Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Apel do działaczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Apel do działaczy

znany rozpustnik polskiej skopanej nie jaki SMS Drzymała powiadomił świat ze jest gotów wyrzucić ze swojego wozu kilku piłkarzy którym kończą się kontrakty w czerwcu i nie chcą ich teraz przedłużyć. wśród nich jest zapalony kibic Legii Sebastian Mila. panowie do dzieła!

Najprawdopodobniej naszego klubu nie będzie stać na pozyskanie Mili i wyjedzie on za granicę, ale ciekaw jestem czy ten piłkarz nadal nosi pod meczową koszulką, t-shirt z herbem Legii, bo tak kiedyś deklarował
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

A czy on też rok temu tak ładnie spiewał o Legii ? Jeśli nie, to chętnie bym go widział w Warszawie.....
      http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
      LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
        Najprawdopodobniej naszego klubu nie będzie stać na pozyskanie Mili i wyjedzie on za granicę, ale ciekaw jestem czy ten piłkarz nadal nosi pod meczową koszulką, t-shirt z herbem Legii, bo tak kiedyś deklarował
        no skoro nie bedzie trzeba za niego płacić bo mu się kontrakt skończy i chciałby jeszcze grac u Nas to trzeba mu stworzyć taką okazję.

Komentarz

Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
          Po meczu z Herthą widziałem że nie nosi. Miał drugą Dyskopatii.
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

wlasnie przed chwila o tym pisalem w temacie kto do Legii!!! Mila do Legii!!!!!!!
            HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Komentarz

Zamieszczone przez Skanda(L)
              Mila do Legii!!!!!!!
              To jutro zmieniamy taryfiarzy i wychodzimy z tym haslem na ulice
              ...

Komentarz

nie no bez kitu fajnie by bylo
                ostatnio sie bardzo dobrze prezentuje wiec napewno by sie przydal

no ale kasa... :/
                "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

Dla "Gazety"

Sebastian Mila

pomocnik Groclinu

Legii kibicowałem od dziecka, pierwszy mecz w życiu, jaki obejrzałem, był na Łazienkowskiej. Do Warszawy jeździłem na wakacje, tata grał w Gwardii, właśnie przed chwilą do mnie dzwonił, żebym mu nie przyniósł wstydu.

Kiedy grałem w Płocku, pod koszulką nosiłem T-shirta Legii. Miałem nawet z tego powodu nieprzyjemności. Dziś już go nie zakładam. Czy zagrałbym w Legii? Gdyby w Grodzisku powiedziano, że jestem niepotrzebny. Inaczej - nie ma takiej możliwości. Kontrakt kończy mi się w 2005 roku, a jak pozostali zawodnicy z Grodziska mam kwotę odstępnego - 1,5 mln euro. W ubiegłym sezonie nie zagrałem na Legii z powodu kontuzji, koledzy śmieją się, że dzięki temu wygrali. Teraz ja chcę wygrać i strzelić gola w debiucie przy Łazienkowskiej
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

to wcale jemu sie kontrakt nie konczy. jakas fama
                    HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Komentarz

Ostatnia decyzja w tej sprawie i tak należy do piłkarza

teraz pytanie jak on chce pokierowac karierą walka o mistrza z Legią czy wyjazd za granice próbować sił i niebagatelna gaża.

młody jeszcze jest , podobno (L)egionista..... miejmy nadzieje
                      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

no to onet wprowadza zamieszanie. a chuje napisały ze to powiedział Drzymała!

Komentarz

Zamieszczone przez VASCO
                          A czy on też rok temu tak ładnie spiewał o Legii ? Jeśli nie, to chętnie bym go widział w Warszawie.....
                          no nie stety chyba coś mu się tam zaśpiewało :fu:
                          Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                          e(L)o

Komentarz

Drzymala nigdy nie pósci takiego talentu bo nie jest frajerem
                            poza tym nawet ja by mu sie konczyl kontrakt to i tak z racji wieku nie obowizauje go Bosman

Komentarz

a mialo byc tak pieknie. mila pa pa
                              Ja kocham LEGIE lalalalalala
                              -------- CWKS---------

Komentarz

Pracuję...
                              X