Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Dyskobolia(sportowo)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez MaxyM
    Bo wszystkiego bym się spodziewał po M.J. ale nie takiej głupoty...
    A jednak, można być jeszcze głupszym, niż się było poprzednio.

Szala - tragedia do kwadratu.

Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i to piłkarska racja.

Saganowski - pazerne to takie, ale ambitne.

Vukovic - chyba miał ciężki dzień.

Szkoda punktów, ale trudno.

Komentarz

sie działo na boisku
      ale atmosfera ogólnie była sehr gut. Remis dupa, bo i jedni i drudzy mogli mieć 3 punkty.
      pozdroovki!.
      www.calizieloni.prv.pl

Komentarz

nie rozumiem jak mozna bylo tego nie wygrac... Groclajn gral tak fatalnie ze szkoda gadac :/

Komentarz

szczepan ja uwazam ze w drugiej połowie to Legia zagrała padline i w sumie remis sprawiedliwy.totalna lipa, bez pomysłu na gre tylko zwykłe napieprzanie do przodu.

Komentarz

Mecz byl do wygrania. Wystarczylo tylko dobic wsiochow w I polowie.
            Niestety Sagan jak zwykle mnie zawiodl. Szczesc Boze mamy jeszcze Stanko.
            Najbardziej to dzisiaj nie popisal sie jak zwykle Wojtus 'Lokietek' Szalala. Dlaczego on w ogole wyszedl w I skladzie w pomocy ? :/ Chyba przecwiczylismy juz ten wariant za kadencji trenera Okuki i jakos sie nie sprawdzal. Juz bym wolal zobaczyc tam mlodego Sokola :/ Mysle ze Jozwiak w meczu nie gral az tak tragicznie ale czerwona kartka zepsul sobie kompletnie cala ocene.
            Doskonale zagrali wg. mnie Vuko, Surma, Stanko, Zielek i Boruc.
            Troche glupie zmiany. Dlaczego Kuba sciagnal akurat Stanko i Vuko? Mysle ze lepsze byloby sciagniecie Szali a nie ktoregos z poprzednio wymienionych.
            Szkoda 2 pkt. bo to stracona szansa. Groclin teraz gra cienko i powinnismy byli go pyknac.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
              Zamieszczone przez Kamilsts
              Kur........... mać !!!!!!
              Beret jeśli zależy Ci chociaż trochę na Legii to wypier..... !!!
              Szkoda gadać co ten chłop robi.
              :fu: :fu: :fu: 8- 8- 8-
              Kolego, nie przesadzaj z wulgaryzmami.
              A ja popieram kolege ja rozumiem ze Niedzielan sponiewieral Boruca, ale profesjonalny piljkarz nie ma prawa zaatakowac pilkarza, a pozniej sedziego, czekam z niecerpliwoscia na werdykt PZPN panie marku roznie bylo ale teraz juz mysle ze pan nie zagra do konca rundy wiec czas konczyc kariere. Na pocieszenie dodam ze becde milo Pana wspominal.
              Co do samego meczu to remis jest wynikiem sprawiedliwym (choc moglo byc zdecydowanie lepiej). Co do pilkarzy to dla mnie Sagan przegral mecz. Potrzebujemy napastnika bo oprocz Stanko niema nikogo. Z podziwem patrzylem na zagranie w I polowie Vukowicza, Szala w obronie tez bardzo dobrze (Mila nie pogral), chodz wrzutki w ataku to jak.....
              Jak zobacze powturke na C+ to zobacze jak tam bylo naprawde
              PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

Zamieszczone przez crollek
                dlaczego ten mecz jest w środę a nie w piątek :fu:
                cicho być

brawo Svitlica , brawo Boruc , Jóźwiak - jeb się w łeb

remis sprawiedliwy
                bana mu , temu pestu

Komentarz

Specjalne gratki dla Artka i Stanko! :+:

Zielu na poziomie! :+:

Beret i Szala niestety też! :fu:

Szkoda sytuacji Sagana. :/

W II połowie Groclin Dyskobolia Chłopcy Ze Wsi SMS Drzymała Grodzisk Wielkopolski nas przycisnęli, i dobrze że ich szybcy zawodnicy wykorzystali to tylko raz, bo mogło być jeszcze gorzej.

A ja swoje: jak za Drago: remisy na wyjazdach, zwycięstwa u siebie. Była wygrana na wyjeździe ze Świtem, remis u siebie z Groclinem. Teraz trzeba tylko odrobić punkty na wyjeździe, co mam nadzieję nastąpi w piątek, 7 listopada w Łodzi. No i póżniej ograć Gieksę. Będzie dobrze. W czołówce każdy może stracić punkty z każdym.

Komentarz

Zamieszczone przez |
                    Moja ocena meczu:

Pierwsza połowa zdecydowanie na plus - wspaniały gol Stanko, ogólnie niezła gra, dająca nadzieje na drugą połowe ze jest spora szansa na 3 pkt.

Niestety druga połowa to juz zupełnie inna Legia... zepchnięta do obrony, nieumiejętnie wyprowadzająca kontry. Wyrównanie w końcu paść musiało - zbyt często "Niedzielany" pozwalały sobie na wjazdy w nasze pole karne. Najbardziej szkoda mi niewykorzystanej sytuacji Marka Saganowskiego - mogło być 2:0 i wg mnie po meczu... no ale tak się nie stało Czerwona kartka Jóźwiaka to był ostatni gwóźdź do trumny - a szkoda bo na prawde miałem nadzieje ze nasi pokarzą charakter grając w 10 jak juz to czynili kilka razy w tym sezonie. No i jest jeszcze jedna sprawa - Darek Kubicki źle to wszystko rozegrał - nieudane zmiany. Po stracie gola od razu powinien wpuści dwóch napastników - Mańka Garcię i Wróbla. Zostało mało czasu i jedyna szansa jaka nam pozostawała to ATAK. A on tymczasem zdejmuje Svitlice, a Garcie wprowadza w ostatniej minucie - taką zmiane to można zrobić jak sie wygrywa 1:0 zeby zyskać na czasie. Krótko mówiąc moim zdaniem Darek troche spękał, no i skończyło sie jak wszyscy wiemy...

Szkoda starconych dwóch punktów - ktoś powie ze remis był sprawiedilwy i może ma racje, ale ja powiem - Można było to spokojnie wygrać - i tez chyba nikt nie może się ze mną nie zgodzić...

PS. Królewskie Rządzi - super koszulki
                    ja tesh uważam że powinien w drugiej połowie zamiast Dudka odrazu wpuścić Wróbla i Mańka!! no i oczywiści zdjąć Szale! tymi zmianami strasznie mnie Kubicki zdziwił i na prawde nie rozumiem jego strategii. a co do bardzo dobrego zawodnika jakim jest Maniek, to wszyscy się dziwią dlaczego goli nie strzela, ale jak ona ma strzelać jak Kubicki wpuszcza go dopiero w ostatnich minutach, gdyby wczoraj Maniek wszedł z pół godziny wcześniej to uważam że wynik meczu był by inny i na pewno korzystniejszy dla Legiunii !!!!

A koszulki Królewskiego rzeczywiście fajne... a mi nawet udało się dostać rozmiar XL a z tego co zauważyłam to większość były XXL
                    Piiiwoooo Króóóólewskieeeee aejejeje....

Komentarz

Kolejne punkty poszły się j :* ć Mam nadzieje że w pszerwie nastąpią pewne ruchy kadrowe i gra się troche polepszy
                      http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Z mojego miejsca inaczej widzialem to zajscie myslalem ze Beret uderzyl Nioedzielana. Sedzia sie pospieszyl, ale Juzwiak ni epowinnien sie dac sprowokowac, a no i dlaczego Niedzielan nie dostal zoltej. Ciekawe co Witek dzisiaj powie
                        PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

Szkoda tych dwóch punktów :/ O ile w pierwszej połowie graliśmy całkiem nieźle i było kilka sytuacji na strzelenie bramki,to w drugiej części Legia grała słabiutko.Groclin niestety przejął inicjatywę i w końcu strzelił bramkę.
                          Także i mnie zdziwiła obecność Szali na boisku 8- W pierwszej chwili myślałem,że znów gramy czwórką w obronie.
                          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Jak zobaczyłam wyjściowy skład Legii to się leciutko podłamałam i myślałam, że bedzie gorzej. Jóźwiak w obronie, Szala w pomocy :/
                            Potem wynik troszkę mnie rozczarował bo mogło być zdecydowanie lepiej.
                            Dobrze zagrał środek pola, czyli Surma, Vuko i Magic. Kiełbik zaliczył jeden z jasniejszych występów. O prawym skrzydle napiszę tylko tyle, że dziwią mnie niektóre decyzje Kubickiego. Ja dałabym szansę młodemu, a Szalę przesunęłabym na jego pozycję, kosztem starego i głupiego Bereta.
                            Atak.... Stanko mistrz, przy bramce to nie wiem, czy zeszła mu piła z nogi czy chciał tak uderzyć, ale jego spokój w polu karnym jest imponujący. Gdyby Sagan miał psychikę podobną do Stanko, wygralibyśmy wczoraj przynajmniej 3:1. Jeżeli Budzyński miał wczoraj wybierać między Saganem, Niedzielanem a Rasiakiem, to ma teraz niezły orzech do zgryzienia (ja wybrałabym Stanko )

Co do decyzji sędziego to:

Drugie żółtko dla Bereta, mimo że nie dotknął Niedzielana, zasłużone. Liczy się zamiar, poza tym Beret wykonał ruch kolanem. Pomijam już jego głupotę. Tak doświadczony zawodnik, powinien trzymac nerwy na wodzy, tym bardziej że mial już żółtko. Niezłą miałam polewkę jak łapał arbitra za rękę żeby kartki nie wyciągnął...

Karny dla Legii po wolnym Kiełbika......Hmm, ciężko stwierdzić. Faktem jest, że Sagan poleciał do tyłu tak jakby został ściągniety za koszulkę. Trudno by było zasymulowac coś takiego. Btw, jezeli nie karny, to przynajmniej rzut rozny się Legii należał, przecież piłkę z okna wybił Liberda, a nie widziałam żeby Sagan, lecąc na glebę dotknał piłkę.

Poza tym sędziował raczej dobrze.

Podsumowując mamy 5 pkt straty do lidera. Przed nami Widzew i GKS. Legia musi zdobyć 6 pkt i łatwo nie będzie, szczególnie w Łodzi.
                            Na wiosnę mamy zdecydowanie cięższy kalendarz 8o
                            Only You

Komentarz

Jak tylko zobaczyłem Bereta w składzie to już mi to śmierdziało... A jego zachowanie w stosunku do sędziego (nie Niedzielana, bo upieram się że Niedzielan zrobił teatrzyk) to szczyt głupoty - dziwie się że arbiter nie wyciągnął od razu czerwonej...
                              Szala - co już pisałem - dla mnei poprawnie, Kiełb o dziwo też, za to za ten mecz dałbym w mordę Saganowi. Niech go kupi to Nantes, będzie problem z głowy... Jak widzieliśmy wiosną posiedzenie na ławie dobrze Markowi robi, przestaję się dziwić że w Wodzisławiu nie grał...
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

nio co do gry to ja się wypowiem tak remis jest sprawiedliwy ! pierwsza połowa dla Legii druga dla Groclinu! jak by Sagan strzelił na 2-0 to Groclin by się juz nie podniusł! ale było całkiem inaczej!gdyby nie Boruc mogli bysmy ten mecz nawet przegrac! Zielo zagrał zajebisty meczyk! Stanko wiadomo jak Stanko strzelił i zrobił to co do niego nalezało.najgorszy zawodnik w Legii to Szala i Jożwiak! soory Marek ale chyba czas dac sobie spokuj z piłka na tym poziomie w niszych ligach jeszcze sobie pograsz pare lat! szkoda straconych punktów wazne teraz jest to zeby Legia wygrała ostatnie dwa mecze to bedzie dobrze!
                                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Pracuję...
                                X