Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Dyskobolia(sportowo)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Trochę ******* bo na wiosnę z czołowymi rywalami gramy na wyjazdach, więć teraz trzeba z nimi wygrywać. Ale i tak jestem dobrej myśli, tylko żeby Sagan się przebudził.
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Sagan ma w tym sezonei 3 gole i 3 asysty.
      To w sumie niezły wynik.

Faktycznie posiedzenie na ławce dobrze by mu zrobiło, tak samo jak i wielu innym piłkarzom. Najlepiej zaś całemu zespołwoi zrobiłoby posiedzenia na ławca Jóźwiaka.
      Mimo to Sagan jest jedenym z najlepszych pilkarzy Legii w tej chwili i sprzedanie go byłoby wielką stratą dla zespołu. Przy Saganaowskim prawie cały czas bieg dwóch obrońców, co pozwala na swobodniejszy ruch innym.
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Mozna zalowac straty dwoch punktow ,bo zwyciestwo bylo w naszym zasiegu.Pierwsza polowa dobra byla,jak zwykle Stanko zrobil to co do niego nalezalo :+: .W drugiej polowie mialem wrazenie ,ze przez wiekszosc czasu to Dyskobolia atakuje,i tylko dzieki Arturowi udawalo sie utrzymac prowadzenie,ale tez tylko do czasu.Tak samo jak w Plocku zdecydowanie gorzej gramy druga polowe,oby nie weszlo to Naszym kopaczom w nawyk :/ ,jest to o tyle dziwne ,ze na poczatku rundy to wlasnie w drugich polowkach uzyskiwali przewage nad przeciwnikami.
        Dziwi mnie ,ze Szala gra w pomocy,nie radzil sobie zazwyczaj w obronie to mozna bylo wnioskowac ,ze pomocy bedzie gorzej?Panie Kubicki troche logiki,ciag na bramke Szali byl jeszcze w miare ale juz same dosrodkowania to tragedia,chyba zadne mu nie wyszlo.Jozwiak jak na swoj wiek powinien bardziej panowac nad swoimi emocjami,bez wzgledu na wszystko.Zmiany dla mnie troche dziwne byly plus troche za pozno przeprowadzone.Moim zdaniem Kubicki powinien zareagowac natychmiast po stracie gola,a nie czekac jeszcze pare minut.

Komentarz

Pracuję...
        X