Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibice Legii zagrają z Polonią...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kibice Legii zagrają z Polonią...

Zamieszczone przez 90minut
    Do niecodziennego meczu dojdzie za dwa tygodnie w Warszawie. W spotkaniu V rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu mazowieckiego drużyna kibiców Legii Warszawa - grający w klasie A Legion zmierzy się z IV-ligowymi rezerwami Polonii Warszawa!
    Gospodarzem spotkania będzie obchodzący niedawno dwulecie istnienia Legion, dla którego dojście tak wysoko w Pucharze Polski jest największym sukcesem w historii. Przypomnijmy, że Legion powstał w sierpniu 2001 r. jako reprezentacja Ligi Fanów Legii zorganizowanej przez tygodnik "Nasza Legia" i rozpoczął oficjalne rozgrywki od Klasy C. W pierwszym sezonie istnienia dzięki reorganizacji rozgrywek awansował aż o dwie ligi - do Klasy A, a w minionych rozgrywkach zajął czwarte miejsce. Obecnie po ośmiu kolejkach rozgrywek lideruje mając na koncie siedem zwycięstw i jedną porażkę.

Rezerwy Polonii natomiast są spadkowiczem z trzeciej ligi i po dziesięciu kolejkach IV ligi zajmują dopiero 13. lokatę z jedenastoma punktami.

Spotkanie V rundy Pucharu Polski pomiędzy Legionem a Polonią II odbędzie się w środę 22 października o godzinie 15:00 na boisku przy ulicy Łabiszyńskiej 20 (dawny stadion Poloneza Warszawa).

:buhaha:
    To dobre, a mialem dzisiaj taki beznadziejny dzian, ale dzienki bemowiak poprawiles mi chumor
    PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

niezle hehe :buhaha: i powinien im Legion dokopac i dalej awansowac szkoda tylko ze ten mecz bedzie kolidowal z meczem Legia-Korona ale moze wczesniej zostanie rozegrany tzn godzine chodzi! nio dobra wiadomosc kibice Legii dokopuja Polonii :ml: :banan: :armia: im dokopie!
      Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Hehe to faktycznie niezly mecz sie zapowiada Legion niezle myka nawet Mam nadzieje...tfu...jestem pewien ze pokonaja Polonie II i przejda dalej.Mysle ze to jest jak najbardziej mozliwe...
        Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

kibice legii zagrają z polonią

kibice Legii im dokopią.

Komentarz

Może sie jakos z forum wybierzemy
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Mecz z Koroną jest tego samego dnia o 18.30, więc trzeba byłoby nieźle gonić 8o Ale jest to możliwe
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Da sie zrobic
                Ja sie wybieram na Brooklyn. Ktos jeszcze z forumowiczow bedzie jechal?

Komentarz

Zamieszczone przez Swierzy
                  Da sie zrobic
                  Ja sie wybieram na Brooklyn. Ktos jeszcze z forumowiczow bedzie jechal?
                  Moze ja
                  "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Ciekawa jestem ile czerwonych bedzie w tym meczu '8
                    Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                      no może być sporo ta Polonia to brutale same
                      Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                      e(L)o

Komentarz

Zamieszczone przez Siekier
                        Zamieszczone przez yusta
                        Z tego co wiem to Legion też sporo czerwonych do tej pory wyłapał, więc może być ciekawie. Tak na marginesie, ostatnio czerwień wyłapał jeden z lepszych defensorów Legionu, jak bedzie musiał pauzować w tym meczu to lipa :/
                        Only You

Komentarz

APEL DO WAS(NAS) KIBICÓW LEGII!!!!!!:
                          Prosze was o jak najliczniejsze stawienie sie na tym meczu!!!
                          POMÓŻCIE NAM WYGRAĆ!!!LEGION to nie tylko drużyna moja czy innych w niej zawodników grajacych, to jest NASZA drużyna, KIBICÓW LEGII!!!
                          My rówmnież gramy z eLką na piersi!!!Również reprezentujemy Legie!!!
                          Prosze WAS jeszcze raz o jak najliczniejsze przybycie na Łabiszyńska.
                          Z Ursynowa dijeżdza tam autobus 416, ktory ma przystanek przy stacji metra Stokłosy.
                          Dojście do tej rundy pucharu tysiaca drużyn to najwiekszy sukces Legionu, pomóżcie nam przejść do nastepnej rundy!!!
                          Zapraszam także na nasza strone(tam są wypisane autobusy, ktore tam dojeżdżaja): http://kplegion.w.interia.pl
                          http://www.diving.neostrada.pl/baner_antyue.gif[/img] [img]http://partner.wapster.pl/logosrv.aspx?id=653649

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                            Zamieszczone przez Siekier
                            Zamieszczone przez yusta
                            Z tego co wiem to Legion też sporo czerwonych do tej pory wyłapał, więc może być ciekawie. Tak na marginesie, ostatnio czerwień wyłapał jeden z lepszych defensorów Legionu, jak bedzie musiał pauzować w tym meczu to lipa :/
                            nie bedzie musial juz pauzowal(w ostatnim meczu nie gral), owszem czerwone kartki nas nekaja w tym sezonie, ostatnio MZPN odebral nam tez pkt. po wygrany meczu i z 1 spadlismy na 3!!!Jak zwykle wszystko przeciwko nam.
                            Ale sie nie poddajemy i wywalczymy w tym sezonie awans do wyzeszj klasy rozgrywek, mam nadzieje ze od czasu do czasu bedziecie nam w tym pomagac!!!
                            http://www.diving.neostrada.pl/baner_antyue.gif[/img] [img]http://partner.wapster.pl/logosrv.aspx?id=653649

Komentarz

...
                              Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X