Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pub juz otwarty

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pub juz otwarty

juz o tym bylo ale w ramach promocji warto przypomniec:

za www.legialive.pl:

"20:11 - Pub na Legii
    Jak już wcześniej informowaliśmy, w piątek na stadionie Legii otworzono pub. Przed meczem z Iraklisem wpuszczano tylko zaproszonych gości, ale od soboty może tam wejść każdy. Lokal jest otwarty codziennie od godz. 9:00. "Prawdopodobnie to pierwszy pub na polskim stadionie" - mówi rzecznik klubu Piotr Strejlau.
    Autor: Fumen
    Na podstawie: Gazeta Wyborcza"

1)no czyli juz wiem gdzie bede wpadal na piwko

2)skoro nic nie ma o abonamentach to znaczy ze ten glupi pomysl ze tylko abonament z krytej pozwala wejsc upadl

3)Pan rzecznik chyba nie byl na Okeciu tam jest pubo/kawiarnio/restauracja '8 Edelmaister za 5 zeta

na Hutniku tez maja browarki...
    to trza miec karnet czy nie zeby tam wejsc?

Komentarz

Re: Pub juz otwarty

Zamieszczone przez szczepan
      juz o tym bylo ale w ramach promocji warto przypomniec:

za www.legialive.pl:

"20:11 - Pub na Legii
      Jak już wcześniej informowaliśmy, w piątek na stadionie Legii otworzono pub. Przed meczem z Iraklisem wpuszczano tylko zaproszonych gości, ale od soboty może tam wejść każdy. Lokal jest otwarty codziennie od godz. 9:00. "Prawdopodobnie to pierwszy pub na polskim stadionie" - mówi rzecznik klubu Piotr Strejlau.
      Autor: Fumen
      Na podstawie: Gazeta Wyborcza"

1)no czyli juz wiem gdzie bede wpadal na piwko

2)skoro nic nie ma o abonamentach to znaczy ze ten glupi pomysl ze tylko abonament z krytej pozwala wejsc upadl

3)Pan rzecznik chyba nie byl na Okeciu tam jest pubo/kawiarnio/restauracja '8 Edelmaister za 5 zeta
      1)To nie jest głupi pomysł! Też tam czasem wpadnę, na pewno będzie fajna atmosfera

2)To GŁUPIE trzeba podkreślić. Bo jakby mogli wchodzić ludzie tylko z karnetami to ten pub dużo by stracił na uroku. A tak jak mogą wchodzić wszyscy jest o wiele lepiej!!

3)Szczepan co racja to racja Jak sie babki zapytaliśmy czy nie ma Królewskiego to powiedziała że Edelamister jest najlepszy! BuahahaA tak na marginesie to ta babka z mężem<tak mi się wydaje!>chyba długo tam już handlują. Przynajmniej tak wyglądali
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

tzn jak to ??
        macie pub na stadionie ??
        mam rozumiec to tak ze kibice Legii bedac mogli ogladac mecze swej druzyny saczac browarka ?? :>
        Wisła Kraków

Komentarz

tak normalnie mamy pub na stadionie na srodku murawy
          I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Zamieszczone przez Afgan
            tak normalnie mamy pub na stadionie na srodku murawy
            Wisła Kraków

Komentarz

No i na Gwardii też jest takowy, przy parku maszyn
              Ale dobre wzorce trzeba powielać
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Teraz jak Królewskie jest sponsorem to powinni zrobić tanie piwko w tym pubie.
                NATO(L)IN ZAWSZE Z LEGIĄ!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Agusia!
                  tzn jak to ??
                  mam rozumiec to tak ze kibice Legii bedac mogli ogladac mecze swej druzyny saczac browarka ?? :>
                  hehe fajnie by było ,ale zapewne w dniu meczu nie będzie otwierany albo... tylko na niedługi czas

a moze sie myle ? ho:
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
                    tzn jak to ??
                    hehe fajnie by było ,ale zapewne w dniu meczu nie będzie otwierany albo... tylko na niedługi czas

a moze sie myle ? ho:
                    W czasie meczu chyba mają alkoholu nie sprzedawać ... Tak gdzieś słyszałem

Komentarz

Zamieszczone przez Raekwon99
                      Zamieszczone przez Mrozik
                      Zamieszczone przez Kempes
                      tzn jak to ??

a moze sie myle ? ho:
                      W czasie meczu chyba mają alkoholu nie sprzedawać ... Tak gdzieś słyszałem
                      Też tak słyszałem. Mam tylko pytanko czy wie ktoś czy to jest decyzja klubu, czy w Polsce mamy takie prawo, które zabrania picia Kró(L)ewskiego na stadionach??
                      A nie podlega to pod regulamin stadionu i przede wszystkim ustawę o organizacji imprez masowych?

Komentarz

pub jest bardzo fajny... Krolewskie z beczki 6 PLN... wystroj ok... brakuje tylko szali...

Komentarz

pub jest bardzo fajny... Krolewskie z beczki 6 PLN... wystroj ok... brakuje tylko szali...
                          juz tam byles??
                          Legia To MY

Komentarz

dzisiaj no a jak moglbym nie byc

Komentarz

I Marlborasków zielonych Ale tak poza tym jest całkiem miło i przyjemnie w środku
                              Only You

Komentarz

Pracuję...
                              X