Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bez Nuhiego do konca sezonu?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bez Nuhiego do konca sezonu?

LegiaLive:

Dzisiejsze badanie USG Ajazdina Nuhiego potwierdziło, że uraz jakiego nabawił się podczas wczorajszego meczu z Wisłą płock jest bardzo poważny. Zawodnik naderwał sobie mięsień czworogłowy i najprawodopodobniej nie będzie mógł zagrać do końca sezonu. Serb jest bezgotówkowo wypożyczony z Partizana Belgrad. Jego pozycję na prawej pomocy na pewno zajmie Tomasz Sokołowski.

Ciekawe czy go ostatecznie wykupia w takim razie. W sumie mnie tak do konca to nie przekonal do siebie. Dobrze, ze Sokol przynajmniej zdrowy.
    ...

Sokół zdrowy i jak widać w formie. Będzie z niegopociecha wbrew opiniom co niektórych malkontentów. A co do Nuhiego - szkoda mi chłopaka bo to zawsze przerwa w życiorysie ale on mnie nie przekonywał. Jakis był taki... Ja wiem? No do Karwana to mu lat świetlnych brakuje a i od Sokoła gorszy IMO. Może by się wyrobił, a tak - dupa zbita, wraca do Belgradu.
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
      Sokół zdrowy i jak widać w formie. Będzie z niegopociecha wbrew opiniom co niektórych malkontentów. A co do Nuhiego - szkoda mi chłopaka bo to zawsze przerwa w życiorysie ale on mnie nie przekonywał. Jakis był taki... Ja wiem? No do Karwana to mu lat świetlnych brakuje a i od Sokoła gorszy IMO. Może by się wyrobił, a tak - dupa zbita, wraca do Belgradu.
      a mnie przekonywal i z Sokolem stanowil dobry "duet" Nuhi walczyl biegal meczyl przeciwnika i do tego naprawde podobaly sie jego centry a potem wchodzil Sokol mial zmeczonego przeciwnika i mogl sie wykazac... szkoda szkoda... chociaz sadze ze i S. nas nie zawiedzie...

Komentarz

No nie wiem. Sokół jest jednak zdcydowanie lepszy, a Nuhi następcą Karwana raczej nie będzie.
        For those about to rock,
        I salut you!!!

Komentarz

Nuhi przebłyski miewał, choć bardzo rzadko. Sokół jest zdecydowanie lepszy, choć martwi to, że nie będzie dla niego żadnego zmiennika.

Komentarz

co do nuhiego to dlamnie tez sie chlopak nie sprawdzil nie bardzo widze go w naszej druzynie mial moze ze 2 mecze dobre a reszte to albo zchodzil w przerwie lub dogrywal do 60 minuty meczu i bylo po nuhim ! mysle ze powinnismy szukac kogos innego na ta strone bo on juz nie pogra w legii moze jakubowskiego?
            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Szkoda,że Nuhi złapał tą kontuzję.Miałby jeszcze trochę czasu,aby przekonać do siebie trenerów i kibiców.Jeszcze mnie do końca nie przekonał.Sokół jest chyba jednak lepszy.Szkoda,że nie będzie zmiennika na prawe skrzydło.
              Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Sokół jest w stanie biegać 90 minut. O jego kondycję bym się nie martwił, więc zmiennika mu nie potrzeba. Nuhi - no cóż, jeszcze młody był. Mógł jeszcze coś osiągnąć, i dalej może, ale chyba już nie w Legii.
                A jak się czują na dziś dzień Szala i Wróblewski?
                Bo oni mogliby całkiem dobrze sobie na prawym skrzydle poradzić (Szala spisywał się przyzwoicie w rundzie jesiennej - choć oczywiście bez rewelacji, a Wróblewski jest niby lewym pomocnikiem - to tak jak Sokół).
                Jeśli nie oni to może wszechstronny Magiera, który w swojej karierze grywał już na każdej pozycji poza atakiem i bramką.
                Gorzej to wszystko wygląda wobec ewentualnej dyskwalifikacji Kiełbowicza. Bo na miejsce Kiełbia można było Sokoła posłać, ale teraz bedzie on z prawej.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Zamieszczone przez Yevaud
                  A jak się czują na dziś dzień Szala i Wróblewski?
                  Bo oni mogliby całkiem dobrze sobie na prawym skrzydle poradzić (Szala spisywał się przyzwoicie w rundzie jesiennej - choć oczywiście bez rewelacji, a Wróblewski jest niby lewym pomocnikiem - to tak jak Sokół).
                  Nie tak jak Sokół. Sokół jest obunożny a Wróbel na prawej KOMPLETNIE sobie nie radzi - ile dobrego można powiedzieć o Wróblwskim ale nie to, że jest uniwersalny... A Szala - owszem. Tez co niektórzy z nim jechali jak z parchatą kobyłą a IMO Wojtek lepiej spisywał się na prawej niz Kiełb na lewej... Chociaż jest obrońcą.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez Yevaud
                    Gorzej to wszystko wygląda wobec ewentualnej dyskwalifikacji Kiełbowicza. Bo na miejsce Kiełbia można było Sokoła posłać, ale teraz bedzie on z prawej.
                    No to sie tam posle Wrobla
                    ...

Komentarz

A jeszcze po pierwszym meczu z Amika zarajczyk chciał już Nuhiego wykupywać z Partizana. A tak prawdopodobnie wróci do Zagrzebia. Płakał nie będę, niezły był, lepszy od Gusnicia, ale na kolana nie powalał.
                      A Sokół? Ja w niego wierzę, musi tylko dostawać więcej szans, tak jak Sagan, to dopiero wtedy się przekonamy, ćzy jeszcze potraci dobrze grać.
                      Legia
                      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Szkoda Nuhiego, ale Sokół to wyższa klasa. A mam nadzieje że jak wróci do składu Wróbel to to będą obaj "latali" po skrzydłach i wreszcie będzie więcej polotu w grze Legii

Komentarz

Szkoda chłopaka miałem nadzieje że go wykupimy a tak to już pewnie unas nie zagra :/
                          http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

A więc już nigdy nie zobaczymy go w barwach Legii... :tb:
                            Loki

Komentarz

Moim zdaniem, nie zależy mu na grze w Legii... Może to dziwnie za brzmi ale chyba jeszcze nie wie w jakim klubie gra. Z jakimi kibicami
                              http://kwiz.cyberion.pl/lepper/lepper-images/lforum.gif

Komentarz

Pracuję...
                              X