Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Dyskobolia(sportowo)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia-Dyskobolia(sportowo)

juz za 2 dni ważny mecz i dlatego pozwoliłem sobie załozyc ten temat! tu piszemy wszytko co dotyczy tego meczu!)

a to krótka wypowiedz Sagana przed Groclinem!

Od kiedy operacja „Groclin” ?

Już. Może od jutra, kiedy spotkamy się rozruchu, na pewno będziemy już o tym meczu rozmawiać, trenerzy zaczną ustalać taktykę na to spotkanie.

Jak czujecie się przed meczem z tak wymagającym przeciwnikiem?

Myślę, że dobrze. Wygraliśmy dwa ostatnie spotkania, w Pucharze Polski i w lidze. Cieszymy się, że wygrywamy mecze. Jesteśmy na tą chwilę na pewno w lepszej sytuacji niż Groclin, gdyż wydaje się, że oni są obecnie w większym dołku niż my.
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Eh to będzie na pewno bardzo trudny mecz ale Legia musi go wygrać i tak będzie! Przy takim głośnym dopingu Nasz Klub nie będzie mial innej możliwości jak tylko wygrać!Wczoraj po bramce siekneli Stanko i Sagan i powtórzą teżto w środę. A przecież jest jeszcze Magic
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

nie ma innej opcji niż 3 punmty. Groclin nie będzie się bronił i trzeba ich rozjechać. tylko najpierw by się przydała jakaś czerwona kartka za złamanie nogi niedzielanowi i będzie dobrze.bez tego zreszta też. zawodnicy sami powinni mieć chęć ich rozjebac za zeszłoroczne śpiewy w szatni. fuck groclin.

Komentarz

Bez czerwonej kartki ani rusz 8- Ale może innym sposobem, nie aż tak brutalnie
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Szczerze mówiąc liczę na to, że nasi piłkarze zmobilizują się przynajmniej w takim stopniu, jak w meczach z Wisłą, czy Amicą. Wynik jest sprawą otwartą, ale marzy mi się skopanie im dupska za zeszły sezon! Najlepiej jak najwyżej, ale zadowolę się choćby minimalnym zwycięstwem. '8

Komentarz

Muszą poprawić skuteczność ,a będzie dobrze gdyż Legia ostatnimy czasy mimo wielu sytuacji nie potrafi ''robić z tego bramek''.
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Groclin jak marzy o czołówce tabeli to musi się zmobilizować na ten mecz bo jeżeli go przegra to już im będzie ciężko walczyć o czub ! Legia też nie ma załatwej sytuacji jeżeli by przegrała (odpukać) będzie miała już sporą strate ale myśle że będzie dobrze ja stawiam 4:1 dla (L)
              Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
              e(L)o

Komentarz

Zamieszczone przez 90minut.pl

27 października 2003, 12:48:04 - casper
                Drzymała: Szykują się czystki w zespole

Groclin Grodzisk Wielkopolski, który w tym sezonie myślał o zdetronizowaniu Wisły Kraków, w ostatnich meczach spisuje się słabo. Od 20 września podopieczni Duszana Radolsky'ego nie wygrali w lidze meczu! - pisze "Tempo".
                Zdaje się, że powoli zaczyna tracić cierpliwość Zbigniew Drzymała, prezes Groclinu, który po meczu z Wisłą Płock (2:2) nazwał swych piłkarzy dupkami żołędnymi i zapowiedział przeprowadzenie poważnej rozmowy.

"Spotkam się z zawodnikami i na pewno nie czeka ich przyjemna pogawędka. Nie ukrywam, szykują się czystki w zespole" - zapowiedział Drzymała.

źródło: Przegląd Sportowy / Tempo
                Abstrahując od źródła - zaczyna się... '8

Komentarz

Ja myślę, że wygramy 3:1. Z dobrymi rywalami gra się Legii bardzo dobrze, więc liczę że teraz będzie podobnie. Jednak dużo zależy od kibiców. Jak stworzymy świetną atmosferę to będzie dobrze, a wiadomo że Legii wtedy gra się lepiej.
                  Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Będzie zwycięstwo Legii, bo musi być.

Mam obawy w związku z dyspozycją naszej defensywy, ale liczę, żę Jarzębowski upilnuje Rasiaka, a Choto mocno się zmobilzuje na Niedzielana.
                    Pozatym obaj napastnicy powinni być skutecznie odcieci od podań. Sokołowski jest w stanie postrzymać lewą stronę Grodziszczan, Kiełbowicz będzie miał bardo ciężkie zadanie z prawej strony (Zając, Piechniak).

Środek pola powinniśmy opanować. Magiera z Surmą są w stanie powstrzymać Milę i Sobolewskiego, zresztą Sobol będzie musiał ostro walczyć z Vukovicem, który w każdym meczu biega jak mało kto.

Ponieważ Vuko będzie pilnowany przez Sobola, to odpowiedzialność za rozgrywanie spocznie na Surmie. Kapitan Legii udowodnił już, że sobie z tym radzi conajmniej przyzwoicie.

Truden zadanie będą mieli napastnicy - naprzeciwko nich staną solidni obrońcy i jeden z lepszych bramkarzy. Dlatego trzeba będzie strzelać z daleka (Surma, Magiera, Sokołowski, a także Jarzębowski i Zieliński) i liczyć też, że Svitlica znów doskoczy do odbitych piłek.
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Bardzo mi zależy na zwycięstwie najlepiej wysokim, za zeszłoroczne śpiewy wieśniaków. Muszą skopać im niezle dupę. Tak szczerze to mam jednk obawy , bo atak mają wsiórki naprawdę niezły i siłe ognia konkretną. Ale jestem dobrej myśli....
                      http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
                      LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Powinno być dobrze... Mam nadzieję, że nasi to mściwe bydlaki i za zeszłą porażkę odwdzięczą się z nawiązką.

A Jóźwiakowi przepowiadam kontuzję, coś mi się wydaje, że Big Boss D. Da premie za niego jako cel.

„Tak się bawią chłopcy ze wsi” musiało zaboleć...

Mnie też zabolało...

Bo wszystkiego bym się spodziewał po M.J. ale nie takiej głupoty...

Komentarz

zapowiada sie ciezki bój bo Drzymala ponoc niezla haje zrobil w grodzisku po ostatnich ligowych niepowodzeniach i Dyskobole bedza napewno zmobilizowani

ale Legia z mocnymi grac potrafi wiec powinno byc dobrze ale jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko

Komentarz

Poprzez ostatnie mecze postawiłbym na Dudka zamiast Magiery gdyż wprowadzał więcej ożywienia i pomysłu w grze ofensywnej zespołu.

co wy o tym sądzicie ?
                            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
                              Poprzez ostatnie mecze postawiłbym na Dudka zamiast Magiery gdyż wprowadzał więcej ożywienia i pomysłu w grze ofensywnej zespołu.

co wy o tym sądzicie ?
                              O nie, nie. Dudek to zdecydowanie większe Drewninho niż Magic.... Jestem fanem Jacusia....
                              http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
                              LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Pracuję...
                              X