Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia w Pucharze Polski

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Da radę na ten mecz wykupić dostęp do Ipli za kilka złotych?
    A jeżeli tak, to jak to zrobić, bo krążę tam, krążę i nie mogę znaleźć
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Da radę na ten mecz wykupić dostęp do Ipli za kilka złotych?
      A jeżeli tak, to jak to zrobić, bo krążę tam, krążę i nie mogę znaleźć
      https://www.ipla.tv/live/Totolotek-P...Warszawa/21375

Komentarz

• Strona, której szukasz nie istnieje lub materiał nie jest dostępny w Twojej lokalizacji
        A jak klikam "live", to wyskakuje kilka transmisji (siatkówka, Wydarzenia...), ale meczu nie ma

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Dobra, ogarnąłem, że w robocie komp idzie przez zagraniczny serwer.
          Na telefonie się odpala.

Jeszcze jedno pytanie niepełnosprytne: Czy jak kupię teraz na telefonie (żeby nie czekać na godziny szczytu pzred meczem), to dostanę jakiś kod z którym potem bedę mógł ogladac w domu na kompie czy będę mnógł oglądac tylko na telefonie?

Komentarz

Dobra, ogarnąłem, że w robocie komp idzie przez zagraniczny serwer.
            Na telefonie się odpala.

Jeszcze jedno pytanie niepełnosprytne: Czy jak kupię teraz na telefonie (żeby nie czekać na godziny szczytu pzred meczem), to dostanę jakiś kod z którym potem bedę mógł ogladac w domu na kompie czy będę mnógł oglądac tylko na telefonie?
            Nie dostaniesz kodu. Jak zapłacisz, to będziesz miał dostęp do tej konkretnej transmisji z każdego urządzenia na którym się zalogujesz na swoje konto na ipla.

Komentarz

• Dzięki, lecę do kasy

Komentarz

Dobra, ogarnąłem, że w robocie komp idzie przez zagraniczny serwer.
                Na telefonie się odpala.

Czasem dają kod, ale teraz mi nie przysłali. Wystarczy chyba się zalogować na swoje konto i ma się możliwość wączenia transmisji od 19.30.

Komentarz

• Hmm, a po co kupować na IPli skoro jest na Polsat Sport? Polsat Sport jest chyba wszędzie w pakiecie?
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• w nc+ nie ma niestety
                    You'll take my life but I'll take yours too
                    You'll fire your musket but I'll run you through
                    So when you're waiting for the next attack
                    You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• W nc+ z talerza nie ma.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                        w nc+ nie ma niestety
                        Zapomniałem o tej opcji, bo akurat tego ja z kolei nie posiadam
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                          Hmm, a po co kupować na IPli skoro jest na Polsat Sport? Polsat Sport jest chyba wszędzie w pakiecie?
                          Nie każdy ma podpiętą tv sat czy kablówkę. Ja już od dawna lecę tylko z Netflixem, HBO GO i Iplą.

Komentarz

• Nawet fajny skład. Szkoda, że jest Nagy. Vuko zapowiadał na konferencji, że wywiesi w bramce ręcznik, ale jednak wychodzi Majecki

Komentarz

• dziwna sprawa z tym Cierzniakiem.

Obradovic na ławce, czyli zdolny do gry, ale nie gra, więc po prostu musi być przehujowy.

Wracamy do Gvili na 10, czyli znowu klepanie fajne do 30m, bez przyśpieszenia gry.
                              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Już poprawione a z FB zniknęła grafika

Nie wiem o co tu chodzi ale teraz na LL zupełnie inny skład jest
                                Radosław Cierzniak 33
                                Artur Jędrzejczyk 55
                                Mateusz Wieteska 4
                                Igor Lewczuk 5
                                Michał Karbownik 14
                                Paweł Wszołek 22
                                Andre Martins 24
                                Domagoj Antolić 7
                                Luquinhas 82
                                Arvydas Novikovas 18
                                Jose Kante 20
                                Ostatnio edytowany przez dzikus911; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X