Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siatkarska Legia

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #16
  Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję że wrzucisz info jak będą szale.

  Komentarz


  • #18
   http://siatkowka.legia.com/2017/09/0...eju-na-pradze/

   Już w ten weekend Legia Warszawa weźmie udział w turnieju "Praga Płd Cup", serdecznie zachęcam do zajrzenia na halę przy ulicy Angorskiej 2, wstęp wolny, więcej szczegółów w linku!
   #MuremZaBonusem

   Komentarz


   • #19
    Legia gra na 2 poziomie rozgrywkowym czy 3?

    Komentarz


    • #20
     Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
     Legia gra na 2 poziomie rozgrywkowym czy 3?
     II liga, czyli trzeci poziom rozgrywkowy.
     #teamMioduski

     Komentarz


     • #21
      http://siatkowka.legia.com/2017/09/0...wolontariuszy/

      Ktoś może ma za dużo wolnego czasu?ktoś po prostu interesuje się siatkówką i chciałby zobaczyć jak funkcjonuje klub?albo najzwyczajniej w świecie ktoś chciałby wziąć udział w budowaniu wielosekcyjnej Wielkiej Legii?zapraszam do kliknięcia w link!
      #MuremZaBonusem

      Komentarz


      • #22
       Sobota-niedziela, kolejny turniej z udziałem Legii:
       http://siatkowka.legia.com/2017/09/2...lley-cup-2017/

       Tak jak było wspominane wcześniej, nowa lokalizacja meczów domowych:
       http://siatkowka.legia.com/2017/09/2...atkarzy-legii/

       Karnety i bilety sezon 17/18:
       http://siatkowka.legia.com/2017/09/2...a-mecze-legii/
       #MuremZaBonusem

       Komentarz


       • #23
        W ostatnią sobotę siatkarze Legii Warszawa, zwycięstwem odniesionym nad zespołem Huraganu Międzyrzec Podlaski, zakończyli rundę zasadniczą sezonu 2017/2018. W tabeli zajęli 4 miejsce premiujące rozstawieniem w I rundzie fazy play-off. Rywalem legionistów będzie podobnie jak w poprzednim sezonie zespół z Olsztyna - AZS UWM.

        Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Olsztynie w hali sportowej przy ul. prof. R. Prawocheńskiego 7, już w najbliższą sobotę, a początek spotkania zaplanowany jest na godz. 17.00. Spotkanie rewanżowe odbędzie się 2 tygodnie później, 7 kwietnia w Warszawie w hali przy ul. Niegocińskiej 2. Jeżeli te dwa spotkania nie wyłonią zwycięzcy o awansie zadecyduje trzeci pojedynek rozegrany następnego dnia, w niedzielę 8 kwietnia w Warszawie.

        I runda play-off (terminy: 24.03.2018 oraz 7/8.04.2018 )

        W pierwszej rundzie play-off zagra osiem najlepszych drużyn z grupy, gdzie pary będą stanowić zespoły z miejsc:

        A - Huragan Wołomin - BAS Białystok,

        B - Metro Warszawa - Energa Net Ostrołęka,

        C - MOS Wola Warszawa - Centrum Augustów,

        D - AZS UWM Olsztyn - Legia Warszawa.

        Rywalizacja będzie toczyć się do dwóch zwycięstw, a pierwsze spotkanie odbędzie się na parkiecie drużyny, która zajęła niższe miejsce w ligowej tabeli. Zespoły, które przegrają, na podstawie tabeli z fazy zasadniczej, zostaną sklasyfikowane na pozycjach 5-8.        II runda play-off (terminy: 21/22.04.2018, 28/29.04.2018 oraz 2.05.2018 )

        W tej fazie zagrają już tylko cztery zespoły, gdzie pary będą stanowić:

        E - zwycięzca D - zwycięzca A

        F - zwycięzca C - zwycięzca B

        Rywalizacja będzie toczyć się do trzech zwycięstw, a pierwsze spotkanie odbędzie się na parkiecie drużyny, która zajęła niższe miejsce w ligowej tabeli. Triumfatorzy oraz pokonani, na podstawie tabeli z fazy zasadniczej, zostaną sklasyfikowani na pozycjach 1-2 oraz 3-4.

        Jeżeli siatkarze Legii Warszawa uporają się z akademikami z Olsztyna, wówczas zmierzą się ze zwycięzcą pary Huragan Wołomin - BAS Białystok.        Turniej półfinałowy (termin: 11-13.05.2018 )

        Zwycięzca pary E oraz F (czyli drużyny, które ostatecznie zostaną sklasyfikowane na miejscach 1-2), przystąpią do turnieju półfinałowego, gdzie w czterozespołowych grupach, będą rozgrywać spotkania każdy z każdym (bez rewanżów, łącznie po trzy mecze). Dwie najlepsze drużyny z danej grupy uzyskują awans do turnieju finałowego. Pierwszy i drugi zespół grupy drugiej, przystąpi do rywalizacji z dwoma najlepszymi drużynami grupy trzeciej.

        Pozostałe (dwie) czterozespołowe grupy będą tworzyły dwie najlepsze drużyny grupy pierwszej i czwartej oraz dwie najlepsze drużyny grupy piątej i szóstej. Łącznie do turnieju finałowego awansuje sześć klubów.

        Gospodarza turnieju wyłoni konkurs ofert lub (w razie braku zainteresowania organizacją półfinału), losowanie.        Turniej finałowy (termin 23-27.05.2018 )

        Do decydującego o awansie turnieju przystąpią zespoły, które w swoich półfinałowych grupach zajęły miejsca 1-2. Sześć drużyn zostanie podzielonych (w drodze losowania, przy założeniu, że jednej grupy nie może znaleźć się trzech zwycięzców półfinałów) na dwie, trzyzespołowe grupy A i B i rozegrają mecze każdy z każdym, w pierwszych trzech dniach turnieju.

        Po rozegraniu spotkań w grupach, do następnej rundy przechodzą po dwie najlepsze drużyny, tworząc nową czterozespołową grupę, w której zostaną zachowane wyniki z grup w ramach tych czterech zespołów. W tej ostatniej fazie rozpiska meczów wygląda następująco:

        IV dzień, mecz pierwszy: zwycięzca grupy A z drugim zespołem grupy B

        IV dzień, mecz drugi: zwycięzca grupy B z drugim zespołem grypy A

        V dzień, mecz pierwszy: drugi zespół grupy A z drugim zespołem grupy B

        V dzień, mecz drugi: zwycięzca grupy A ze zwycięzcą grupy B

        Awans uzyska pierwsza i druga drużyna turnieju.

        Gospodarza turnieju wyłoni konkurs ofert lub (w razie braku zainteresowania organizacją półfinału), losowanie.        Walka o awans do I ligi na pewno będzie długa i bardzo trudna. Jednak jeżeli siatkarska Legia Warszawa ma nawiązać do swojej historii, to najpierw musi awansować do I ligi! To jest obowiązek. Trzymajmy kciuki i wspierajmy legionistów, aby cel jaki został postawiony przed sezonem został w końcu zrealizowany!
        Ostatnio edytowany przez Qwerty123456; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


        • #24
         Dobrze rozumiem że jak teraz dostaniemy się do finału to awans do 1 ligi (2 poziom rozgrywek) mamy zapewniony?
         Dziękuje Dobranoc.

         Komentarz


         • #25
          Jak wygramy serię z Metrem to awansujemy do turnieju półfinałowego. 12 zespołów (po 2 z każdej grupy drugiej ligii). Zostaną podzielone na 3 turnieje półfinałowe, z których awansują po 2 zespoły do turnieju finałowego. Naszymi przeciwnikami będą zwycięzcy serii BAS Białystok v AZS UWM Olsztyn, Orzeł Międzyrzecz v AZS UZ Zielona Góra i Stoczniowiec Gdańsk v Trefl Lębork.

          W turnieju finałowym bierze udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy z których do ostatniej fazy awansują po 2 najlepsze z każdych grup i o awans walczy ta czwórka, z której dwa najlepsze zespoły awansują do I Ligi.

          Pomieszanie z poplątaniem, ale mam nadzieję, że wytłumaczyłem to dobrze.

          Komentarz


          • #26
           Legia awansowała do turnieju finałowego, z którego do I ligi wychodzą 2 (z 6 uczestniczących) drużyny.
           podpis cyfrowy <--------
           ================
           Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

           Komentarz

           Pracuję...
           X