wiem, nie wszyscy mają dostęp ... ale może zapomnieli więc piszę
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta

Ja za piątaka nabyłem
          Już wiem: ja kupiłem ten dzisiejszy mecz, a Ty ten z 1997 r.

Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
          To na polsat.sport nie wolno oglądać?

Zaiste, nie wszyscy mają.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mi się nie podoba tylko mały czarny w składzie ale może się wreszcie przełamie i zacznie zap..ć? Dostaje ostatnią szansę!

Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
              W składzie tylko 3 zawodników z podstawowej 11 - Jędza, Karbo i Kapi. Będzie ciekawie
              Spoko, wczoraj Barka trzecim składem pojechała Dynamo czwórką

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                To na polsat.sport nie wolno oglądać?

Gdybyś napisał tak o Super Polsacie to każdemu byłoby wolno (coś mi świta, że jeszcze niedawno leciał tam puchar).

Komentarz

• Zamieszczone przez pietaszek Zobacz posta

Spróbuj KeepSolid VPN. Mają teraz promocję 6 miesięcy bezpłatnie dla 5 urządzeń (często dają jakieś kody, a ważności konta się kumulują). Polski serwer jakiś widziałem, ale ja używam w drugą stronę. Uruchamiasz aplikację na komórce i możesz udostępnić internet.

źródło pepper.pl

Wielkie dzieki kolego, wszytko dziala, wlasnie ogladam.

BTW: Iple ogarnalem za 5.
                  Red is bad.

Komentarz

• Cholewiak rozpoczął...

Komentarz

• O kurde, Enkeleid Dobi się odnalazł po tylu latach

Komentarz

• Szybki gol i już cofnięcie się.
                        Dobrze że ci z Widzewa z przodu są dosyć beznadziejni. Nawet Wieteska ich tam czyści.

Komentarz

• Ależ ten czarniawy jest beznadziejny.
                          Mam nadzieję, że 711 dał mu dzisiaj ostatnią szansę.

Komentarz

• Beznadziejna pierwsza połowa...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Ja rozumiem wszystko ale to jest żałosne !!! Lopez i Valencia to powinni dostać zakaz wykonywania zawodu ... po co oni grają ? Nie rozumiem

Komentarz

• Super meczyk, znakomicie się to ogląda. Widać, że rezerwowi spragnieni gry, więc mocno naciskają. Szczególnie podoba mi się rozegranie piłki przez Wieteske.
                                Nawet się czasem uśmiechne pod nosem jak on kolejny raz wykopuje piłkę na oślep. Jakby ktoś zrobił z tego kompilacje to bym sobie puszczał w wolnych chwilach.

Komentarz

Pracuję...
                                X