Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jóźwiak do psychologa!!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jóźwiak do psychologa!!!!!

otóż ostatnio słyszałem że jaiś tam piłkarz zagranicy musi chodzić do psychologa bo co drugi lub trzeci mecz dostawał czerwoną kartkę i tak działacze legii powinii jóźwiakowi załatwić psychologa aby mu pomógł skryć swój terprament na boisku bo inaczej daleko nie zajedzie
    Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni.........

:/ Troche przesadziłeś Beret jest jaki jest i nic tego noie zmieni zresztą to i tak nie potrzebne bo Marek powoli powinien myśleć o zakończeniu kariery :+:
    http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

no właśnie niedługo pewnie skończy karierę to tym bardziej powinien troche się utemperować
      Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni.........

Komentarz

Co mnie najbardziej dziwi ...

że tak doświadczony piłkarz popełnia błędy typowe dla żywiołowego żółtodzioba 8o
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Ja bym go zamiast do psychologa to do rezerw wyslal.
          ...

Komentarz

Zamieszczone przez c_zary
            Żeby młodym dawał zły przykład!? :>

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
              Żeby młodym dawał zły przykład!? :>
              Raz drugi od młodych dostanie wycisk i sie nauczy '8
              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

To fakt ostatni sezon to już odcinanie kuponów, ale i tak "Beret" jest legendą Legii. Ja osobiście wolę jak piłkarz, który jest już nieco wolniejszy i słabszy gra z zaangażowaniem, poświęca się (jeżeli nawet fauluje i prokuruje groźne sytuacje) niż ma tylko rozkładać ręce i stać pół meczu. Nie ma co szukać kozła ofiarnego, przy grze trzema obrońcami błędy się zdarzają. Może nie jestem obiektywny, ale pamiętam, że przez wiele sezonów był najrówniej grającym piłkarzem naszej Legii.

Komentarz

chyba do Zusu po emeryturę

Komentarz

Taki piłkarz z taką przeszłością i takimi zasługami nie powinien grać w rezerwach. Ja bym mu po prostu zaproponowal zakończenie kariery.

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                      Taki piłkarz z taką przeszłością i takimi zasługami nie powinien grać w rezerwach. Ja bym mu po prostu zaproponowal zakończenie kariery.
                      Po sezonie bez wzgledu na wynik końcowy powinien odejść Jóźwiak i Szala. Nie wiem czy Wróblewskiem dobrze by nie zrobił wyjazd do Hiszpanii. Lubie go za charakter, ale w tej chwili gra słabiutko.
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Do psychologa nie, to nie ma już sensu. Trzeba po prostu dac sobie spokój z temperowaniem Bereta. On już taki jest i nie mam nadzieji na żadną zmianę. A co do emerytury to oby nadeszła jak najszybciej...
                        http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
                        LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                          Dla mnie powinien odejsc po zdobyciu MP. Teraz tylko niepotrzebnie szarga swoim nazwiskiem :/
                          ...

Komentarz

Ja w ogóle myślę, że obrona z Jóźwiakiem i Szalą to jeden wielki niewypał. A Marek faktycznie chyba ma zbyt duży temperament.
                            Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Mówcie sobie co chcecie. Dla mnie Jóźwiak to legenda, trzon wielkiej Legii, człowiej z eLką w sercu - godzien szacunku.

W meczu z Polonią uratował nas od straty bramki - w konsekwencji przyczynił się do zwycięstwa, z Grodziskiem - fakt poniosło go. Ale zasadą jest że bramkarza się nie tyka, a drużyna bramkarza broni przed takimi prostakami jak Niedzielan (Zielek mu zresztą pokazał gdzie jego miejsce). A ja miałem wrażenie że Mikulski tylko czekał na coś takiego.

Anyway - fakt, czas Bereta przemija. Może już przeminął. Ale ja pamiętam wczesne lata 90' i Ligę Mistrzów. Pamiętam też majstra 2002'.
                              Dlatego uważam, że zamiast mówić - Jóźwiak won, Jóźwiak out - powino mówić się: "Panie Marku, dziękujemy. Będziemy Pana mile wspominać".

To tyle w temacie.
                              For those about to rock,
                              I salut you!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X