Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Film o Deynie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Film o Deynie

15 października o godzinie 19:35 na antenie TVP 2 zostanie wyemitowany film dokumentalny o Kazimierzu Deynie. Ze względu na to, że jest to emisja pomiędzy dwoma meczami może się zdażyć, że w przypadku przedłużającego się pierwszego meczu film nie zostanie wyemitowany. Wtedy kolejnym terminem ma być 1 listopada o godz. 13:20.
    "Film opowiada o najwybitniejszym polskim piłkarzu – Kazimierzu Deynie. Rozmowy z bliskimi osobami (rodziną, kolegami z boiska, trenerami) oraz kibicami młodego pokolenia, dla których Deyna jest legendą, są wzbogacone licznymi materiałami archiwalnymi. Film pokazuje człowieka, którego sukcesy przeplatały się z porażkami – zarówno w sporcie, jak i życiu prywatnym. Rozmówcy mówią o Deynie jako bohaterze polskiej piłki, nie przemilczają jednak tematów drażliwych. Film dokumentalny "Deyna" odbiega od standardów przedstawiania znanych postaci. Nie jest tylko "pomnikiem" na cześć legendarnego piłkarza, ale przede wszystkim jest opowieścią o człowieku, którego życie składało się z tylu sukcesów, co i problemów." - mówią autorzy.

Autor: Woytek

:+: :+: :+:

I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Bardzo ładnie, tylko kogoś pogieło z terminem rezerwowym (który przecież jest prawdopodobny), 1 listopada o 13:20! Nie wie, jak inni, ale ja o tej porze będę się pewnie bujał od jednego cmentarza do drugiego.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
      Bardzo ładnie, tylko kogoś pogieło z terminem rezerwowym (który przecież jest prawdopodobny), 1 listopada o 13:20! Nie wie, jak inni, ale ja o tej porze będę się pewnie bujał od jednego cmentarza do drugiego.
      ja ze względu na tych innych 1 siedze w domu (z uwagi na bezpieczeństwo mojego smochodu-wiadomo że niekórzy wtedy jedyny raz w roku wyciągają fure z garażu i niesamowity tłok ktorego nie lubie bo to w końcu chwila refleksji zadumy i spokoju a nie ludzi skaczących sobie po głowach) i po cmentarzach jeżdżę tydzień wcześniej albo tydzien później.też jest sporo narodu ale zdecydowanie mniej.

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
        ja ze względu na tych innych 1 siedze w domu (z uwagi na bezpieczeństwo mojego smochodu-wiadomo że niekórzy wtedy jedyny raz w roku wyciągają fure z garażu i niesamowity tłok ktorego nie lubie bo to w końcu chwila refleksji zadumy i spokoju a nie ludzi skaczących sobie po głowach) i po cmentarzach jeżdżę tydzień wcześniej albo tydzien później.też jest sporo narodu ale zdecydowanie mniej.
        W sumie racja, tylko niestety u mnie w rodzinnym domu jest tradycja odwiedzania cmentarzy 1.11., tydzien wcześniej to jeździmy posprzątać na grobach.
        A co do komunikacji to prawdziwy hardcore jest w autobusach... 8-

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
          na szczęście nie miałem pzyjemności

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
            Zamieszczone przez Beny
            na szczęście nie miałem pzyjemności
            Twoje szczęście...

Komentarz

Z przyjemnością obejrzę ten film. A jeżeli nie macie nic przeciwko, to skopiuje ten temat na Forum Zagłębia aby więcej osób wiedziało o edycji tego filmu.

Komentarz

przypominam '8 :+:

Komentarz

Bardzo fajny film!! Kaziu byłes, jestes, i bedziesz wielki!!! Na zawsze w naszych sercach!!! :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:
                  "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

dużo gości. ciekawie przedstawiona historia Kazimierza Deyny.

jak ktos chce to mam nagrane na komputo hehe.

Komentarz

Film ciekawy, strasznie mnie wciągnoł. Oby więcej takich filmów a nie pokazywania piłki w złym świetle.

P.s: Ce ile ten film waży?

Komentarz

Fajny film, nie wiedzialem ze Kaka byl takim podrywaczem
                        Szkoda tylko ze kolki nie pokazaly portertu Kazika z kartonow
                        PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

Musiał być naprawdę Wielkim piłkarzem jeśli jego legenda pozostałą do dzisiejszych czasów.
                          :+: Kaziu Spoczywaj W Pokoju :+:

I jak tu szanować hanysów.

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
                            Film ciekawy, strasznie mnie wciągnoł. Oby więcej takich filmów a nie pokazywania piłki w złym świetle.

P.s: Ce ile ten film waży?
                            nagrane mam chyba 34 minuty. bez kompresji coś koło 560 mb 8- hehe. dużo ale jakość dobra. jak przerobie do .avi to sporo mniej zajmie a jakość obrazu tylko troche sie pogorszy.

Komentarz

to przerob jak mozesz.bo inaczej 2 tygodnie bym sciagal tak to chetnie sciagne!
                              HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Komentarz

Pracuję...
                              X