Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Dyskobolia(sportowo)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Wygramy!!!

Co jak co, ale ten meczyk trzeba wygrac!!! Mysle, ze wygramy 3-0. Szali podziekujemy!!!!
    Ja kocham LEGIE lalalalalala
    -------- CWKS---------

Komentarz

to zaczynamy
      :zyleta:

Komentarz

1:0 )) Stanko Svitlica !! Kocha Cie cala stolica!!! I teraz... Hej Sagan goool.
        bez podpisu

Komentarz

dlaczego ten mecz jest w środę a nie w piątek :fu:

Komentarz

Zajebiście to Stanko zrobił, po prostu poezja..... Jest dobrze , będzie jeszcze lepiej.
            http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
            LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

no i Zajac... qrde. Czemu nie moze byc tak dobrze jak z Wisla???
              bez podpisu

Komentarz

Zamieszczone przez biotronic
                no i Zajac... qrde. Czemu nie moze byc tak dobrze jak z Wisła???
                Jeszcze moze być dobrze. Dwie brameczki w końcówce i szał na trybunach.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Poprzeczka mili 8- ***** beret dziekujemy teraz to napewno wygramy jak gramy w dziesieciu wlasnie o to chodzilo ho:
                  Ale to i tak bez roznicy bo Jozwiak nic nie gral to moze byc chyba tylko lepiej ho:
                  JAK MOZNA BYLO WPUSCIC WROBLA ZA SVITLICE ?!?!?! :fu: :fu:

Komentarz

i jak i jak????????? bo nie miałam jak ogladać nawet słuchać nie za bardzo :fu:

Komentarz

Kurczę , to co wyprawiał Szala to woła o pomstę do nieba... To samo tyczy się Józwiaka, co on sobie mysli ,że teraz to z niego taki bohater Warszawy. W sumie druga połowa nie wiem czemu całkowicie oddana. Jakoś tak tylko Bereta mi nie żal, że będzie pauzować. Dickson wracaj....
                      http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
                      LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Kur........... mać !!!!!!
                        Beret jeśli zależy Ci chociaż trochę na Legii to wypier..... !!!
                        Szkoda gadać co ten chłop robi.
                        :fu: :fu: :fu: 8- 8- 8-
                        ! ZS & L !

Komentarz

Moja ocena meczu:

Pierwsza połowa zdecydowanie na plus - wspaniały gol Stanko, ogólnie niezła gra, dająca nadzieje na drugą połowe ze jest spora szansa na 3 pkt.

Niestety druga połowa to juz zupełnie inna Legia... zepchnięta do obrony, nieumiejętnie wyprowadzająca kontry. Wyrównanie w końcu paść musiało - zbyt często "Niedzielany" pozwalały sobie na wjazdy w nasze pole karne. Najbardziej szkoda mi niewykorzystanej sytuacji Marka Saganowskiego - mogło być 2:0 i wg mnie po meczu... no ale tak się nie stało Czerwona kartka Jóźwiaka to był ostatni gwóźdź do trumny - a szkoda bo na prawde miałem nadzieje ze nasi pokarzą charakter grając w 10 jak juz to czynili kilka razy w tym sezonie. No i jest jeszcze jedna sprawa - Darek Kubicki źle to wszystko rozegrał - nieudane zmiany. Po stracie gola od razu powinien wpuści dwóch napastników - Mańka Garcię i Wróbla. Zostało mało czasu i jedyna szansa jaka nam pozostawała to ATAK. A on tymczasem zdejmuje Svitlice, a Garcie wprowadza w ostatniej minucie - taką zmiane to można zrobić jak sie wygrywa 1:0 zeby zyskać na czasie. Krótko mówiąc moim zdaniem Darek troche spękał, no i skończyło sie jak wszyscy wiemy...

Szkoda starconych dwóch punktów - ktoś powie ze remis był sprawiedilwy i może ma racje, ale ja powiem - Można było to spokojnie wygrać - i tez chyba nikt nie może się ze mną nie zgodzić...

PS. Królewskie Rządzi - super koszulki
                          W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok,
                          kibice na Legie jadą...

Komentarz

Zamieszczone przez Kamilsts
                            Kur........... mać !!!!!!
                            Beret jeśli zależy Ci chociaż trochę na Legii to wypier..... !!!
                            Szkoda gadać co ten chłop robi.
                            :fu: :fu: :fu: 8- 8- 8-
                            Kolego, nie przesadzaj z wulgaryzmami.

Komentarz

Jak dla mnie to bramka Stanki była trochę fartowna. Od początku źle przyjął i poźniej to już fart po farcie. Ale i tak oczywiście chwała mu za to że strzelił w ogóle. Ogólnie uważam że Legia zagrała dobrze. Momentami wręcz bardzo dobrze. Czasami chcieli naprawę zrobić coś super ale brakowało dokładności. Najlepszy w Legii byl moim zdaniem Svitlica on ostatnio swoją zaskakuje sam siebie. Próbuje coś rozegrać, wraca się po piłkę a przy okazji stać go jeszcze na efektowne podania piętką :O Tak dalej Stanko. Ogólnie inni też w miarę ok. Prócz Jóźwiaka. Moim zdaniem już naprawdę powinien coraz mniej grać. Na obie kartki zasłużył. Na pierwsza zbierał od początku meczu faulując czasami naprawdę ostro. Drugą dostał ze uderzenie a właściwie dotknięcie kolanem Niedzielana bez piłki. Fakt że Niedzielan trochę przesadził ale to Beret powinien się opanować-szczególnie że bardzo blisko stał sędzia. On tymczasem zachował się jak niedoświadczony gówniarz i tak to się skończyło. A pózniej jeszcze łapał sędziego za rękę i ten nie mógł kartki wyciągnać :O Eh taki stary a taki głupi ten Jóźwiak...
                              Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Aha no i zapomniałem sie wypowiedzieć na temat gry Wojtka Szali... tak na dobrą sprawe to można by napisać no comments i było by dobrze , ale ja pokusze sie małą ocene: Tak słabo grającego zawodnika w Legii to ja nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem - a chodze na Łazienkowską regularnie. W sumie to pod koniec już mi go szkoda było. Nie wychodziło mi dzisiaj prawie nic - "rajdy" prawą stroną kończyły się albo łatwą stratą piłki, albo wrzutką w... no właśnie - gdzie ? To chyba wie tylko sam Szala. Dziwie sie że wiedząc o swojej b. słabej dyspozycji tego dnia nie poprosił po prostu o zmiane w przerwie. Skoro jednak tego nie uczynił no to tutaj trener powinien zadziałać... ale on również zachował sie dziwnie i gościa nie zmienił - w ogóle (jak już wyżej wspomniałem) wszystkie jego zmiany dzisiaj jakies dziwne były :/
                                W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok,
                                kibice na Legie jadą...

Komentarz

Pracuję...
                                X