Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła Płock - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wisła Płock - Legia

ok do meczu pozostalo 5 dni... jest temat w dziale kibice a wiec czas an tematu tutaj...

na poczatek zla wiadomosc...

za www.90minut.pl:

"13 października 2003, 21:22:21 - mogiel
    Jacek Zieliński: W Płocku nie zagram

W sobotę z Wisłą Płock na pewno nie zagram. To byłoby zbyt niebezpieczne - mówi Jacek Zieliński, który po zderzeniu w trakcie piątkowego meczu Legii z Iraklisem został odwieziony do szpitala z głębokimi ranami twarzy. W poniedziałek już jednak trenował
    - Jak Pan się czuje?

- Dziękuję, dobrze. Opuchlizna schodzi, wszystko się goi. Wczoraj wieczorem byłem u lekarza, który zszywał mnie po meczu z Iraklisem. W piątek zdejmie mi szwy.

- Rano już Pan trenował.

- Tylko trochę pobiegałem. Nie było z tym problemu, ale starałem się nie przesadzać. Nie dodawałem za bardzo gazu, aby za bardzo się nie spocić i nie zabrudzić ran. Byłem jeszcze przed konsultacją z lekarzem i wolałem uważać. Mogłem przecież wieczorem usłyszeć, że jakikolwiek wysiłek jest niewskazany. Z drugiej strony muszę jednak być w formie.

- Podczas piątkowego spotkania zderzył się Pan z kolegą z obrony Adamem Gmitrzukiem. Młody piłkarz powinien mieć wyrzuty sumienia?

- Tak naprawdę to do końca nie wiadomo, z kim się zderzyłem. Trener Brychczy mówił mi, że oglądał tę sytuację na magnetowidzie i jego zdaniem Gmitrzuk znajdował się gdzieś z boku, a najbliżej do mnie miał grecki bramkarz. Ta sytuacja chyba pozostanie do końca niewyjaśniona.

- Jak zapamiętał Pan to całe wydarzenie?

- Pamiętam tylko tyle, że dostałem cios. Najpierw zrobiło się jasno, potem ciemno. A potem upadłem. Nie straciłem przytomności, ale nie wiem dokładnie, co działo się wokół. Dziwne uczucie.

- Jak długo potrwa przerwa? W sobotę Legia zagra w Płocku.

- W tym spotkaniu na pewno nie zagram. To byłoby zbyt niebezpieczne. Zawsze przecież można dostać przypadkowe uderzenie w tłoku. Moje rany są chyba zbyt świeże.

- Może mógłby Pan zagrać w masce na twarzy? Historia futbolu zna takie przypadki.

- Nie wiem, czy to by zdało egzamin. Nie przy tego typu urazach. Maska powoduje, że ewentualne uderzenia zostają rozłożone na większą powierzchnię twarzy. Na pewno jest to jakieś zabezpieczenie. Ale najważniejsze są opinie lekarzy.

źródło: Gazeta.pl"

niestety jak widac sytuacja okazala sie powazna

Oby obrona bez Zielka poradziła sobie tak samo w miare skutecznie jak z Amicą.

Wszak Płock potentatem ofensywnym nie jest , a taki mecz trzeba wygrac.
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Kurczę zawsze jak brakuje Ziela to mam jakieś obawy co do wyniku...

A tak przy okazji osłabień i kontuzji... Co się dzieje z Jarzą? Trochę czasu już mineło. Dochodzi do siebie?

Komentarz

szkoda ze zielo nie zagra bo bedzie to oslabienie ale coz po malu musimy sie przyzwyczajc do jego nieobecnosci! mysle ze obrona da sobie rade ! mam nadzieje ze jarza jest juz zdrowy bo byl by sporym wzmocnieniem naszej defensywy!
        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zobaczymy jak bedzie. Mnie niepokoi najbardziej to, iż forma Wisły ostatnio idzie w górę oraz fakt, że w meczach z takimi zespołami zawodnicy Legii nie dają z siebie maximum. Obym się myli, ale stawiam na wynik 1:1

Komentarz

A tu jeszcze Vuko narzeka na Achillesa... Drużyna się sypie
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

Poniewaz ze słabeuszami Legii gra sie ostatnio wyjątkowo cieżko boje sie ze znowu będzie remis. Tym bardziej ze śa problemy ze składem. Obysmy spisali sie troche lepiej niz pogromca Wisły Ventspils (ha ha z Rosenborgiem bilans 1:10) i wygrali. w kazdym razie w Płocku zapowiada sie komplet publicznosci i mecz roku dla płocczan. W końcu to derby Mazowsza!!
              "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

Ja proponuje zebysmy zaczeli grać w 10 - ostatnio dobrze wychodziło
                a 1000 (i Ja) napewno pomoze Jedna wielka INWAZJA NA PLOCK
                Z pokolenia na pokolenie
                Saska (L) Kepa
                L E G I O N I S C I

SASKA S O U N D CITY

Komentarz

sokol starszy nie zagra i najprawdopodobniej tez sokol mlodszy moze nie zagrac dolegliwosci zoładkowe wiec jak widac sprawa nie wygloda za ciekawe za nich naj zagraja szala na jednej stronie i prawdopodobnie dudek! miejmy nadzieje ze vuko i magik wyzdrowieja i bede w stanie zagrac! taka przerwa byla na repre i nagle tyle kontuzj sie narobilo szlak by trawil
                  Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez Joker
                    Poniewaz ze słabeuszami Legii gra sie ostatnio wyjątkowo cieżko boje sie ze znowu będzie remis.
                    Skoro ze słabeuszami Legia gra słabo, to z nami powinna zagrać dobrze.

Raekwon - trochę się mylisz, jeśli chodzi o ilość strzałów - sam Irek Jeleń strzela po kilkanaście razy w meczu!!! I zazwyczaj z raz mu wchodzi!!!

Brak Zielka - to wzmocnienie, on z nami nigdy w Płocku nie błyszczał, chociaż - jako jedyny - grał tu we wszystkich meczach.

Komentarz

Wg mnie skład na Wisłe będzie wyglądał następująco:

Boruc- Jarza, Choto, Jóźwiak - Szala, Dudek, Vuko, Surma, Kiełbowicz - Sagan, Svitlica

Wstawiłem Jarzę, bo w dzisiejszje GW powiedział, że jest gotów do gry, a że mamy braki w tej formacji to grał bedzie nawet po kontuzji.
                      Chyba, że Szala będzie w obronie Dudek na prawej pomocy, a do środka wróci Magic.

pozdro
                      Aro
                      "Czarna Elka w kółeczku się mieni....."

Komentarz

bedzie dobrze...
                        jeszcze przy takim dopingu

no ja stawiam na... hmm... 2:1 dla Nas :P
                        "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

ja licze ze w srodku zagra jeszcze Magiera...

bedzie 0:3

Komentarz

GOL!!!
                            Stanko oczywiście :+: :+:
                            Nasi zajmują całe sektory A i B (2100 miejsc w sumie) - podobno są prawie pełne.
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                              GOL!!!
                              Stanko oczywiście :+: :+:
                              Nasi zajmują całe sektory A i B (2100 miejsc w sumie) - podobno są prawie pełne.
                              2 tysiące! 8- Wow! No parę osób pojechało! Dobrze, że Stanko strzelił, bo tak to trochę za dużo nerwów.

Update:

No i bam! :fu: Remis. 8-

Komentarz

Pracuję...
                              X