Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rankingi, domniemania, dywagacje.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja myślę, że oczywiście szczęściu trzeba dopomóc, ale jak pokazuje historia jak ma być LM to można przejechać praktycznie każdego przeciwnika. Na każdym też się można solidnie wyłożyć. Inna sprawa, że nie ma co się oszukiwać Europa nam odjechała przez ostatnie 20 lat strasznie. Wydawało mi się, że lata '90 były przesłabe i rozczarowujące ale jak z perspektywy czasu patrzę na te wyniki to dziś człowiek brał by w ciemno ... Podsumowując też oczywiście śledzę tę stronę i ten ranking ale złudzeń nie mam. Na dziś trzymam kciuki za albańców w 2 rundzie, walie w 3 i Celtic lub Apoel w 4. Fanem dobrej piłki nie jestem więc mam w nosie "dobre mecze" oby wygrywali !

Komentarz

• Jak wyjdzie, że będziemy atakować LM Dudą i Aleksandrovem, z Masłowskim na ławce to i tak to większego znaczenia nie ma.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
        Jak wyjdzie, że będziemy atakować LM Dudą i Aleksandrovem, z Masłowskim na ławce to i tak to większego znaczenia nie ma.
        Ludogorcowi jakoś się udało .
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Rozstawieni czy nierozstawieni i tak trzeba wygrać, bo w grupie LM już nie będzie słabych drużyn

Komentarz

• Już wiemy z kim gramy w LM, czy może były to przedwczesne dywagacje?

Komentarz

• Pewne jest to, że w każdej rundzie el. LE będziemy rozstawieni więc grupa LE to jest cel minimum.

Komentarz

• Czy ktoś zorientowany mógłby wrzucić aktualne dane o naszej sytuacji w eliminacjach w tym sezonie, uwzględniając rozstrzygnięcia w innych ligach? Albo podrzucić link?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mar00 Zobacz posta
                  Czy ktoś zorientowany mógłby wrzucić aktualne dane o naszej sytuacji w eliminacjach w tym sezonie, uwzględniając rozstrzygnięcia w innych ligach? Albo podrzucić link?
                  http://www.90minut.pl/news/266/news2...-pucharow.html
                  http://legia.net/wiadomosci,65171-ki..._mistrzow.html Może nie jest dokładne ale zawsze to coś
                  http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Dzięki!

Komentarz

• http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...eedcl2016.html

najlepsze i zawsze aktualne.

Komentarz

• W pierwszej (a właściwie drugiej) rundzie do wylosowania ogóriada totalna, poza mistrzem Izraela. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd on się tam wziął jako nierozstawiony?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                          W pierwszej (a właściwie drugiej) rundzie do wylosowania ogóriada totalna, poza mistrzem Izraela. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd on się tam wziął jako nierozstawiony?
                          Bo historia świata stanowi, że oni zawsze mają pod górkę.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                            W pierwszej (a właściwie drugiej) rundzie do wylosowania ogóriada totalna, poza mistrzem Izraela. Może mi ktoś wytłumaczyć skąd on się tam wziął jako nierozstawiony?
                            A gdzie mieli by być, skoro przez ostatnie 5 lat ugrali w Europie tyle co Piast Gliwice?

Komentarz

• No nie taka ogóriada, bo jest jeszcze np. mistrz Szwecji lub Ferencvaros, który swoją ligę wygrał z przewagą 21 punktów.
                              #MioduskiWon

Komentarz

• Zamieszczone przez technik
                                Opierając się na http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/
                                w LE jesteśmy w 2 koszyku, czyli zakładając że w grupie mamy dwie słabsze drużyny, wychodzimy z grupy.

PS. Oglądając rankingi innych klubów z Ekstraklasy doszło do mnie, że Wisła od 5 lat nie będzie grała w Europie.
                                Po tym sezonie nie będzie jej w ogóle w rankingu. Gdyby już miała za rok grać w europejskich pucharach, otrzyma "średnią krajową" (ok. 4,5-5 tys. pkt). Wystarczy jedynie na rozstawienie w I rundzie LE. Dla mnie smutne i straszne. Kto ma nabijać te punkty?

PS2. Prezes Lecha w Forbsie mówił, że w 2020 Lech będzie chciał być w top 50 w Europie. Jeżeli chodziło mu o np. ranking klubów, to w sezonie 2019/2020 musi mieć ok. 42-45 tys. pkt. W rankingu liczą się ostatnie 5 sezonów, więc Leszki albo po tym roku 3 razy wyjdą z grupy Ligi Mistrzów albo utrzymają obecną formę i raz wygrają LM...
                                Technik, a ułamków nie zna.
                                A najlepsza nie jest świadomość, że koledzy cię wspierają.
                                Tylko to, że ty wspierasz ich.

Komentarz

Pracuję...
                                X